korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w WSF: TECHNOLOGIA I NOWE MEDIA W NAUCZANIU JĘZYKÓW 01.04 Wrocław.
CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI I LEKTORÓW JĘZYKÓW OBCYCH w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu zaprasza na szkolenie TECHNOLOGIA I NOWE MEDIA W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH – czyli wszystko o tym, jak kształcić ciekawie, efektywnie i na miarę XXI wieku
InfoPraca.pl: Hejtujesz? To ślepa uliczka
Hejtujesz? To ślepa uliczka Rynek pracownika nie oznacza, że pracodawcy będą zatrudniać każdego, kto tylko zechce pracować, ani też, że każdy, kto szuka pracy, ją dostanie.
Goethe-Institut: SZKOLENIE NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE SZANSĄ DLA KSIĘGARNI PRZYSZŁOŚCI, 8-9.04.17, W-wa.
Szkolenie obejmie cykl spotkań w siedzibie Goethe-Institut w Warszawie w latach 2017 i 2018 oraz zajęcia on-line pomiędzy sesjami. Kurs przeznaczony jest dla dwunastu księgarzy, właścicieli, względnie pracowników małych księgarń z całej Polski, wybranych przez organizatorów szkolenia spośród nadesłanych zgłoszeń.
EDUNEWS.PL: TRZY TEZY MĄDREGO CZŁOWIEKA
W tygodniku „Przegląd” (nr 6/2017) ukazał się ważny wywiad z profesorem Łukaszem Turskim, pt. „Triumf nieuctwa”. Ważny dla każdego, kto szuka mądrego spojrzenia na zmieniający się świat i równocześnie inspiracji dla własnych przemyśleń. Profesor, to postać nietuzinkowa, nie tylko wysokiej klasy uczony, ale także popularyzator nauki, spiritus movens Centrum Nauki Kopernik i przewodniczący jego Rady Programowej. Często zabiera głos w sprawach edukacji. W rozmowie z Robertem Walenciakiem twardo staje na stanowisku, że prawda jest tylko jedna, a wszyscy, którzy głosili i głoszą, że istnieją różne „narracje”, że post-prawda jest jakąś formą prawdy, to w istocie nieucy i kłamcy, przez których możemy zaprzepaścić dziejącą się obecnie fenomenalną rewolucję cywilizacyjną...
FOKUS GRUNDSCHULE NOWE MEDIA NA LEKCJI JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, 08.04.17, Wrocław
Jak aktywizować i motywować uczniów stwarzając im nowe możliwości efektywnego zdobywania wiedzy? Uczestnicy warsztatów zapoznają się najnowszymi, ukierunkowanymi na ucznia oraz komunikację i nauczanie poprzez działanie koncepcjami w zakresie dydaktyki i metodyki lekcji języka niemieckiego.
DOS-ELTea: ON-line, ONA off-line-czyli jak kreatywnie wykorzystać zasoby tradycyjnei..8.04.17,Kraków
ON-line, ONA off-line - czyli jak kreatywnie wykorzystać zasoby tradycyjne i ultranowoczesne, aby naprawdę skutecznie uczyć języka obcego
GOETHE-INSTITUT: WARSZTAT POST-TURYSTA, 07.04.17, Warszawa.
Czym różni się turysta od podróżnika? Jak robić zdjęcia, by nie uprzedmiatawiać fotografowanych ludzi? Kto jest narratorem turystycznej wyobraźni? Czy istnieje model turystyki, w którym tak zwany „tubylec” nie pełni roli krajobrazu, widoku, ciekawostki czy służącego?
KONFERENCJA MM PUBLICATIONS: Teaching grammar creatively...The key to teen minds.., 04.04.17, Toruń
Czemu nauczyciele kochają lekcje gramatyki, a ich uczniowie nie? Czy tradycyjne metody uczenia i ćwiczenia gramatyki są naprawdę owocne? Czas zmienić swoje podejście. Warsztat ten ma na celu pokazanie, jak gramatyka może stać się wskazać kilka sposobów prezentowania i ćwiczenia nowych struktur na lekcji.
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>