korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
BRITISH COUNCIL: National Theatre Live: Frankenstein, 30.10.18, cała Polska
British Council i Multikino zapraszają na specjalne pokazy scenicznej adaptacji „Frankensteina” w reżyserii Danny’ego Boyle’a („Trainspotting”, „Slumdog Millionaire”, „Steve Jobs”), prezentowane w ramach cyklu National Theatre Live. Słynny brytyjski reżyser po 20 latach pracy w filmie powrócił do teatru. W marcu 2011 roku Danny Boyle na brytyjskim West Endzie zaprezentował własną wersję „Frankensteina". Autorem sztuki, opartej na powieści Mary Shelley jest Nick Dear. Premiera spektaklu, który grany był w London's Royal National Theatre, odbyła się 17 marca 2011 roku i transmitowana była do kin na całym świecie.
WCIES: Warsztat metodyczny TIK i kreatywne uczenie się języka angielskiego, 27.10.18, W-wa.
Warsztat metodyczny TIK i kreatywne uczenie się języka angielskiego
EDUNEWS.PL - BŁĄD W SZKOLE (artykuł)
Wrócę dzisiaj myślą do dwóch niedawnych, wakacyjnych wpisów na blogu „Wokół szkoły”, poświęconych nauczycielom. W pierwszym („Ostatni zgasi światło”) starałem się pokazać, jak wygląda oświatowa rzeczywistość z punktu widzenia szeregowych robotników winnicy pańskiej. Obraz wyszedł niewesoły, a kolejne miesiące pokazały, że jeśli chodzi o główną myśl – problem odpływu ludzi z zawodu, wcale nie został przerysowany. Nauczycieli brakuje coraz bardziej. Tendencja wydaje się trwała i dlatego moja konkluzja z owego artykułu, że „na razie trzeba pilnie ruszyć głową, by za kilka lat ostatni nauczyciele nie odeszli na emeryturę, gasząc światło w swoich szkołach”, pozostaje ze wszech miar aktualna.
IATEFL: 6th International IATEFL Poland ESP SIG Conference - Call for papers, Lublin, 25-26.01.2019
We would like to invite you to offer a presentation/workshop/talk at the 6th International IATEFL Poland ESP SIG Conference which will take place at the University of Life Sciences in Lublin, Poland on 25th/26th January 2019.
BRITISH COUNCIL: Festiwal Conrada, 22-28.10.18, Kraków
British Council jest partnerem Festiwalu Conrada w Krakowie. W ramach festiwalu wspieramy przyjazd brytyjskiego autora Edwarda Brooke-Hitchinga.
GOETHE INSTITUT: REWOLUCJA OBYCZAJOWA 1968 W LITERATURZE: „POD BRUKIEM LEŻY PLAŻA“
Właśnie mija pięćdziesiąta rocznica wydarzeń roku 1968. W Niemczech hasło „1968“ oznacza rewoltę studencką, rewolucję obyczajową, wyzwolenie i początek przemian społecznych, których efekty są wciąż odczuwalne. Przedstawiamy wybór książek związanych z tą tematyką.
DOS: Rosińska&Śpiewak for ELT - Teacher Trainer Academy 5.0, 21.10.18 - 17.03.19
Piąta edycja Akademii Trenera wszechstronnie przygotuje Cię do zawodu trenera/metodyka. Nabędziesz szereg wyjątkowych umiejętności prezenterskich, które przećwiczysz już w trakcie kursu. Będziesz miał dostęp do bogatych sesji merytorycznych. Sprawdzisz się jako webinarzysta oraz nauczysz się tworzyć wartościowe i angażujące sesje na miarę XXI wieku.
NaukaBezGranic: Rap & English: Halloween; Rap & English: Get a LIfe , 24-25.10.18, W-wa.
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia otwarte NaukiBezGranic w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Na Państwa zaproszenie chetnie dojedziemy też do Panstwa szkoły, w dowolnym miejscu w Polsce.
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>