korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Gra planszowa Adventure Island - Już w LangMarket!
Adventure Island - gra planszowa do nauki języka angielskiego.
Słownik polsko-arabski, arabsko-polski - już w LangMarket!
Słownik polsko - arabski arabsko - polski jest skierowany do wszystkich, którzy komunikują się lub chcą komunikować się w języku arabskim. Słownik zawiera hasła z zakresu słownictwa ogólnego oraz różnych dziedzin takich jak np. technika, medycyna, nauki przyrodnicze i inne.
Pandy the Panda 1 Flashcards - już w LangMarket!
Pandy the Panda 1 Flashcards - karty typu flashcards do pierwszego poziomu kursu Pandy the Panda.
Pandy the Panda 1 Story Cards - już w LangMarket.pl !
Pandy the Panda 1 Story Cards - karty typu story cards do pierwszego poziomu kursu Pandy the Panda. Wydawca - ELI PUBLISHING Kolorowe karty obrazkowe przedstawiające różne scenki nawiązujące do historyjek z poszczególnych lekcji podręcznika wraz umieszczonym na odwrocie tekstem i dialogami.
Duden - Deutsches Universalwörterbuch - Buch plus CD - Już w langMarket!
Zapraszamy do lektury!
LangMarket.pl poleca: Z ziemi włoskiej do Polski. Manuale di grammatica polacca per italiani
Podręczniki dr Ewy Lipińskiej są bardzo znane i często stosowane na wydziałach polonistycznych we Włoszech; należą one do ważnych materiałów dydaktycznych dla studiujących język polski jako obcy
Nowość w LangMarket: Angielskie przyimki (prepositions)
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że przyimki (prepositions) należą do kluczowych wyrazów w każdym języku. To właśnie od znajomości przyimków zależy zazwyczaj możliwość zrozumienia sensu wypowiedzi czy tekstu.
Nowość w LangMarket: Angielsko-polski słownik wyrazów najnowszych
- Słowa, które nie znajdziesz w żadnym innym słowniku! - Kontekstowo ujęte hasła, które niedawno weszły do angielszczyzny, np. soundscape, me-media, wikitorial - Najnowsza leksyka polska,np. playability - grywalność, digicam - cyfrówka...
1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 nastepne>>