korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: chiński
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka chińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka chińskiego w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 28 lektorów.
język chiński Warszawa
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aleksandra.r chiński
doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku, cierpliwość, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, przygotowanie materiałów do nauki.
2 b.jakubiak chiński
Brak informacji
3 beilan angielski, chiński
Zapraszam serdecznie na profesjonalne lekcje języka angielskiego lub przygodę z fascynującym językiem chińskim!!
4 esparadrapo chiński
Brak informacji
5 JoannaGuzowska chiński
W pracy lektora wykorzystuję biegłą znajomość języka chińskiego, naturalny zmysł lingwistyczny, bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą. Do zajęć podchodzę z pasją, profesjonalizmem i humorem. Ćwiczenia czysto lingwistyczne chętnie łączę z komentarzem na temat kultury i bieżących problemów Chin i Tajwanu.
6 joasia49 angielski, chiński
Odkrylam, ze uczenie jezyka angielskiego jest moja pasja. Bardzo cieszy mnie to, ze moja wiedze na temat jezyka jak rowniez na temat kraju anglojezycznego w ktorym mieszkalam wiele lat, moge przekazac moim uczniom. Ja tez duzo ucze sie od nich, jestesmy tak naprawde partnerami w podrozy jaka jest nauka jezyka. Ja moze mam tylko troche wiecej doswiadczenia.
7 Kaiyue chiński
Brak informacji
8 KarolaS chiński
Brak informacji
9 kasia85 angielski, chiński, francuski
nauka i nauczanie języków obcych to, poza kulturą Azji, moje największe hobby. Skończyłam liceum z wykładowym językiem francuskim, teraz kończę studia na sinologii. Od trzeciego roku studiów filologicznych pracuję jako lektor i nauczyciel języka chińskiego, traktując to nie tylko jako wyzwanie zawodowe, ale głównie jako pasję życiową... Zapraszam do wspólnej nauki i poznawania kultury Państwa Środka!
10 komakino chiński
你好! Jestem absolwentką Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego - licencjat w 2007 roku jak również studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Orientalistyczny, kierunek: Stosunki Międzykulturowe. Otrzymałam roczne stypendium językowe 'EU Window' od rządu Chińskiej Republiki Ludowej i studiowałam na Nanjing Normal University w latach 2009-2010. Nauczam języka chińskiego na terenie Warszawy od 2007 roku. Posiadam różnorodne materiały dydaktyczne zależnie od poziomu znajomości języka. Zapraszam! 欢迎光临!:)
0-100