korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 709 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 Drygalska angielski
Przede wszystkim jestem lektorem. Pracowałam zarówno z młodzieżą w gimnazjum, w domu jako korepetetor, ale dopiero praca z grupą w szkole językowej pozwoliła mi w pełni czerpać energię i satysfakcję z wykonywanej pracy. Zajęcia zwykle trwają około godziny, a moje przygotowanie do nich przynajmniej tyle samo. Szukam nowych tematów i rozwiązań na stronach britishcouncil dla dzieci, na stronach bbc dla dorosłych. Podręcznik jest dla mnie ważny i mam tutaj swoje preferencje, ale staram się urozmaicać materiał w nim zawarty. Często wplatam w zajęcia utwory Stinga, Pink Floyd czy skecze Monty Pythona (na wyższym poziomie zaawansowania. Interesuję się zarówno kulturą brytyjska jak i irlandzką i staram się zarazić moją pasją słuchaczy.
192 dzana8 angielski
Brak informacji
193 Earnshaw83 angielski
Brak informacji
194 edith103 angielski
Jestem studentką V-tego roku filologi angielskiej na specjalizacji nauczycielskiej, dlatego wszelakie sposoby nauczania i metody nie są mi obce. Ponad to, obecnie pracuję w przedszkolu, gdzie uczę dzieci w wieku 3-4 lat.
195 Educator angielski
Jestem osobą komunikatywną, lubię uczyć, jestem otwarta na nowe doświadczenia zawodowe. Przez kilka lat zdobylam cenną wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczna z zakresu nauczania i metodyki języka angielskiego. Pracuję w wielu firmach z uczniami w różnym wieku co nauczyło mnie jak dostosowac styl nauki do indywidualnych potrzeb, tak aby był on jak najbardziej skuteczny i efektywny.
196 edytagi13 angielski
Jestem nauczycielem i lektorem języka angielskiego od 12 lat. Jako nauczyciel w szkole podstawowej wielokrotnie odnosiłam sukcesy w konkursach językowych. Jako lektor rozwijałam swoje umiejętności uczenia pracując z wszystkimi grupami wiekowymi - od pięciolatków do dorosłych. Przez 2 lata prowadziłam działalność gospodarczą, w ramach której organizowałam i prowadziłam kursy językowe oraz współpracowałam z native speakerami. Jestem osobą systematyczną, punktualną, bardzo dobrze zorganizowaną. Lubię nowe wyzwania.
197 edyta_sobczyk angielski
Brak informacji
198 edytka15w angielski
Jestem absolwentką FILOLOGII ANGIELSKIEJ. Udzielam KOREPETYCJI osobom o zróżnicowanej znajomości języka angielskiego (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum oraz wszystkim zainteresowanym, bez ograniczeń wiekowych), oferując przy tym własne materiały oraz naprawdę miłą atmosferę. Posiadam 4-letnie doświadczenie. Jestem bardzo wymagająca, ambitna i zarazem skuteczna!!!
199 EfciaK angielski
Brak informacji
200 EFL_teacher angielski
Nauczanie języka angielskiego to moja pasja, nie tylko zawód. Praca z uczniami, niezależnie od ich wieku, poziomu językowego, czy narodowości, daje mi poczucie satysfakcji i niesamowitej energii. W ciągu czterech minionych lat miałam okazje pracować w wielu typach szkół prywatnych jak i państwowych z uczniami różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaczynając od 3 latków, na osobach starszych kończąc. Jestem osobą sumienną, kreatywną oraz otwartą na innych. Moje zainteresowania to: taniec, sport, malarstwo. Żywię nadzieję, iż moja oferta zainteresuje Państwa. Pozdrawiam serdecznie.