korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 766 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 DIODA87 angielski
Brak informacji
192 Distrito6 angielski
Jestem dyplomowanym nauczycielem i od ponad 5 lat udzielam korepetycji. Najbardziej lubię pracować z dziećmi i młodzieżą licealną, która już ma pewną wiedzę językową a wciąż wiele można jej przekazać w ciekawy i interaktywny sposób. Potrafię bardzo szybko nawiązać dobry kontakt z uczniami i stworzyć bezstresową atmosferę. Najlepszym moim doświadczeniem był wyjazd do Anglii i nauka dzieci z najróżniejszych stron świata, to nauczyło mnie pokory i udoskonaliło moje umiejętności. Na co dzień jestem koordynatorem wolontariuszy i realizuję 2 letni plan "Kultura wolontariatu", mający na celu promocję kultury żydowskiej i polepszanie relacji polsko - żydowskich w Krakowie, Polsce.
193 djevan angielski
Brak informacji
194 dk1967 angielski
I have had 2 varied careers as a Police officer and working in the field of Employer/Employee relations in Banking and Finance industry. In both careers I have had to use sound judgement, be professional, reliable, motivated and courteous. As an individual I have always displayed a flexible can do attitude. I have very strong interpersonal skills and prior to obtaining my TEFL certificate, have given numerous presentations, coached and taught various groups. I am a good listener as well as motivator and I know how to get on with different age groups and social backgrounds. I have always been described as an asset by my employers and I believe I would be if successful in gaining a position in teaching.
195 dmarek angielski
Lubię swoją pracę i staram się wykonywać ją rzetelnie i z uśmiechem na twarzy.
196 dmasior angielski
Brak informacji
197 dobralektorka angielski
Obecnie jestem lektorem języka angielskiego na wyższej uczelni, zajmuję się również nauczaniem języka w firmach- aktualnie jest to firma windykacyjno-prawnicza, gdzie prowadzę kursy języka branżowego, jak i General and Business English. Mam bogate doświadczenie w zakresie nauczania języka angielskiego specjalistycznego m.in. w zakresie turystyki, szeroko pojętego Business English, czy też agielskiego w budownictwie. Jestem osobą rzetelną, zaangażowaną i komunikatywną. Posiadam listy referencyjne.
198 Dobrotka angielski
Wita Cię Dorota, osoba która stara się być dobrym człowiekiem, zatem możesz być pewny że atmosfera na wszelkiego rodzaju zajęciach będzie miła, swobodna, dająca Ci dużo do powiedzenia. Mam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka, prowadzeniu różnego rodzaju zajęć dla różnych grup wiekowych oraz wspomnienia kilkuletniego pobytu w Stanach oraz wielokrotne podróże do Stanów, Wielkiej Brytanii i in. Jestem gotowa dostosować formy i treści do potrzeb uczącego się. Skontaktuj się ze mną a omówimy wszystko "face to face" ;-) teraz czekam na Twój ruch :-) Dorota :-)
199 Dominik angielski
3 miesiące temu zostałem wybrany najlepszym lektorem firmy Mobile English. Uważam się za osobę energiczną i uśmiechniętą. Ludziom dobrze pracuje się ze mną a mi z nimi. Jestem osobą raczej wymagającą , co sprawia że moi uczniowie osiągają wyniki.
200 Dominika82 angielski
Nauczam języka angielskiego na wszystkich poziomach. Zapewniam ciekawe materiały i zintegrowany rozwój wszystkich sprawności językowych.