korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 671 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 elangielski angielski
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zakopanem. Podczas studiów nabyłam doskonałą znajomość języka angielskiego jak również wiedzę o krajach anglojęzycznych. Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam podczas wielu godzin spędzonych z uczniami w salach szkolnych. Umiejętności pedagogiczne rozpoczęłam podczas praktyk w szkole podstawowej nr 2 w Zakopanem, gdzie nauczałam języka angielskiego dzieci z klasy szóstej podczas regularnych spotkań, które odbywały się 2 razy w tygodniu od października do czerwca. Po odbytych praktykach zaczęłam pracę jako lektor w szkole językowej, gdzie miałam przyjemność przekazywania swojej wiedzy dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Dzięki pracy nauczyciela nauczyłam się cierpliwości jak również organizacji pracy. Satysfakcję czerpię z radości i zadowolenia moich uczniów. Łatwo nawiązuję kontakty oraz lubię kontakty z ludźmi. Nauczanie jest dla mnie wyzwaniem.
192 elaolszewska angielski
od roku 2010 pracowałam w szkole językowej: the universe, the mobile english, uczylam dzieci w wieku od 7 lat, ze szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum, także dorosłych metoda tradycyjną oraz Callana
193 Elatek angielski
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i tę cechę wykorzystuję w swej pracy. Staram się dokładnie przygotowywać do powierzonych mi zadań i skrupulatnie je wykonywać. Lubię poszukiwać nowych rozwiązań i szczegółowych informacji. Jestem energiczna i godna zaufania. Pragnę również nadmienić, że jestem gotowa do podjęcia działalności gospodarczej.
194 Element angielski
Jestem pomysłowy, otwarty na nowości, w tym technologiczne, a także punktualny.
195 elzbietaba angielski
Jako nauczyciel lubię prace z dziećmi, jestem kreatywna i rzetelnie przygotowuje się do zajęć. Korepetycji udzielam od pięciu lat. Odbyłam praktyki pedagogiczne w Szkole Podstawowej w Makowie Podhalańskim jak i w Liceum Ogólnokształcącym w Suchej Beskidzkiej
196 Emilio angielski, hiszpański
Brak informacji
197 emmanova angielski
Jestem komunikatywna, przez co bardzo łatwo nawiązuję kontakty z uczniami. Uchodzę za osobę zaradną i bezkonfliktową, potrafię także kreatywnie pracować w zespole. Uważam, że moje wykształcenie i doświadczenie są czynnikami niezbędnymi do pracy na stanowisku lektora języka angielskiego.
198 english111 angielski
Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracowałam 2 lata jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej. Pracowałam także z dorosłymi w liceum dla dorosłych. Prowadziłam szkolenie z języka angielskiego dla osób po 50 roku życia a także szkolenie dla uczniów technikum medycznego. Nauczanie języka angielskiego i praca z ludźmi to moja pasja.
199 English80 angielski
Brak informacji
200 ENGLISHBARBARA angielski
Brak informacji