korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 774 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 Daria1025 angielski
Brak informacji
192 daria_d angielski
Brak informacji
193 daszyn angielski
Brak informacji
194 debesciaczka angielski
Jestem osobą pomysłową, zaradną, zorganizowaną lubiącą pracować z profesjonalistami. W pracy cenię sobie dokładność i rzetelność. Potrafię wytyczać sobie kolejne cele i dążyć do ich realizacji. Szybko się uczę, a moja zdolność pracy w zespole jak i indywidualnie przyniesie korzyści dla uczniów czy szkoły. Ucząc młodzież o różnym stopniu motywacji, przygotowuję urozmaicone lekcje tak, aby zmotywować każdego ucznia do nauki i rozwijać w ich ciekawość odkrywania wiedzy o języku, kulturze czy historii państw anglojęzycznych. Prowadząc zajęcia w grupach o różnych poziomach oraz przygotowując maturzystów do egzaminu nowej matury wiem jak fachowo należy podejść do nauczania.
195 debocha angielski
Posiadam stosowne doświadczenie pozwalające mi z pewnością siebie prowadzić zajęcia na każdym poziomie i wysoko oceniam swoje zdolności interpersonalne, komunikacyjne. Staram się aby moje zajęcia były urozmaicone i stosuje różne podejścia i techniki nauczania, również często eksperymentując i dostosowując je do potrzeb grup lub specyficznego klienta. Chciałbym pogłębiać swoje doświadczenie i rozwijać się w pracy. W swojej karierze pracowałem z dziećmi w przedszkolach, w szkołach podstawowych, średnich, kursach dla gimnazjalistów, kursach unijnych dla osób pracujących w ramach projektu podnoszenia kwalifikacji zawodowych, kursy specjalistyczne dla Policji i Straży Granicznej, kursy dla nauczycieli, dla taksówkarzy, bezrobotnych, prowadziłem również szkolenia w zakresie Business English dla firm, między innym LAFARGE NIDA GIPS w Gackach, woj. Świętokrzyskie, Castrol.
196 denise88 angielski
Brak informacji
197 DIODA87 angielski
Brak informacji
198 Distrito6 angielski
Jestem dyplomowanym nauczycielem i od ponad 5 lat udzielam korepetycji. Najbardziej lubię pracować z dziećmi i młodzieżą licealną, która już ma pewną wiedzę językową a wciąż wiele można jej przekazać w ciekawy i interaktywny sposób. Potrafię bardzo szybko nawiązać dobry kontakt z uczniami i stworzyć bezstresową atmosferę. Najlepszym moim doświadczeniem był wyjazd do Anglii i nauka dzieci z najróżniejszych stron świata, to nauczyło mnie pokory i udoskonaliło moje umiejętności. Na co dzień jestem koordynatorem wolontariuszy i realizuję 2 letni plan "Kultura wolontariatu", mający na celu promocję kultury żydowskiej i polepszanie relacji polsko - żydowskich w Krakowie, Polsce.
199 dk1967 angielski
I have had 2 varied careers as a Police officer and working in the field of Employer/Employee relations in Banking and Finance industry. In both careers I have had to use sound judgement, be professional, reliable, motivated and courteous. As an individual I have always displayed a flexible can do attitude. I have very strong interpersonal skills and prior to obtaining my TEFL certificate, have given numerous presentations, coached and taught various groups. I am a good listener as well as motivator and I know how to get on with different age groups and social backgrounds. I have always been described as an asset by my employers and I believe I would be if successful in gaining a position in teaching.
200 dmarek angielski
Lubię swoją pracę i staram się wykonywać ją rzetelnie i z uśmiechem na twarzy.