korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 661 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 Emilio angielski, hiszpański
Brak informacji
192 emmanova angielski
Jestem komunikatywna, przez co bardzo łatwo nawiązuję kontakty z uczniami. Uchodzę za osobę zaradną i bezkonfliktową, potrafię także kreatywnie pracować w zespole. Uważam, że moje wykształcenie i doświadczenie są czynnikami niezbędnymi do pracy na stanowisku lektora języka angielskiego.
193 english111 angielski
Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracowałam 2 lata jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej. Pracowałam także z dorosłymi w liceum dla dorosłych. Prowadziłam szkolenie z języka angielskiego dla osób po 50 roku życia a także szkolenie dla uczniów technikum medycznego. Nauczanie języka angielskiego i praca z ludźmi to moja pasja.
194 English80 angielski
Brak informacji
195 ENGLISHBARBARA angielski
Brak informacji
196 EnglishEnthusiast angielski
Witam, Jestem nauczycielem pełnym pasji i kochającym swój zawód. Dzięki zdobytemu wykształceniu wykonuję swoją pracę profesjonalnie i sumiennie. Dokładam wszelkich starań, by zajęcia były interesujące, prowokowały dyskusje i zachęcały do komunikacji. Wykorzystuję różnorodne środki dydaktyczne, dostosowując je do potrzeb i preferencji uczniów. Dbam o dobrą atmosferę i kontakt z uczniami, którym towarzyszę podczas pogłębiania kompetencji językowych i zdobywania nowych umiejętności.
197 Englishinc angielski
198 englishnative123 angielski
AmE Native Angielski Z DOJAZDEM Korepetycje & Tłumaczenia Dojazd na terenie całego Krakowa Prywatne lekcje z Native Speakerami, Lektorami z wykształceniem filologicznym Rzetelnie! Profesjonalnie! Skutecznie! Zajęcia z zakresu: - lekcje dodatkowe (powtórzenie oraz rozszerzenie materiału ze szkoły- KAŻDY POZIOM) - przygotowanie do egzaminów (egzaminy poprawkowe, test gimnazjalny, matura, kolokwia, fce, cae, cpe, etc) - konwersacje oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych *Także lekcje 1,5 godz w cenie 65 zł
199 EnglishTeacher2012 angielski
Brak informacji
200 English_Deutsch angielski, niemiecki
Jestem osobą ambitną i konsekwentnie dążącą do realizacji wyznaczonych celów. Moim planem jest znalezienie zatrudnienia zgodnego z obranym przed laty profilem zawodowym. Moje osiągnięcia to przede wszystkim: -przyjęcie na studia stacjonarne zarówno I i II stopnia z wysokiego (2) miejsca na liście rankingowej -zakwalifikowanie się do udziału w programie Erasmus i studia na Uniwersytecie Koblenz-Landau w Nadrenii-Palatynacie (Niemcy). -zakwalifikowanie się do udziału w programie Asystentura Comeniusa i odbycie praktyki nauczycielskiej w szkole ponadpodstawowej w Nuneaton (Wielka Brytania) -ukończenie kursu "Preparation for Educational Practice", przygotowującego do dalszego kształcenia w celu podjęcia pracy w sektorze szkolnictwa oraz uzyskanie Certyfikatu Oxford Cambridge RSA Poziomu 2. w Umiejętności Pisania i Czytania dla Dorosłych. Ponadto, w ramach studiów I stopnia odbyłam praktyki nauczycielskie z języka angielskiego i języka niemieckiego w krakowskich szkołach ponadpodstawowych. Było to dla mnie niezwykle cenne doświadczenie, gdyż pozwoliło mi przekonać się, jak w rzeczywistości pracują polscy nauczyciele. Ze swojej strony mogę zapewnić pełne zaangażowanie w przygotowanie się do zajęć oraz dobór atrakcyjnych materiałów dydaktycznych do indywidualnych potrzeb ucznia.