korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 792 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 Czeresnia angielski
Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, mam duże doświadczenie pedagogiczne. Pracując z osobami (uczniami) na różnym stopniu zaawansowania, nie spotkałam się z negatywnymi opiniami na mój temat. Potrafię trafnie ocenić możliwości uczniów i dostosować do nich metody pracy oraz dobrać odpowiednie materiały dydaktyczne.
192 d@vido32 angielski
Brak informacji
193 DaanLena angielski
Brak informacji
194 dabekann angielski
Brak informacji
195 danuta.z angielski
Jestem osobą kompetentną, rzetelną, komunikatywną i otwartą na potrzeby uczniów. Doświadczenie zawodowe zbieram od drugiego roku studiów kiedy to rozpoczęłam praktykę śródroczną w I Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Tarnowskiej. Będąc studentka III roku studiów wzięłam udział w projekcie Unii Europejskiej pod nazwą COMENIUS 2.2.b, który umożliwił mi wyjazd za granice na Asystenturę Językową. W trakcie asystentury miałam okazje pracować w szkole publicznej w Linz w Austrii, gdzie samodzielnie oraz z tamtejszymi nauczycielami uczyłam języka angielskiego uczniów w wieku 13 – 18 lat. Po ukończeniu studiów licencjackich podjęłam prace na stanowisku lektora języka angielskiego w szkole językowej, gdzie wykorzystuje metodę komunikatywną (communicative method) w nauczaniu grup dziecięcych, młodzieżowych oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę kursy w siedzibie szkoły oraz w firmach i instytucjach w Tarnowie. W pracy lektorki, poza typowymi zajęciami takimi jak poprawianie prac pisemnych oraz przygotowywanie materiałów lekcyjnych, przeprowadzałam również próbne egzaminy FCE, London Tests of English oraz Oxford Placement Tests. Pisałam semestralne raporty o osiągnięciach moich uczniów. Ponadto stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. W sierpniu 2009 roku odbyłam kurs metodyczny CELTA (Cambridge Certificate of English Language Teaching to Adults) w International House w Krakowie, gdzie uzyskałam certyfikat uniwersytetu Cambridge. Uczęszczam również na konferencje i szkolenia zawodowe im. w 2008 roku wzięłam udział w praktycznych warsztatach metodyczno – psychologicznych zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.
196 DanutaBernas angielski
Brak informacji
197 Daria1025 angielski
Brak informacji
198 daria_d angielski
Brak informacji
199 daszyn angielski
Brak informacji
200 debesciaczka angielski
Jestem osobą pomysłową, zaradną, zorganizowaną lubiącą pracować z profesjonalistami. W pracy cenię sobie dokładność i rzetelność. Potrafię wytyczać sobie kolejne cele i dążyć do ich realizacji. Szybko się uczę, a moja zdolność pracy w zespole jak i indywidualnie przyniesie korzyści dla uczniów czy szkoły. Ucząc młodzież o różnym stopniu motywacji, przygotowuję urozmaicone lekcje tak, aby zmotywować każdego ucznia do nauki i rozwijać w ich ciekawość odkrywania wiedzy o języku, kulturze czy historii państw anglojęzycznych. Prowadząc zajęcia w grupach o różnych poziomach oraz przygotowując maturzystów do egzaminu nowej matury wiem jak fachowo należy podejść do nauczania.