korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 689 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 Educator angielski
Jestem osobą komunikatywną, lubię uczyć, jestem otwarta na nowe doświadczenia zawodowe. Przez kilka lat zdobylam cenną wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczna z zakresu nauczania i metodyki języka angielskiego. Pracuję w wielu firmach z uczniami w różnym wieku co nauczyło mnie jak dostosowac styl nauki do indywidualnych potrzeb, tak aby był on jak najbardziej skuteczny i efektywny.
192 edyta_sobczyk angielski
Brak informacji
193 edytka15w angielski
Jestem absolwentką FILOLOGII ANGIELSKIEJ. Udzielam KOREPETYCJI osobom o zróżnicowanej znajomości języka angielskiego (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum oraz wszystkim zainteresowanym, bez ograniczeń wiekowych), oferując przy tym własne materiały oraz naprawdę miłą atmosferę. Posiadam 4-letnie doświadczenie. Jestem bardzo wymagająca, ambitna i zarazem skuteczna!!!
194 EfciaK angielski
Brak informacji
195 EFL_teacher angielski
Nauczanie języka angielskiego to moja pasja, nie tylko zawód. Praca z uczniami, niezależnie od ich wieku, poziomu językowego, czy narodowości, daje mi poczucie satysfakcji i niesamowitej energii. W ciągu czterech minionych lat miałam okazje pracować w wielu typach szkół prywatnych jak i państwowych z uczniami różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaczynając od 3 latków, na osobach starszych kończąc. Jestem osobą sumienną, kreatywną oraz otwartą na innych. Moje zainteresowania to: taniec, sport, malarstwo. Żywię nadzieję, iż moja oferta zainteresuje Państwa. Pozdrawiam serdecznie.
196 ela.kwasnik angielski
Dotychczas swoje umiejętności pedagogiczne rozwijałam w trakcie praktyk pedagogicznych realizowanych w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole średniej. Udzielałam także korepetycji z języka angielskiego w ramach akcji „korepetycje za jeden uśmiech” podczas wolontariatu w Saltromie. Uważam, że moje predyspozycje do nauczania języka angielskiego oraz umiejętności nawiązywania kontaktów z dziećmi i młodzieżą pozytywnie wpływają na ich wyniki w nauce. W nauczania stawiam na kreatywność i komunikację. Nie jestem zwolenniczką sztampowych lekcji opartych wyłącznie na podręczniku. Staram się sprawić, aby każda lekcja była godna zapamiętania dzięki dodatkowym materiałom i ćwiczeniom ułatwiającym przyswajanie wiedzy. Jestem osobą kreatywną, komunikatywną i otwartą. Cechuje mnie również pracowitość i sumienność. Bardzo dużo czasu poświęcam na przygotowanie lekcji, a zadowolenie uczniów i ich postęp są dla mnie największą nagrodą i siłą napędową do dalszego działania.
197 elangielski angielski
Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zakopanem. Podczas studiów nabyłam doskonałą znajomość języka angielskiego jak również wiedzę o krajach anglojęzycznych. Swoje zdolności pedagogiczne rozwinęłam podczas wielu godzin spędzonych z uczniami w salach szkolnych. Umiejętności pedagogiczne rozpoczęłam podczas praktyk w szkole podstawowej nr 2 w Zakopanem, gdzie nauczałam języka angielskiego dzieci z klasy szóstej podczas regularnych spotkań, które odbywały się 2 razy w tygodniu od października do czerwca. Po odbytych praktykach zaczęłam pracę jako lektor w szkole językowej, gdzie miałam przyjemność przekazywania swojej wiedzy dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Dzięki pracy nauczyciela nauczyłam się cierpliwości jak również organizacji pracy. Satysfakcję czerpię z radości i zadowolenia moich uczniów. Łatwo nawiązuję kontakty oraz lubię kontakty z ludźmi. Nauczanie jest dla mnie wyzwaniem.
198 elaolszewska angielski
od roku 2010 pracowałam w szkole językowej: the universe, the mobile english, uczylam dzieci w wieku od 7 lat, ze szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum, także dorosłych metoda tradycyjną oraz Callana
199 Elatek angielski
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i tę cechę wykorzystuję w swej pracy. Staram się dokładnie przygotowywać do powierzonych mi zadań i skrupulatnie je wykonywać. Lubię poszukiwać nowych rozwiązań i szczegółowych informacji. Jestem energiczna i godna zaufania. Pragnę również nadmienić, że jestem gotowa do podjęcia działalności gospodarczej.
200 Element angielski
Jestem pomysłowy, otwarty na nowości, w tym technologiczne, a także punktualny.