korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 750 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 Dominik angielski
3 miesiące temu zostałem wybrany najlepszym lektorem firmy Mobile English. Uważam się za osobę energiczną i uśmiechniętą. Ludziom dobrze pracuje się ze mną a mi z nimi. Jestem osobą raczej wymagającą , co sprawia że moi uczniowie osiągają wyniki.
192 dominikarz angielski, hiszpański, kataloński
Poszukuję pracy jako lektor języka hiszpańskiego ponieważ lubię dzielić się moją wiedzą i cieszą mnie postępy moich uczniów. Potrafię w przystępny i łatwy sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Lubię pracę z ludźmi. W Hiszpanii byłam kilka razy, w tym ostatni raz przez rok na stypendium Erasmus, dobrze znam nie tylko język, ale również kulturę i zwyczaje tego kraju, mam tam wielu przyjaciół. Hiszpański język biznesu i finansów poznałam nie tylko podczas zajęć na uczelni, ale również w trakcie praktyk, które odbywałam w firmie Adminex Spain w Barcelonie. Na przełomie 2010 i 2011 roku udzielałam przez 1 semestr korepetycji z języka katalońskiego. W kwietniu 2013 roku prowadziłam w szkole zawodowej w Kazimierzy Wielkiej pod Krakowem 30-godzinny kurs przygotowujący uczniów do wyjazdu do Hiszpanii w ramach praktyk programu Leonardo da Vinci. Kurs obejmował 3 bloki: słownictwo ogólne, kulinarne i budowlane. Obecnie, do końca maja 2014 przebywam na francuskiej wyspie Reunion, odbywając praktyki w ramach europejskiego programu Comenius w obszarze nauczania języka angielskiego i hiszpańskiego. Udzielam również korepetycji z języka polskiego.
193 dontbogart angielski
Brak informacji
194 dorota.mendrek angielski
Jestem osobą, dla której przekazywanie wiedzy z zakresu j. angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych jest pasją. Jako nauczyciela cechują mnie cierpliwość, kreatywność oraz indywidualne podejście do ucznia. Mam też dobry kontakt z dziećmi.
195 dorota10 angielski
Brak informacji
196 dorota3335 angielski
Brak informacji
197 dorotaO angielski
Brak informacji
198 dorota_atorod_eng angielski
Jestem osobą miłą i entuzjastyczną oraz szybko się uczę. Łatwo nawiązuję kontakt z ludzmi i uczniami. Jestem pasjonatką języka angielskiego oraz literatury brytyjskiej.
199 doswiadczonylektor angielski
Brak informacji
200 dottie angielski
Posiadam spore doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jestem osobą ambitną i kreatywną. Moimi zaletami są również pracowitość i bardzo duża cierpliwość w pracy z uczniem, również tym o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Staram się zawsze dostosowywać swoje metody i techniki pracy do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia.