korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 647 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 EnglishTeacher2012 angielski
Brak informacji
192 English_Deutsch angielski, niemiecki
Jestem osobą ambitną i konsekwentnie dążącą do realizacji wyznaczonych celów. Moim planem jest znalezienie zatrudnienia zgodnego z obranym przed laty profilem zawodowym. Moje osiągnięcia to przede wszystkim: -przyjęcie na studia stacjonarne zarówno I i II stopnia z wysokiego (2) miejsca na liście rankingowej -zakwalifikowanie się do udziału w programie Erasmus i studia na Uniwersytecie Koblenz-Landau w Nadrenii-Palatynacie (Niemcy). -zakwalifikowanie się do udziału w programie Asystentura Comeniusa i odbycie praktyki nauczycielskiej w szkole ponadpodstawowej w Nuneaton (Wielka Brytania) -ukończenie kursu "Preparation for Educational Practice", przygotowującego do dalszego kształcenia w celu podjęcia pracy w sektorze szkolnictwa oraz uzyskanie Certyfikatu Oxford Cambridge RSA Poziomu 2. w Umiejętności Pisania i Czytania dla Dorosłych. Ponadto, w ramach studiów I stopnia odbyłam praktyki nauczycielskie z języka angielskiego i języka niemieckiego w krakowskich szkołach ponadpodstawowych. Było to dla mnie niezwykle cenne doświadczenie, gdyż pozwoliło mi przekonać się, jak w rzeczywistości pracują polscy nauczyciele. Ze swojej strony mogę zapewnić pełne zaangażowanie w przygotowanie się do zajęć oraz dobór atrakcyjnych materiałów dydaktycznych do indywidualnych potrzeb ucznia.
193 enteacher angielski
Brak informacji
194 EPITOME angielski
Po co komu Present Perfect Continuous? Czy \'the\' w ogóle coś znaczy? Ile jeszcze może wchłonąć przemęczony i zestresowany mózg? Dlaczego filmy są lepsze od lektoratu? Jak fizyka pomaga w zrozumieniu czasów przeszłych? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajduję ucząc angielskiego od 20 lat. Przekazuje je swoim studentom i widzę jak im to pomaga. Staram się aby w \'zagonionym\' świecie czas spędzony na nauce angielskiego przynosił zarówno wiedzę jak i wytchnienie. Patrzę jak uczniowie \'rozkwitają\' a ja razem z nimi. Moje motto to: \'QUALITY TIME, QUALITY ENGLISH\'. Zapraszam!
195 EsteraAdler angielski
Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na kierunku język angielski, program nauczycielski na Uniwersytecie Śląskim w Sosnowcu. Umiejętności językowe rozwijałam również na kursach językowych w Wielkiej Brytanii oraz poprzez bezpośredni kontakt z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. W ubiegłym roku podjęłam się dodatkowych studiów na kierunku Zarządzanie Projektem Europejskim na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam w 2005 roku, gdy byłam jeszcze w II Liceum Ogólnokształcącym im. St. Staszica w Tarnowskich Górach. Następnie, doskonaliłam swój warsztat nauczycielski poprzez praktyki pedagogiczne oraz liczne korepetycje dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Charakteryzuję się przede wszystkim cierpliwością w przekazywaniu wiedzy oraz umiejętnością motywowania uczniów. Jestem osobą sumienną, która wkłada zawsze całe serce i maksimum wysiłku w to co robi oraz która potrafi dobrze zorganizować swoją pracę o czym może świadczyć równoczesne studiowanie dwóch kierunków. Uważam, iż oprócz przekazywania wiedzy, ważna jest relacja uczeń-nauczyciel oraz atmosfera na zajęciach. Staram się aby moje lekcje były ciekawe i zachęcające do kontynuowania nauki języka angielskiego. Nie opierają się one jedynie na podręczniku, ale również na materiałach dobranych do profilu i zainteresowań uczniów, gdyż każdy uczący się języka obcego jest inny, mający inne doświadczenia, hobby oraz metody pracy i uczenia się.
196 ETeacher11 angielski
Jestem nauczycielem języka z zamiłowania. Uważam, że potrafię nauczać skutecznie, czego dowodem są wysokie oceny słuchaczy uzyskane po prowadzonych szkoleniach w ramach projektów unijnych. Posiadam umiejętność nawiązania znakomitego kontaktu ze słuchaczami i motywowania ich do nauki. Jestem ponadto punktualny i obowiązkowy.
197 eugeniusz2015 angielski, rosyjski
Posiadam kartę stałego pobytu w Polsce.
198 ewa1990k angielski
Witam, Otrzymam tytuł licencjata w 2013 roku od października zaczełam studia magisterskie w systemie niestacjonarnym. Moim marzeniem jest praca w szkolnictwie z dziećmi, młodzieżą.Obecnie pracuję jako lektor języka angielskiego w przedszkolu, udzielam także korepetycji.
199 ewach1986 angielski
Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, materiały przygotowuje i dostosowuje do indywidualnych potrzeb ucznia. Jako studentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych posiadam przygotowanie pedagogiczne, odbyłam również 3,5 miesięczne praktyki nauczycielskie w szkole.
200 EwaGabriela angielski
Jestem komunikatywną, doświadczoną lektorką j. angielskiego - moim głównym atutem to zdolność dostosowywania się do oczekiwań i wymogów moich uczniów-klientów. Uważam, że podstawą jest rozpoznanie potrzeb i możliwości uczącego tak, aby zaproponować mu optymalny sposób nauczania oraz odpowiednio zmotywować. Praca na stanowisku metodyka w otwartej szkole językowej pozwoliła mi na zdobycie doświadczenia nie tylko w prowadzeniu, ale również organizowaniu zajęć dla dużych korporacji.