korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 733 lektorów.
język angielski Kraków
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
191 doswiadczonylektor angielski
Brak informacji
192 dottie angielski
Posiadam spore doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jestem osobą ambitną i kreatywną. Moimi zaletami są również pracowitość i bardzo duża cierpliwość w pracy z uczniem, również tym o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Staram się zawsze dostosowywać swoje metody i techniki pracy do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia.
193 Dragan angielski
Już od drugiego roku studiów świadczę usługi w zakresie znajomości języka angielskiego, obejmujące udzielanie prywatnych korepetycji, tłumaczenie tekstów, a także proofreading. Podczas studiów jako stypendystka programu Erasmus poznałam także standardy zagranicznej uczelni oraz udoskonaliłam swe umiejętności językowe i interpersonalne. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w projekcie firmy PA Consulting Group, która dała mi możliwość samodzielnej i zorientowanej na wykonanie zadania pracy, opierającej się na biegłej znajomości języka angielskiego. Natomiast praca w Capgemini Polska, nauczyła mnie organizacji pracy własnej oraz efektywnej komunikacji z klientem zagranicznym. Jestem osobą pracowitą i rzetelną. Charakteryzuje mnie szybkość w nabywaniu nowych umiejętności, otwartość i kreatywność. Umiem i lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi, daje mi to satysfakcję i możliwość rozwoju własnych umiejętności. Jako nauczyciel staram się podchodzić indywidualnie do każdego ucznia, nawiązując do jego zainteresowań, słabych i mocnych stron. Staram się zawsze uświadamiać uczniom do czego nowo poznawany dział czy konstrukcja mogą się przydać, gdyż to użyteczność zawsze motywuje do nauki.
194 dragonflies_4u angielski
Obecnie prowadzę zajęcia językowe dla 2KZ w Krakowie - jest to kurs obejmujący naukę języka angielskiego w zakresie wiedzy militarnej i zbrojeniowej. Ponadto zajmuję się tłumaczeniami tekstów medycznych, popularno-naukowych i naukowych, a także sztuk teatralnych.
195 Drygalska angielski
Przede wszystkim jestem lektorem. Pracowałam zarówno z młodzieżą w gimnazjum, w domu jako korepetetor, ale dopiero praca z grupą w szkole językowej pozwoliła mi w pełni czerpać energię i satysfakcję z wykonywanej pracy. Zajęcia zwykle trwają około godziny, a moje przygotowanie do nich przynajmniej tyle samo. Szukam nowych tematów i rozwiązań na stronach britishcouncil dla dzieci, na stronach bbc dla dorosłych. Podręcznik jest dla mnie ważny i mam tutaj swoje preferencje, ale staram się urozmaicać materiał w nim zawarty. Często wplatam w zajęcia utwory Stinga, Pink Floyd czy skecze Monty Pythona (na wyższym poziomie zaawansowania. Interesuję się zarówno kulturą brytyjska jak i irlandzką i staram się zarazić moją pasją słuchaczy.
196 dzana8 angielski
Brak informacji
197 Earnshaw83 angielski
Brak informacji
198 edith103 angielski
Jestem studentką V-tego roku filologi angielskiej na specjalizacji nauczycielskiej, dlatego wszelakie sposoby nauczania i metody nie są mi obce. Ponad to, obecnie pracuję w przedszkolu, gdzie uczę dzieci w wieku 3-4 lat.
199 Educator angielski
Jestem osobą komunikatywną, lubię uczyć, jestem otwarta na nowe doświadczenia zawodowe. Przez kilka lat zdobylam cenną wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczna z zakresu nauczania i metodyki języka angielskiego. Pracuję w wielu firmach z uczniami w różnym wieku co nauczyło mnie jak dostosowac styl nauki do indywidualnych potrzeb, tak aby był on jak najbardziej skuteczny i efektywny.
200 edytagi13 angielski
Jestem nauczycielem i lektorem języka angielskiego od 12 lat. Jako nauczyciel w szkole podstawowej wielokrotnie odnosiłam sukcesy w konkursach językowych. Jako lektor rozwijałam swoje umiejętności uczenia pracując z wszystkimi grupami wiekowymi - od pięciolatków do dorosłych. Przez 2 lata prowadziłam działalność gospodarczą, w ramach której organizowałam i prowadziłam kursy językowe oraz współpracowałam z native speakerami. Jestem osobą systematyczną, punktualną, bardzo dobrze zorganizowaną. Lubię nowe wyzwania.