Lp |
Login
|
Język
|
O sobie
|
Link do CV |
| 1 |
ojarczynska |
angielski, japoński |
Zawsze interesowały mnie języki obce oraz aktywne rozwijanie ich znajomości u siebie i u innych. Lubię kontakt z innymi ludźmi, a przekazywanie wiedzy daje mi satysfakcję. Lubię też wymyślać zróżnicowane lekcje i przygotowywać ciekawe pomoce naukowe - ponieważ mam zdolności plastyczne, czasem przygotowuję je własnoręcznie. Poszukuję ciekawej pracy, najlepiej w prężnie działającej szkole językowej. Praca ma służyć przekazaniu wiedzy uczniom, ale także i mojemu własnemu rozwojowi zawodowemu, samodoskonaleniu w kierunku umiejętności pedagogicznych i komunikacyjnych. |
|
| 2 |
Anna_S |
angielski |
Zapraszam na lekcje od 12 stycznia - mam wiele wolnych terminow od poniedzialku do piatku w godzinach porannych. Mozliwe lekcje rowniez w weekendy! |
|
| 3 |
Jaceko |
angielski |
wydaje mi się, że jestem osobą pogodną i dowcipną. praca z moimi uczniami i studentami układa mi się bardzo pomyślnie ze względu na niekonwencjonalne podejście do nauczania - od razu staram się pracować na skomplikowanych tekstach oryginalnych, żeby przyzwyczajać uczone osoby do użycia konstrukcji językowych w ich naturalnym środowisku. raczej staram się nie korzystać z podręczników (przy nauczaniu języka angielskiego pracuję na wyrokach sądów wyższych instancji, artykułach i książkach naukowych opisujących daną instytucję prawną etc.) Bardzo pomocne jest przy tym moje doświadczenie uniwersyteckie związane z pisaniem doktoratu z prawa rzymskiego i przy prowadzeniu zajęć z łaciny i greki starożytnej- również tutaj staram się opierać od razu na tekstach historyków, prawników i retorów. Myślę, że posiadam wysokie kwalifikacje merytoryczne do uczenia języków, przede wszystkim prawniczego języka angielskiego, francuskiego i języków klasycznych (finalista ogólnopolskiej olimpiady języka łacińskiego, ukończone studia licencjackie z filologii klasycznej, ukończone roczne kursy prowadzone przez profesorów uniwersytetów amerykańskich i francuskich). |
|
| 4 |
agata.m |
angielski |
Witam.
Od kilku lat jestem nauczycielem języka angielskiego. Podczas studiów uzyskałam wszechstronne wykształcenie związane z prowadzeniem zajęć z języka angielskiego. Poznałam różnorodne metody nauczania, a także zdobyłam niezbędną wiedzę o języku angielskim.
Praktyki zawodowe, które odbyłam na drugim i trzecim roku studiów, oraz doświadczenie w nauczaniu w poszczególnych szkołach języka angielskiego, zarówno metodą Callana jak i tradycyjną dały mi okazję zweryfikowania poznanych metod, które wykorzystywałam w toku nauczania.
Charakter mojej pracy wymagał sumienności, odpowiedzialności, utrzymania bardzo dobrych relacji z uczniami, jak również umiejętnego wykonywania powierzonych mi obowiązków. Pozwoliło mi to na rozwinięcie moich zdolności organizacyjnych i komunikatywnych.
Jestem osobą zaangażowaną w moją pracę, kreatywną a także optymistyczną i sumienną.
|
|
| 5 |
tutorofenglish |
angielski |
Witam, jestem naitve speakerem z 12 letnim doswiadczeniem w nauczaniu, posiadam certyfikat Celta, w chwili obecnej mieszkam w Poznaniu, prowadze wlasna dzialanosc gospodarcza moge wystawiac rachunki, |
|
| 6 |
Rebilas |
angielski |
Witam,
ponad sześć lat mieszkałam w Anglii. Pracując wyłącznie z Brytyjczykami miałam do czynienia z językiem angielskim na codzień i szkołę o jakiej poza UK można sobie tylko pomarzyć. Poza tym jestem mamą dwóch dziewczynek, starsza przez trzy lata uczęszczała do angielskiej szkoły podstawowej, z której przesympatycznymi nauczycielami mam stały kontakt. Przez ostatni rok pracowałam w oddziale przedszkolnym wspomnianej podstawówki gdzie zapoznałam się z metodami, które chętnie wprowadziłabym w życie w polskim przedszkolu. Dysponuję masą materiałów dydaktycznych prosto z UK oraz zbiorem angielskich książek dla przedszkolaków i starszych dzieciaków.
Serdecznie proszę o kontakt osoby z którymi mogę wprowadzić swoje pomysły w życie :) |
|
| 7 |
LektorAngielskiego |
angielski |
Witam,
Nauczanie języka angielskiego to nie tylko moja praca, ale także pasja. Doświadczenie zawodowe zdobywam od kilku lat prowadząc zajęcia w różnego typach placówkach edukacyjnych m.in. NKJO, UJ oraz renomowanych szkołach językowych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi spróbować sil na stanowisku metodyka, gdzie organizowałam i koordynowałam pracę dwudziestu lektorów na kilkudziesięciu kursach.
Jestem osobą kompetentną i odpowiedzialną; obdarzona zaufaniem z pewnością wyjdę naprzeciw nowym obowiązkom oraz stawianym mi wymaganiom. Zajęcia ze mną to gwarancja profesjonalizmu i... humoru:)
|
|
| 8 |
lukas82 |
angielski |
Witam,
moje doświadczenie zawodowe w szkołach nie jest zbyt bogate oprocz staży, które odbylem podczas studiów. Obecnie mam zamiar obronić pracę magisterską w marcu lub kwietniu co na pewno zwiększy moje szanse na znalezienie pracy w szkolnictwie.Na początek wolalbym uczyc na troszke nizszych poziomach i nabyć doświadczenia i obycia w pracy jako nauczyciel.Bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. |
|
| 9 |
ewakosmala |
angielski |
Witam,
Języka angielskiego uczę od czasów studenckich, czyli ponad pięć lat. Próbowałam niemal każdej formy: korepetycje, praca w szkole publicznej, prywatnej, językowej, lektorat w firmach. Właśnie w tej ostatniej widzę swoją przyszłośc i w tym kierunku chciałabym pójść. Przez rok współpracowałam z dziennikiem Puls Biznesu. Niestety z braku wolnego czasu musiałam tę współpracę zawiesić. Dzięki kursom Business English mogę łączyć te dwie pasje: nauczanie języka z zajmowaniem się tematami biznesowymi.
Od trzech lat współpracuję z firmą Philip Morris w Krakowie prowadząc zajęcia z angiesliego w marketingu, finansach, księgowości, HR. Ponadto prowadzę kursy General English w szkole językowej w Krakowie.
Ocenę tego, jakim jestem nauczycielem pozostawiam moim studentom. Staram się robić wszystko, by pomóc im przyswoić nierzadko dośc skomplikowane zagadnienia języka angielskiego w ciekawy sposób. Każda grupa jest inna, każdy student jest inny, a moim zadaniem jest dopasowywanie metod do potrzeb konkretnego studenta.
Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy ze mną, serdecznie proszę o kontakt,
pozdrawiam serdecznie
|
|
| 10 |
smietana luksusowa |
angielski, hiszpański |
Witam,
Jeżeli chodzi o język hiszpański to studiuję go intensywnie przez 2 lata. Przez półtora roku studiowałam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w grupie zaawansowanej, lecz musiałam zrezygnować gdyż były to studia wieczorowe i nie mogłam pogodzić zajęć z pracą i funkcją wychowawcy w szkole.
Obecnie jestem studentką drugiego roku we Wrocławskiej Wyższej Szkole Filologicznej na studiach zaocznych. |
|
|