Nie masz konta?
praca dla lektora francuskiego.

Poszukiwany: Romanista Wrocław - pełny etat/część etatu - możliwość pracy zdalnej
2021-04-21
Typ nauczania:zdalnie
Województwo:dolnośląskie
praca francuski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
wrocławski/--wszystkie--
Język(i):francuski
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Informacje dodatkowe: Tworzymu od 2008 roku narzędzia wspierające naukę języków obcych online. Dostarczamy Polakom pionierskie narzędzia do nauki języków obcych:

• platformę językową #1 w Polsce

• najpopularniejszy słownik polsko-angielski i angielsko-polski

• przełomowe rozwiązanie do sprawdzania poprawności językowej

Twój zakres obowiązków

Jako romanista będziesz tworzyć materiały językowe na platformie liczącej ponad 1 000 000 użytkowników oraz współtworzyć słownik Diki francuski wzorowany na słowniku Diki angielski, który notuje kilkadziesiąt milionów odsłon miesięcznie.

• opracowanie treści lekcji w kursie francuski,

• opracowanie haseł w słowniku Diki francuski,

• emailowa obsługa zgłoszeń językowych przychodzących w ramach naszych serwisów.

Nasze wymagania

• ukończone studia licencjackie (preferowana filologia romańska),

• wyróżniająca się znajomość niuansów i zasad języka francuskiego,

• bardzo dobra znajomość ortografii i interpunkcji języka polskiego,

• dociekliwość i umiejętność weryfikacji treści za pomocą dostępnych źródeł internetowych,

• dbałość o detale i lekkość wypowiedzi pisemnych,

• wysoki poziom kultury osobistej i otwartość na ludzi,

• samodyscyplina i umiejętność pracy w zespole w ramach określonych terminów.

• Mile widziane
znajomość języka włoskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy

• pełny lub częściowy wymiar czasu pracy - dostosujemy się do Twoich potrzeb,

• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

• możliwość skorzystania z karty Multisport,

• możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,

• przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

• pracę w biurze z ogrodem (po odbyciu szkolenia możliwa praca zdalna).
praca dla lektorów francuskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław francuski
korepetycje francuski.