Poszukiwany: PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU W SZKOLE JĘZYKOWEJ W WARSZAWIE
2017-02-22
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Język(i):angielski
Przewidywany wiek uczniów:dorośli,
Terminy zajęć:Dni powszednie: rano, południe, popołudnie,
Informacje dodatkowe: Firma lider w kompleksowej obsłudze językowej w związku z rozwojem oferty szkoleniowej i tłumaczeniowej poszukuje osoby do obsługi klienta oraz pozyskiwania nowych kontaktów.

Miejsce pracy: Śródmieście, Warszawa

Zakres obowiązków:

- telefoniczny kontakt z klientami,

- pozyskiwanie nowych klientów, tłumaczy i lektorów,

- współtworzenie strategii produktowej i marketingowej firmy,

- obsługa i utrzymywanie relacji z klientami,

- sporządzanie wycen;

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta,

- łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych,

- umiejętność analitycznego myślenia, samodzielności i doskonałej organizacji pracy,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć samokształcenia,

- wysoka kultura osobista oraz komunikatywność,

- wykształcenie min. wyższe licencjackie, mile widziane filologiczne

Oferujemy:

- ciekawą, stabilną i etatową pracę wśród zaangażowanego zespołu pracowników,

- ciekawe i zróżnicowane zadania,

- narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych obowiązków,

- przyjemną atmosferę pracy w firmie z ponad 25 letnimi tradycjami;

Zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie swoich ofert.

Zapraszamy do naszego zespołu! :)
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim