Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: MENTOR LEKTORÓW - POZNAŃ
2019-05-01
Województwo:wielkopolskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:poznański/--wszystkie--
Poznań/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Informacje dodatkowe: Szkoła Językowa szuka MENTORÓW, czyli opiekunów kadry lektorskiej. Być może to coś dla Ciebie?
Jesteśmy szkołą językową dla dzieci i młodzieży, opartą na współpracy z uczniami i rodzicami. Ważny jest dla nas wzajemny szacunek, otwarty dialog i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych uczniów i pracowników. Szkoła nastawiona jest na ciągły rozwój, dlatego poszukujemy osób, które pomogą nam wspierać lektorów i dbać o relacje we wszystkich lokalizacjach szkoły.

MENTOR LEKTORÓW

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki Mentora:

→ wspieranie lektorów w swojej lokalizacji w kwestach metodycznych (prowadzenie zajęć) i wychowawczych (relacje z uczniami)
→ prowadzenie zajęć dydaktycznych (ok.10/tyg.) w godzinach około-południowych
→ organizacja i prowadzenie zastępstw
→ budowanie i podtrzymywanie relacji z uczniami i rodzicami w swojej lokalizacji, kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy dot. kwestii metodycznych (program językowy, metoda nauczania, wskazówki dot. pracy w domu, materiały dodatkowe, eventy językowe)
→ dbałość o wartości i realizację misji Papugi

Oferujemy:

→ atrakcyjne warunki finansowe, stabilne zatrudnienie i i długofalową współpracę
→ przyjazne i wspierające środowisko pracy, przestrzeń do rozwoju i zdobywania nowych kompetencji (szkolenia narzędziowe i interpersonalne, konferencje branżowe, coaching)
→ wsparcie metodyków i menedżera
→ otwartość na realizację własnych pomysłów i wykorzystanie swoich umiejętności i talentów
→ przestrzeń do zorganizowania sobie stanowiska pracy i papugowej przestrzeni, aby praca dawała Tobie radość i satysfakcję

Wymagania:

Mentor ma stanowić pomost pomiędzy lektorami, rodzicami i metodykami szkoły. Powinna być to osoba o wysokiej kulturze osobistej, a przy tym potrafiąca zarządzać kilkuosobowym zespołem lektorów.

Jeżeli
bardzo dobrze znasz angielski (wykształcenie kierunkowe lub certyfikat)
jesteś doświadczonym lektorem lub nauczycielem (min. 2 lata)
masz dobrą organizację pracy i potrafisz zarządzać zespołem
proaktywność, elastyczność, zaangażowanie i inicjatywa to Twoje cechy
lubisz pracować z ludźmi i potrafisz budować wspierające relacje
jesteś gotowy / gotowa do rozwoju w obszarach metodyki nauczania języków obcych, edukacji przez relację, komunikacji empatycznej, psychologii rozwojowej dzieci i młodzieży oraz zarządzania zespołem
możesz i chcesz pracować od poniedziałku do piątku w godz. 11-19
zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji!
praca dla lektorów angielskiego w województwie wielkopolskim
lektor Poznań angielski