Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Lektor Języka Angielskiego - LUBLIN
2023-09-29
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:lubelskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Lublin/--wszystkie--
Język(i):angielski
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą poszukujemy lektora języka angielskiego do poprowadzenia zajęć stacjonarnych w Lublinie z dziećmi i młodzieżą szkolną oraz dorosłymi.

Nasze wymagania :

Biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona tytułem licencjata/magistra studiów kierunkowych (filologia angielska lub lingwistyka stosowana)

Język polski - ojczysty

Dyspozycyjność w godzinach realizacji kursów (godziny dopołudniowe i/lub popołudniowe )

Umiejętność organizacji pracy własnej

Dobry kontakt z dziećmi (mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi)

Umiejętność tworzenia dobrej atmosfery w miejscu pracy oraz dobrych relacji z rodzicami uczniów

Kreatywność, rzetelność oraz zaangażowanie w prowadzeniu zajęć

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników dlatego oferujemy :

Know-how czyli szkolenie wstępne oraz atrakcyjny pakiet szkoleń metodycznych wspomagający twój rozwój zawodowy

Dostęp do materiałów dydaktycznych i biblioteki lektorskiej

Bezpłatne zestawy lektorskie do prowadzenia zajęć

Wygodne bloki zajęć i elastyczne godziny pracy

Możliwość wymieniania się doświadczeniami z innymi lektorami (koleżeńskie hospitacje)

Bieżące wsparcie metodyczne

Dofinansowanie do własnej nauki języków

Atrakcyjne program benefitów za polecenia

Wynagrodzenie zależne od rodzaju umowy i doświadczenia (65 - 85 zł brutto za 60 min)

Twoje obowiązki

Przygotowanie i prowadzenie zajęć z dziećmi i/lub młodzieżą szkolną,

Regularna praca z dziennikiem elektronicznym

Bieżące informowanie rodziców o postępach ich dzieci

ZAPRASZAMY!

praca dla lektorów angielskiego w województwie lubelskim
lektor Lublin angielski