Poszukiwany: LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla dzieci na terenie Trójmiasta, głównie Gdańska i okolic
2016-12-05
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Gdańsk/--wszystkie--
gdański/--wszystkie--
Gdynia/--wszystkie--
Sopot/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci,
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Terminy zajęć:Dni powszednie: rano, południe, popołudnie,
Informacje dodatkowe: Miejsce pracy: Gdańsk – różne dzielnice

Rodzaj umowy: umowa o dzieło/zlecenie

Wymagania:
• biegła znajomość języka angielskiego
• ukończony kurs językowy/studia językowe min I stopnia
• przygotowanie pedagogiczne (studia/nauczycielskie kolegium języków obcych/kurs kwalifikacyjny)
• predyspozycje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym
• dyspozycyjność w godzinach 8:00-15:00 (min. 2 dni w tygodniu)
• osoba wesoła, energiczna i kreatywna
• mobilność-niezbędne posiadanie samochodu: praca wymaga przemieszczania się

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci w placówkach przedszkolnych/szkolnych na terenie Trójmiasta, głównie Gdańska i okolic.

Oferujemy:
• ciekawą i twórczą pracę
• terminowe wynagrodzenie
• szkolenia metodyczne
• dostęp do materiałów dydaktycznych
• możliwość ciągłego rozwoju, zdobywania nowych umiejętności w zakresie nauczania języka obcego
praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim
lektor Gdańsk angielski
lektor Gdynia angielski
lektor Sopot angielski