Poszukiwany: Koordynator ds.szkoleń/ training coordinator - Warszawa
2017-02-13
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany wiek uczniów:dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Szkoła językowa specjalizująca się w szkoleniach językowych w środowisku in-company poszukuje pracownika na stanowisko: koordynator ds. szkoleń / training coordinator (part-time) w Warszawie.

Główne zadania:

1. Koordynowanie projektów językowych:

a. Analiza potrzeb klienta

b. Wybór lektora

c. Czuwanie nad realizacją programu nauczania przez lektorów

d. Monitorowanie przebiegu kursów, zbieranie i przekazywanie
informacji zwrotnej lektorom

e. Okresowe podsumowanie projektu dla Klienta (raporty semestralne,
ankiety satysfakcji)

2. Rekrutacja nowych lektorów

3. Wsparcie metodyczne lektorów

4. Prowadzenie szkoleń dla lektorów (webinaria)

Oczekiwania:

1. Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

2. Doświadczenie w pracy lektora

3. Wykształcenie kierunkowego (filologia, lingwistyka stosowana, kolegium)

4. Umiejętność pracy w zespole

5. Umiejętność organizowania własnej pracy

6. Terminowość

7. Zdolności interpersonalne

Oferujemy:

1. Atrakcyjne wynagrodzenie

2. Możliwość rozwoju

3. Pracę w energicznym i przyjaznym zespole i miłej atmosferze

praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim