Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Asystenta/ki biura, WARSZAWA
2013-10-02
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):angielski
Informacje dodatkowe: Poszukuje osoby na stanowisko

Asystenta/ki biura

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta;
- bieżąca obsługa biura (korespondencja, mailing, telefony, opieka nad gośćmi);
- opieka nad studentami szkoły;
- wspieranie i współpraca we wszelkich działaniach szkoły;
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami ;
- zarządzanie bazą klientów.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki
- wykształcenie wyższe lub ukończone studium dla asystentów;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- umiejętność redagowania tekstów, płynne posługiwanie się j. polskim, tzw. „lekkie pióro”;
- biegłe poruszanie się w środowisku Internetu;
- uczciwość, lojalność, pracowitość, kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
- zdolność szybkiego uczenia się;
- nastawienie na realizację zadań i osiągnie celów;
- bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel;
- doskonała organizacja pracy.

Mile widziane:
- status emeryta,
- znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i umiejętności pracownika;
- pracę w sympatycznej atmosferze;
- stały kontakt z klientami zagranicznymi;
- ewentualnie możliwość pracy na część etatu.

Cenimy sobie głowę pełną pomysłów, inteligencję, zapał do działania, wytrwałość i zdolność szybkiego opanowywania nowych umiejętności. Jeżeli spełniasz powyższe kryteria, prześlij nam swoje CV w tytule maila wpisując „Asystent/ka biura – aplikacja”.

praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim