Poszukiwany: Asystent/-ka specjalisty ds kluczowych klientów - Warszawa (STAŻ)
2014-06-25
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Centrum Szkoleń Językowych w Warszawie ogłasza nabór na staż na stanowisko:
ASYSTENT/KA SPECJALISTY DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
Wymagania:
- wykształcenie wyższe (absolwenci filologii lub lingwistyki stosowanej lub studenci 4-5 roku studiów)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
- znajomość innego języka europejskiego w stopniu komunikatywnym
- dobra znajomość metodyki nauczania języków obcych

Obowiązki:
- zapoznawanie się z zadaniami realizowanymi przez specjalistę ds. kluczowych klientów
- wsparcie prac administracyjnych przy obsłudze szkoleń dla kluczowych klientów
- prace wspierające działania specjalisty ds. kluczowych klientów
- działania łącznikowe w relacjach między klientem a lektorem

Oferujemy:
- szansę rozwoju kompetencji pod okiem doświadczonych pracowników
- możliwość zatrudnienia po 3 miesięcznym stażu

praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim