Nie masz konta?
praca dla lektora rosyjskiego.

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: lektor/lektorka języka rosyjskiego
2022-11-11
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:mazowieckie
praca rosyjski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):rosyjski
Przewidywany poziom uczniów:początkujący,
Przewidywany wiek uczniów:dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne: magister - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Poszukujemy lektora/lektorki języka rosyjskiego do prowadzenia zajęć stacjonarnych w Śródmieściu - 2 razy w tygodniu w godzinach 15:00-16:30 (najchętniej poniedziałki i środy lub środy i piątki).
Poziom A0 lub A1. Start zajęć nawet w przyszłym tygodniu.
Stawka: 65 zł za 45 minut (koszt całkowity).
Prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz ofertowy dostępny na stronie: http://linguaemundi.pl/pl/konkurs-na-stanowisko-lektora-lektorki-jezyka-polskiego-jako-obcego-9/.

Przedmiotem zamówienia jest:

Pełnienie roli lektora/lektorki języka rosyjskiego w ramach projektu pt. „Wsparcie integracji cudzoziemców na Mazowszu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb wynikających z masowego napływu obywateli państw trzecich spowodowanego wojną w Ukrainie” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa w 3 grupach językowych, gdzie każda grupa realizuje 60 godz. dydaktycznych (1 godz. dydaktyczna = 45 min.).

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia liczby stanowisk, w przypadku większej liczby kandydatów z maksymalną liczbą punktów.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość przydzielenia lektorowi realizacji zajęć w większej niż określona w opisie przedmiotu zamówienia liczbie grup, w zależności od harmonogramu realizowanych zajęć, wynikającego z preferencji uczestników kursu.
Projekt realizowany jest w okresie od października 2022 roku do końca września 2023 roku.
Uczestnikami zajęć będą osoby dorosłe.
Przewidywana częstotliwość zajęć to 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, jednak dopuszcza się zmianę częstotliwości zajęć.
Zajęcia prowadzone będą w godz. 7.30 – 9.00 lub 15.00-16.30.
Zajęcia w grupach prowadzone będą na poziomach od A1 do C1.
Liczebność grup nie powinna przekraczać 10 osób.
Terminy zajęć będą uzależnione od preferencji uczestników kursu.
Zajęcia prowadzone będą w formule zdalnej lub stacjonarnej.
Zajęcia w formule stacjonarnej realizowane będą na terenie Warszawy.
Zakres obowiązków:

prowadzenie zajęć z języka rosyjskiego,
systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji z prowadzonych zajęć w oparciu o wzory przekazane przez koordynatora kursów oraz metodyka kursów,
współpraca z koordynatorem kursów i metodykiem kursów przy działaniach, w które zaangażowani są beneficjenci projektu.
Termin obowiązywania umowy: październik 2022 – wrzesień 2023
WYMAGANIA: Kwalifikacje wymagane:

Stopień magistra filologii rosyjskiej lub neofilologii,
Min. 2 letnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego.
Kwalifikacje pożądane:

Znajomość pomocy dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.
praca dla lektorów rosyjskiego w województwie mazowieckim
korepetycje rosyjski.