Poszukiwany: Nauczyciel / lektor języka angielskiego / lektor Helen Doron z woj. kujawsko-pomorskiego
2022-07-28
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:kujawsko-pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież,
Informacje dodatkowe: Praca marzeń czy pełna wrażeń?

Nie szukaj dalej, tutaj jest praca, jakiej potrzebujesz. Poszukujemy nauczycieli w Centrach Helen Doron English w całej Polsce, tam, gdzie są nasze szkoły.

W szkołach językowych Helen Doron zatrudniamy ludzi, którzy lubią to, co robią. Dajemy wszystko, by sprawić, że każdy poniedziałek będzie Twoim najlepszym dniem tygodnia: jasne warunki, pełne wsparcie, sprawny onboarding w nowym miejscu.

Z Helen Doron przyszłość brzmi perfect!

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie wprowadzać dzieci i młodzież w język angielski nauczany autorską metodą Helen Doron English. Będziesz nauczycielem / nauczycielką w międzynarodowej szkole językowej, w której pokazujemy, że zawód pedagoga potrafi być sposobem na życie. U nas nie ma języka obcego. Jest drugi, naturalny język. Damy Ci wsparcie, szkolenia, narzędzia i komfort pracy.

Jeżeli:

- mówisz bardzo dobrze w języku angielskim,
- chcesz zarabiać stałe, atrakcyjne wynagrodzenie,
- szczerze lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą,
- wierzysz w nowoczesną, stawiającą na dobro dzieci edukację,
- masz dość systemu, który nie pozwala Ci rozwinąć swoich kompetencji,

to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: tylko krok dzieli Cię od najlepszej pracy.

Helen Doron English to topowa marka edukacyjna na świecie z ponad 35-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego.

Oferujemy Ci:
- autorskie materiały dydaktyczne dla uczniów,
- doskonale sprawdzone know-how międzynarodowej sieci,
- pomoce edukacyjne do każdego poziomu nauczania,
- profesjonalne szkolenia metodyczne,
- coroczne konferencje eksperckie,
- wsparcie dedykowanych mentorów i mentorek.

Co się stanie po wysłaniu Twojego zgłoszenia?

1. Najpierw jest rozmowa telefoniczna.
2. Jeśli po rozmowie obie strony będą zainteresowane: spotkanie z dyrektorem szkoły (rozmowa w języku angielskim).
3. Następnie obserwacja lekcji, abyś mógł zobaczyć na czym polega praca w naszej szkole.
4. Po lekcji wiesz już, że to Twoja praca marzeń? Zaprosimy Cię do przygotowania własnej prezentacji na wyznaczony temat.
5. Udało Ci się zarazić nas dobrą energią i kreatywnością? Witamy w naszym świecie – kierujemy Cię na 5-dniowe szkolenie metodyczne, na którym poznasz wszystkie tajniki nauczania metodą Helen Doron.
6. Zostaje ostatni krok: podpisujemy umowę i stajesz się członkiem naszego lektorskiego teamu

praca dla lektorów angielskiego w województwie kujawsko-pomorskim