Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Poszukiwany: Lektor języka niemieckiego/Współpracownik (LUBLIN, od nowego roku szkolnego 2012/2013)
2012-08-15
Województwo:lubelskie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:Lublin/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):niemiecki
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne: magister - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Szkoła Języka Niemieckiego, Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut

szuka

Lektora/Współpracownika
(od nowego roku szkolnego 2012/2013)

Prowadzimy zajęcia głównie dla dzieci i młodzieży (uczniowie gimnazjów i liceów), w siedzibie szkoły językowej - w LUBLINIE.

Kursy odbywają się najczęściej w godzinach popołudniowych i wieczornych (16:00-21:00 w dni powszednie oraz od rana w soboty). Konkretne terminy i zakres współpracy - do uzgodnienia.

Zadania:

- prowadzenie zajęć dydaktycznych w grupach 10-12 osobowych na poziomach od A1 do C1
- planowanie i przygotowanie materiałów dydaktycznych dla grup na poziomach od A1 do C1, w tym materiałów na platformę moodle.

Poszukujemy osoby, która:

- posiada dyplom ukończenia filologii germańskiej z wynikiem „bardzo dobry”
- jest pasjonatem, traktuje pracę z dziećmi i młodzieżą jako wyzwanie
- potrafi pracować na wynik, tzn. nie tylko uczyć, ale naprawdę nauczyć
- zna podstawowe narzędzia internetowe do nauczania języka obcego
- ma przygotowanie pedagogiczne i chociaż dwuletni staż w nauczaniu języka niemieckiego
- jest lojalna i potrafi pracować w zespole

Oferujemy:

- dostęp do wypracowanego przez 20 lat know-how i pracę w zespole doświadczonych nauczycieli
- szkolenia z najnowszych technik nauczania
- udział w szkoleniach Instytutu Goethego
- życzliwe doradztwo we wszystkich sprawach metodyczno-dydaktycznych
- zajęcia: przygotowanie do egzaminów Goethe-Institut - Prüferzertifikat (A1,A2,B1,B2,C1)

Zapraszamy lektorów, którzy ze swojej pracy potrafią czerpać radość i satysfakcję.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15.08.2012r.
praca dla lektorów niemieckiego w województwie lubelskim
lektor Lublin niemiecki
korepetycje niemiecki.