Nie masz konta?
praca dla lektora wszystkich języków.

Poszukiwany: Koordynator kursów j.angielskiego / Specjalista ds.sprzedaży w szkole językowej (Warszawa, Saska Kępa)
2012-03-28
Województwo:mazowieckie
praca wszystkie języki nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Narodowość:polska
Informacje dodatkowe: Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora kursów / Specjalisty ds. sprzedaży w szkole językowej w Warszawie (Saska Kępa).

Praca w biurze szkoły językowej, codziennie po około 5 godzin od 10:00.

Zakres obowiązków:
- sprzedaż szkoleń i kursów językowych dla firm i klientów indywidualnych
- aktywne - bezpośrednie i telefoniczne pozyskiwanie klienta instytucjonalnego i biznesowego
- obsługa istniejących klientów
- prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- obsługa komputera (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
- znajomość branży edukacji językowej

Oferujemy

- atrakcyjny i motywujący system premiowania
- umowa-zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę
- duża samodzielność w wykonywanej pracy
- nienormowany czas pracy
- możliwość pracy na część etatu
- możliwość pracy jako lektor w godz. rannych lub popołudniowych
praca dla lektorów wszystkie w województwie mazowieckim
korepetycje wszystkie języki.