korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Świąteczny Swing – koncert KC Nwokoyekcposter, 10.12 i 16.12.17, Katowice.
Świąteczny Swing – koncert KC Nwokoyekcposter

10.12.2017 godz. 20:00 Rialto Katowice
16.12.2017 godz. 19:00 Pałac Młodzieży

Mało który styl muzyczny tak komponuje się ze świętami jak swing.
Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert KC Nwokoye, który niezwykle energetycznie wprowadzi nas w świąteczny nastrój.
KC Nwokoye to wokalista, którego charakteryzuje pełen pasji i emocji muzyczny styl, czerpiący inspiracje z legend takich jak: Marvin Gaye, Nat King Cole, Andy Williams, Sade i Frank Sinatra. Jako kompozytor i wykonawca, KC zachwyca swoich odbiorców melodiami, które wydają się brzmieć znajomo, a jednak świeżo i intrygująco. Jego koncerty to wulkan pozytywnej energii.

Muzyka KC odzwierciedla bogactwo kultur, których doświadczył mieszkając w wielu miejscach na świecie. Po mistrzowsku i bezbłędnie łączy muzykę soulową i swingową, tworząc fascynujące kombinacje dojrzałego „easy listening”. Sam mówi o sobie:Dorastając w Nigerii, obserwowałem swoich rodziców tańczących do muzyki The Temptations, Marvina Gaye’a a w weekendy słuchaliśmy Boba Marleya, UB40 i Sade. W samochodzie były kasety artystów jazzowych, takich jak Nat King, Louis Armstrong, Bobby Hebb i Fela, których słuchaliśmy, jadąc rano do szkoły lub wracając z wycieczki. Podświadomie byłem pod wpływem tych niesamowitych artystów i inspirowałem się nimi, co ostatecznie uformowało mój styl komponowania i śpiewania. To naprawdę fajne uczucie, kiedy odnajduję te elementy i niuanse w moich oryginalnych utworach i koncertach. Uwielbiam dzielić się tymi doświadczeniami ze swoimi fanami, a oni wydają się czerpać z tej energii. Po prostu cieszę się życiem i staram się podzielić tą radością z moimi słuchaczami.
https://www.facebook.com/comtv/videos/1948843555131996/

KC wydał ponad 50 oryginalnych kompozycji, włączając w to dwa albumy: CELEBRATE (2018), SHINE (2015) i Matters of the Heart (2010), które zdobyły szerokie uznanie. KC kontynuuje swoje muzyczne poszukiwania, dokonując unikalnych połączeń gatunków muzycznych i prezentując je poszerzającemu się kręgowi odbiorców.


Lukasz Dudek – GuitarMaciej Musiał – Keyboard, Wojciech Węglarczyk – Drums,
Czogała Dawid – Percussion, Martyna Czapska – Bass Guitar,
Sławomir Władyka – Saxophone, Marcin Starzec – Trombone, Gustaw Ogierman – Trumpet.

KC zaśpiewa również swoje najnowsze przeboje z płyty celebrate!

Czas trwania: 120 min.
Bilety: www.kupbilecik.pl Cena: 40 – 60 PLN
Informacje i bilety pod tel.: 607-611-300ARTIST INFORMATION
ENGLISH
"Few musical style blends with Christmas like swing. We are pleased to invite you to the concert of KC Nwokoye, which will bring us into the holiday mood in a very energetic way.
KC Nwokoye is a vocalist who is characterized by a passionate and emotional musical style, drawing inspiration from legends such as Gregory Porter, Nat King Cole, Marvin Gaye, Sade and Frank Sinatra. As a composer and performer, KC delights his audience with melodies, familiar to us, yet fresh and intriguing. His concerts are a volcano of positive energy." -RIALTO KATOWICE

http://rialto.katowice.pl/wydarzenia/swiateczny-swing-koncert-kc-nwokoye/

http://www.pm.katowice.pl/teatr/?page_id=2300 2017-12-04

Aby nie widzieć poniższej reklamy:
zaloguj się jako lektor, jeżeli nie masz konta zarejestruj się.