korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Warszawa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie mazowieckim


Przejdź do:
  Znaleziono 370 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Warszawa
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Ennoi- arabski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą młodą i energiczną, sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków. Dzięki działalności w organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie ARABIA.pl, Centrum Inicjatyw Międzykulturowych), ugruntowałam swoje poczucie odpowiedzialności i rozwinęłam umiejętność systematycznej pracy. Przeprowadzałam zajęcia na temat języka arabskiego w ramach wielu wydarzeń promujących wielokulturowość i naukę (m.in. XII Festiwal Nauki, Festiwal 100 kultur 1 miasto). Udzielam także prywatnych lekcji. W 2008 roku w ramach stażu w Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowywałam artykuły m.in. na temat nauki języka arabskiego. Za swoją aktywność i osiągnięcia w nauce zostałam wyróżniona Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2009/2010.
2 -qbussiek angielski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 08Karo08 polski dla cudzoziemców
Jestem energicznym i cierpliwym nauczycielem, stawiającym na zróżnicowane zajęcia i dużą dawkę poczucia humoru. Moją pasją są podróże, sport oraz nauczanie języka polskiego. Uważam, że każdy może nauczyć się języka obcego dzięki indywidualnemu podejściu. Mówię po angielsku i rosyjsku, znam także [podstawy hiszpańskiego.
4 13agata niemiecki, polski dla cudzoziemców
Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, odbyłam również praktyki w warszawskim liceum i gimnazjum, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że nauczanie sprawia mi najwięcej przyjemności i jest to to, co chcę w życiu robić :) Od października 2009 pracowałam w szkole językowej w Pruszkowie oraz Żyrardowie. Od października 2010 prowadzę zajęcia In- company. Udzielam korepetycji. Prowadzę działalność gospodarczą. Szukam dodatkowych godzin. Mam dobre przygotowanie metodyczne i cały czas staram się samodoskonalić uczestnicząc w różnych szkoleniach/ warsztatach dla lektorów. Uwielbiam stosować rozmaite i jak najciekawsze techniki nauczania. Potrafię również sama tworzyć ciekawe materiały dostosowane do wieku, zainteresowań i poziomu językowego uczniów oraz przedstawiać zagadnienia gramatyczne w niezwykły sposób:) Ze mną uczniowie się nie nudzą:) Obecnie zaczynam swoją przygodę również jako lektor języka polskiego jako obcego:)
5 1948i1961 polski dla cudzoziemców, rosyjski, włoski
Brak informacji
6 1Aneta polski dla cudzoziemców
Mam za sobą 15 lat pracy, ucestniczyłam w wielu kursach językowych, niejednokrotnie sama je prowadziłam. Dobrze odnajduje się w pracy z doroslymi, jako polonistka i germanistka wiem co jest strategiczne do nauczenia języka. Wiem też, że ludzie, którzy mnie zatrudniali, nigdy nie żałowali tego kroku. Pozdrawiam Aneta Szuba Ps. W lipcu mam zamiar otworzyć działalność gospodarczą
7 1Lecturer polski dla cudzoziemców
Błyskawiczne efekty nauczania gwarantuje stosowana w mojej firmie metoda komunikatywna (ograniczająca do minimum wykłady z gramatyki) oraz NVC (non-violent communication) umożliwiająca rozpoznanie potrzeb uczącego się i uszanowanie ich podczas edukacyjnej współpracy. Główny nacisk kładę na konwersacje umożliwiające moim studentom jak najszybsze nabycie umiejętności komunikowania się w powszechnie spotykanych sytuacjach. Moje lekcje nigdy nie są nudne. Koncentrując się na funkcjonalności języka i wykorzystywaniu struktur oraz funkcji językowych w praktyce stosuję metodę nauczania opartą na dramie. Polega ona na odgrywaniu różnych ról jak w teatrze. Kursant podczas lekcji staje się aktorem, zaś zadaniem trenera jest kreowanie na zajęciach naturalnych sytuacji, podczas których studenci ćwiczą i rozwijają płynność mówienia w konkretnych kontekstach. Podczas kursów realizuję nie tylko projekty teatralno - językowe, polegające na odgrywaniu scenek, ale też na prowadzeniu gier, zabaw ruchowych i konkursów. Każdy kurs jest prowadzony w sposób elastyczny, dostosowany do potrzeb i możliwości studentów w oparciu o autorskie programy nauczania tworzone indywidualnie specjalnie na zlecenie klientów.
8 87ss87 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 a.karasek polski dla cudzoziemców
Jestem lektorką języka polskiego jako obcego od ponad 3 lat. W tym czasie pracowałam w kilku szkołach językowych, prowadząc zarówno zajęcia w grupach, jak i indywidualne (w tym z klientami korporacyjnymi) na wszystkich poziomach. Swoje lekcje zawsze dostosowuję do potrzeb, zainteresować i temperamentu studentów. Korzystam z wielu podręczników, gotowych pomocy, jak i materiałów własnych. Często stosuję zadania manualne, zabawy i gry.
10 A.Siedlecka polski dla cudzoziemców
Brak informacji