korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: angielski
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka angielskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka angielskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 886 lektorów.
język angielski łódzkie
  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
81 aneta55055 angielski
Brak informacji
82 AnetaCajdler angielski
Brak informacji
83 anetaz angielski
Brak informacji
84 aneteka angielski
Jestem osobą nastawioną na ciągły rozwój i nowe wyzwania. Moim niewątpliwym atutem jest unikalne połączenie bogatego doświadczenia w nauczaniu z aktualną i świeżą wiedzą, którą cały czas pogłębiam. Jestem entuzjastyczna ale też opanowana. Staram się być w partnerskich stosunkach z moimi uczniami jednocześnie wymagając. Moja nieustająca fascynacja językiem angielskim często udziela się również osobom, które uczę. Mam świetny kontakt z uczniami, zarówno tymi najmłodszymi jak i seniorami (uczyłam m.in. w przedszkolu oraz na Uniwersytecie III Wieku)
85 ang_86 angielski
Brak informacji
86 angelia angielski
Brak informacji
87 Angelika angielski, niemiecki
Jestem osobą ambitną, przez co staram się jak najlepiej przygotować do prowadzonych zajęć i tak je zorganizować i urozmaicić, by uczeń był zainteresowany nauką języka. Uczę ludzi w różnym wieku od podstawówki po dorosłe osoby już od 2006 roku jako nauczyciel wolontariusz w MOPS-ie w Płocku a także na prywatnych korepetycjach. Jestem osobą rzetelną i pracowitą. Szybko klimatyzuję się w nowym środowisku i uczę się nowych rzeczy. Jestem osobą wesołą i lubiącą pracę z młodzieżą i dziećmi. Wymagam od moich uczniów sumienności, gdyż sama tez odznaczam się tą cechą i tylko dzięki systematycznej pracy nauka języka może przynieść pożądane efekty. Uczestniczę w programie lektorskim "szlifuj swój angielski" na portalu www.ang.pl gdzie nauczam młodzież i dorosłych poprzez komunikator gadu gadu oraz wymieniam się doświadczeniami z innymi lektorami. Zaznajamiam także swoich uczniów w miarę możliwości z programami dla tłumaczy takich jak Trados czy Win Align. Zachęcam ich także do poszerzania swojej wiedzy językowej poprzez zapisywanie się na rożne portale, z których otrzymują co tydzień nowe słówka czy wyrażenia do nauczenia, czy też do nawiązywania międzynarodowych znajomości poprzez komunikator skype. Nauczając dorosłych wykorzystuję swoje doświadczenia zdobyte za granica na studiach jak i podczas prywatnych lekcji dla dorosłych organizowanych z ramienia MOPSu. Jeżeli chodzi o młodzież wydaje mi się, że moje doświadczenie międzynarodowe (np. zapoznanie się z metodami nauczania w różnych krajach, gdzie nauczano języka angielskiego) dużo mi dało, gdyż poszerzyłam swoje horyzonty jak i zapoznałam się z różnorakimi metodami stosowanymi przez przeróżnych nauczycieli. NAtomiast doświadczenie w dziale windykacji nauczyło mnie dużo cierpliwości jak i odpowiedniego podejścia do trudnych ludzi szczególnie młodzieży jak i dorosłych i nawiązywania z nimi nici porozumienia. Mam nadzieję, ze moje międzynarodowe doświadczenie jak i zdobyte wykształcenie czynią moją osobę odpowiednią na stanowisko lektora, tłumacza czy też nauczyciela.
88 angie29 angielski
Brak informacji
89 angielka angielski
Brak informacji
90 angielski80 angielski
Uważam, ze jestem jako pracownik osobą miłą i dobrze zorganizowaną, a jako nauczyciel lubianą przez uczniów. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą Czerpię ogromna satysfakcję z przekazywania wiedzy i bardzo lubię swoją pracę. Ciesze się z każdego sukcesu, zarówno uczniów, jak i własnego. Lubię podnosić swoje kwalifikacje i jestem otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń.