korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Goethe-Institut: Projekt
W czwartek, 9 października, w Ambasadzie Niemiec w Warszawie odbędzie się uroczyste podpisanie listów intencyjnych z polskimi szkołami partnerskimi. Do udziału w uroczystości zaproszeni zostali dyrektorzy, nauczyciele języka niemieckiego oraz uczniowie szkół modelowych, jak również przedstawiciele samorządów lokalnych z poszczególnych regionów.
Student NEWS: Polski ranking popularności języków obcych.
Angielski jest nadal najbardziej popularny wśród Polaków uczących się języków obcych. W pierwszych 8 miesiącach 2008 roku wybrała go połowa osób, które w tym czasie uczyły się języków.
EDUNEWS: Studencie, inwestuj w naukę języków.
Języki, języki, i jeszcze raz języki – tą mantrę powtarzaną przez specjalistów od rynku pracy zna dziś chyba każdy student. W obecnych czasach, chcąc myśleć o dobrej pracy i wysokich zarobkach, nie można zapomnieć o znajomości języków obcych. Jednym z najskuteczniejszych sposobów ich poznania jest nauka w dobrej szkole językowej.
Goethe-Institut w Warszawie zaprasza na cykl: Orgia z myślą niemiecką
W sezonie 2008/09 inicjatywa Orgia Myśli razem z Goethe-Institut w Warszawie zaprasza na cykl Orgia z myślą niemiecką. Pierwsze spotkanie z cyklu poświęcone jest Ernstowi Jüngerowi.
Księgarnia GANDALF prezentuje: Cambridge advanced learner\'s dictionary, Third edition + CD
For Upper-intermediate to Advanced learners. Ideal for FCE, CAE, CPE, BEC and IELTS preparation. Packed full of useful study extras, the Cambridge Advanced Learner's Dictionary can help you on your...
Précis de conjugaison do nabycia w księgarni EDUKATOR
Wzory odmian czasowników francuskich.
Cafe News S.A. zaprasza na konkurs „Wyprawa do Maroko i 1000 nagród”
Sezon urlopowy już dawno za nami. Znowu praca, szkoła i nawał obowiązków. Zawsze trzeba być poinformowanym, co piszczy w przysłowiowej trawie, a to zajmuje sporo czasu. Ułatwieniem mogą okazać się agregatory aktualności.
Najlepsza powieść niemiecka 2008
13 października we Frankfurcie zostanie przyznana Niemiecka Nagroda Literacka „Deutscher Buchpreis“. Wszystkie nominowane do nagrody książki (20 tytułów), ze szczególnym uwzględnieniem sześciu finalistów, są dostępne w bibliotece Goethe-Institut.
<<poprzednie [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nastepne>>