korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: opolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Opole


Przejdź do:
  Znaleziono 5 lektorów.
język włoski opolskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 annare76 włoski
Wladam doskonale jezykiem wloskim w zwiazku z tym, ze mieszkalam we Wloszecg przez 10 lat. Od kiedy wrocilam do Polski posluguje sie tym jezykiem na codzien w pracy od okolo 6 lat. Praca nauczyciela tego jezyka to w zasadzie praca dorywcza, ale lubie uczyc , a takze wspolpracowac w charakterze tlumacza w roznych branzach.
3 catsalomoni włoski
JESTEM RODOWITĄ WŁOSZKĄ ZAMIESZKAŁĄ W OPOLU OD 4 LAT. UCZĘ WŁOSKIEGO OD PONAD 10 LAT i ZAIMUJE SIĘ RÓWNIEŻ TŁUMACZENIAMI I KOREKTAMI OD PONAD 10 LAT - TŁUMACZENIA: BIZNESOWE, PISEMNE, USTNE, WYJAZDOWE.
4 emiital włoski
Brak informacji
5 MarioBarbaliscia włoski
Native Speaker z Włoch udziela korepetycji przez Skype
0-100