korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: lubelskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Lublin


Przejdź do:
  Znaleziono 18 lektorów.
język włoski lubelskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 scarselletta włoski
Brak informacji
2 Romanistyka2013 francuski, włoski
Łatwo nawiązuję kontakty, bogate doświadczenie pedagogiczne (korepetycje, staż, praktyki w szkołach publicznych) uświadomiło mi jak ważnym czynnikiem, warunkującym skuteczne przekazanie wiedzy, jest nawiązanie pozytywnej i życzliwej relacji z uczniem. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby lekcje odbywały się w przyjemnej i pozbawionej stresu atmosferze. Jednocześnie, przygotowując się do zajęć, dokładnie planuję sposoby prezentacji i utrwalenia nowego materiału.
3 Marta1395 francuski, włoski
Jest bardzo wrażliwym i opiekuńczym człowiekiem. Zawsze fascynowała mnie nauka języków obcych, dlatego to właśnie z tą dziedziną postanowiłam związać swoją przyszłość. Bardzo lubię język francuski, jego nauka a także nauka innych zawsze sprawia mi radość. Niedawno wróciłam z Francji, gdzie odbywałam studia, a także staż. Mam także doświadczenie w ze stażu w biurze tłumaczeniowym. Od niedawna zajmuję się także nauczaniem-udzielaniem korepetycji. Odkryłam, że bardzo to lubię i chciałabym dzielić się swoją wiedzą z innymi.
4 MarioBarbaliscia włoski
Native Speaker z Włoch udziela korepetycji przez Skype
5 marikaap włoski
Brak informacji
6 malgoska240990 francuski, włoski
Dzień dobry! Jestem osobą pracowitą i kreatywną, z pozytywnym nastawieniem do pracy, którą lubię. A uczyć innych zdecydowanie lubię! :) Jestem studentką IV roku (I rok studiów uzupełniających) na KUL-u, specjalność nauczycielska. Odbyłam praktyki w szkole (liceum i gimnazjum) z języka włoskiego i francuskiego. Języki romańskie to moja pasja. Zresztą nie tylko języki- cała kultura krajów ,,południa\" jest dla mnie bardzo ciekawa. Przez 9 miesięcy mieszkałam we Włoszech, gdzie moja miłość do tego kraju sięgnęła zenitu :) Prowadzę bloga, w którym opisuję swoje podróże mi.in po Włoszech, piszę też o literaturze i muzyce włoskiej. A francuski? To moja pierwsza miłość, która rozpoczęła się w liceum. Potem była Olimpiada jęz. francuskiego i studia na KULu. Przez cały czas trwania studiów udzielam korepetycji z obu języków ludziom w różnym wieku (począwszy od 7-letniej dziewczynki, poprzez studentów, a skończywszy na ludziach dorosłych). W ubiegłym roku, w okresie od marca do czerwca prowadziłam kurs jęz. francuskiego w szkole językowej w Lublinie. Jako nauczyciel jestem cierpliwa, ale i wymagająca.
7 mad_eleine francuski, hiszpański, portugalski, włoski
Aktualnie jestem studentką V roku romanistyki (język francuski i włoski) oraz III roku iberystyki (język hiszpański). Pasja do języków romańskich, jak również mój charakter pozwalają pogodzić mi studiowanie dwóch kierunków jednocześnie. Mam doświadczenie w nauczaniu ( wolontariat w Luksemburgu w świetlicy dla dzieci, praktyki w szkołach państwowych, korepetycje), jak również w tłumaczeniach.
8 Lektorka_FR_IT francuski, włoski
Praca z ludźmi i nauczanie języków obcych to moja pasja. Zdobyte wykształcenie filologiczne i psychologiczne pomaga mi dostrzegać oraz odpowiadać na indywidualne potrzeby każdego z moich uczniów. Dbam o to, aby na prowadzonych przeze mnie zajęciach panowała przyjazna atmosfera, sprzyjająca przezwyciężeniu lęku językowego i bariery komunikacyjnej. Chętnie podejmę pracę jako korepetytor, a także lektor języka francuskiego i języka włoskiego. Mam szerokie zainteresowania pozajęzykowe, oferuję kursy języka specjalistycznego w różnych dziedzinach.
9 ItalianoMichalina włoski
Jestem absolwentką filologii włoskiej z ukończonym kursem pedagogicznym. Zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka włoskiego od podstaw jak również na wyższych poziomach. Chętnie zdobędę również kolejne doświadczenia w pracy z większymi grupami uczniów lub przy tłumaczeniach. Jestem dobrze zorganizowana oraz łatwo nawiązuję kontakty. Jestem przekonana, że wiedza, którą zdobyłam w trakcie studiów pozwoli mi w sposób rzetelny i efektywny wykonywać moje obowiązki. Mając na względzie moje przygotowanie teoretyczne oraz cechy osobiste sądzę, że byłabym przydatnym pracownikiem. Za moją kandydaturą przemawia również wyjątkowe zainteresowanie filologią włoską, wytrwałość i pracowitość w dążeniu do celu. Mam nadzieję, że moja oferta zainteresuje Państwa i w najbliższym czasie będę mogła zaprezentować się osobiście.
10 italiano.per.tutti włoski
Filolog włoski oferuje naukę języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje indywidualne, KONWERSACJE, tłumaczenia, język specjalistyczny, kursy specjalne (kulturowe), dodatkowe materiały, filmy, książki do codziennej pracy w domu oraz konsultacje online:) Specjalne przygotowanie do certyfikatów (CILS, CELI, TELC, PLIDA). Bardzo dobre wyniki podopiecznych! Zapraszam! Kurs standardowy 60zł/1,5h Kurs certyfikatowy 80zł/1,5h DODATKOWO możliwość tzw. tourist assistance. Tłumaczenia :)
0-100