korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: lubelskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Lublin


Przejdź do:
  Znaleziono 18 lektorów.
język włoski lubelskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agina21 włoski
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i potrafiącą szybko nawiązać kontakt z innymi. Pogodne usposobienie pomaga mi w relacjach międzyludzkich. Jestem cierpliwa, zdyscyplinowana i poważnie podchodząca do powierzonych mi zadań.
2 AlessandraK włoski
Praca nauczyciela oraz tłumacza stanowi dla mnie możliwość wykorzystania mojej bardzo dobrej znajomości języka włoskiego i kultury Włoch, a także łatwości w przekazywaniu wiedzy. Przydatna jest dla mnie także znajomość innych języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, łacina). Ich nauka rozwija we mnie „wrażliwość” filologiczną oraz umiejętność porównywania zagadnień językowych i gramatycznych. Jestem pewna, że praca jako lektor/nauczyciel lub tłumacz pozwala mi w pełni wykorzystać moje umiejętności oraz wiedzę. Jestem przekonana, że zdobyte przeze mnie podczas wielu stypendiów oraz kursów językowych i metodycznych we Włoszech umiejętności językowe, umiejętność wykorzystania czasu, samodzielność oraz odpowiedzialność są dla mnie bardzo pomocne w pracy. Liczę na to, iż dzięki mojemu doświadczeniu pedagogicznemu, nowatorskiemu spojrzeniu oraz entuzjazmowi udaje mi się jak najlepiej spełniać moje obowiązki. Posiadam zapał do pracy oraz rzetelnego wypełniania swoich obowiązków. Uważam, iż praca powinna dla człowieka stanowić nie tylko źródło satysfakcji, ale także radości i inspiracji. Mam nadzieję, że moje doświadczenie językowe i poświęcenie pozwoli nie tylko na mój osobisty rozwój, ale także pomoże w promowaniu Państwa firmy. Uważałabym to za swój sukces.
3 andzik angielski, włoski
Brak informacji
4 Anniasforza włoski
Brak informacji
5 Bellarte włoski
Jestem osobą szalenie kontaktową, posługuję się biegle nie tylko j. włoskim ale i j. angielskim, wiele lat spędziałam poza granicami kraju. Szalenie charyzmatyczna jeśli chodzi o przekazywanie wiedzy, potrafię cieszyć się sukcesami uczniów. Dorośli chetnie przychodzą na zajęcia i bardzo wdzięcznie się z nimi pracuje. Mam za sobą lata pracy w międzynarodowych firmach produkcyjno - handlowych. Nauczanie, wykładanie, mówienie do ludzi jest moim motorem napędowym i dlatego chciałabym poświęcić temu zajęciu moją aktywność zawodwą.
6 Daleksandra angielski, francuski, włoski
Jestem cierpliwa i umiem zmotywować ucznia do nauki. Dbam o miłą i niestresującą atmosferę podczas zajęć. Mam indywidualne podejście do nauczanych przeze mnie osób. Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną, podchodzę do pracy z optymizmem. Umiem uczyć zarówno osoby dorosłe jak i młodzież. Prowadzę konwersacje, pomagam w uzupełnianiu braków i wzbogacaniu słownictwa.
7 egeria87 łacina, włoski
Lubię uczyć i czerpać z tego satysfakcję. Jestem pozytywnie nastawiona do uczniów i chce zarażać ich pasja do języka. Delikatnie koryguję błędy, preferuję naturalny styl nauczania.
8 italiano.per.tutti włoski
Filolog włoski oferuje naukę języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje indywidualne, KONWERSACJE, tłumaczenia, język specjalistyczny, kursy specjalne (kulturowe), dodatkowe materiały, filmy, książki do codziennej pracy w domu oraz konsultacje online:) Specjalne przygotowanie do certyfikatów (CILS, CELI, TELC, PLIDA). Bardzo dobre wyniki podopiecznych! Zapraszam! Kurs standardowy 60zł/1,5h Kurs certyfikatowy 80zł/1,5h DODATKOWO możliwość tzw. tourist assistance. Tłumaczenia :)
9 ItalianoMichalina włoski
Jestem absolwentką filologii włoskiej z ukończonym kursem pedagogicznym. Zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka włoskiego od podstaw jak również na wyższych poziomach. Chętnie zdobędę również kolejne doświadczenia w pracy z większymi grupami uczniów lub przy tłumaczeniach. Jestem dobrze zorganizowana oraz łatwo nawiązuję kontakty. Jestem przekonana, że wiedza, którą zdobyłam w trakcie studiów pozwoli mi w sposób rzetelny i efektywny wykonywać moje obowiązki. Mając na względzie moje przygotowanie teoretyczne oraz cechy osobiste sądzę, że byłabym przydatnym pracownikiem. Za moją kandydaturą przemawia również wyjątkowe zainteresowanie filologią włoską, wytrwałość i pracowitość w dążeniu do celu. Mam nadzieję, że moja oferta zainteresuje Państwa i w najbliższym czasie będę mogła zaprezentować się osobiście.
10 Lektorka_FR_IT francuski, włoski
Praca z ludźmi i nauczanie języków obcych to moja pasja. Zdobyte wykształcenie filologiczne i psychologiczne pomaga mi dostrzegać oraz odpowiadać na indywidualne potrzeby każdego z moich uczniów. Dbam o to, aby na prowadzonych przeze mnie zajęciach panowała przyjazna atmosfera, sprzyjająca przezwyciężeniu lęku językowego i bariery komunikacyjnej. Chętnie podejmę pracę jako korepetytor, a także lektor języka francuskiego i języka włoskiego. Mam szerokie zainteresowania pozajęzykowe, oferuję kursy języka specjalistycznego w różnych dziedzinach.
0-100