korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 30 lektorów.
język włoski Łódź
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agaa27 włoski
Brak informacji
2 ALEKSANDRAP hiszpański, włoski
Oprócz silnej motywacji ucznia, do nauki języka obcego potrzebny jest też kompetentny nauczyciel. Od 10 lat mam stały kontakt z językiem włoskim, ostatnie pięć spędziłam na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie (departament Italianistyki). Sprawia mi przyjemność przekazywanie wiedzy na temat tego kraju i jego języka. Odbyłam praktyki w Ambasadzie RP w Rzymie (tłumaczenia pisemne i ustne z włoskiego na polski i z polskiego na włoski). Mam doświadczenie w tłumaczeniach oraz udzielaniu indywidualnych lekcji. W przejrzysty sposób rozwieję wszelkie wątpliwości z zakresu gramatyki, pomogę poszerzyć słownictwo oraz przygotować się do egzaminów CELS i CELI, matury. Serdecznie zapraszam!
3 alessa francuski, włoski
Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Szybko uczę się nowych rzeczy i nie boję się podejmować nowych wyzwań. Do swoich obowiązków podchodzę rzetelnie. Potrafię dobrze zorganizować swój czas tak, aby rezultaty mojej pracy były jak najlepsze. Mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów zwykłych i specjalistycznych w różnych konfiguracjach językowych. Ukończyłam również kurs pedagogiczny, a także odbyłam praktyki w Centrum Języków Romańskich w Łodzi oraz w Szkole Podstawowej nr 83 w Łodzi. Moją pasją są języki- jako specjalizację wybrałam językoznawstwo. Szczególnie interesuje mnie język młodzieży zarówno francuskiej jak i włoskiej. Ponadto uwielbiam podróżować i poznawać kulturę innych krajów.
4 altoofka włoski
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi(posiadam tytuł magistra filologii włoskiej). W ten sposób łączę dwie największe pasje: miłość do muzyki i do wszystkiego co związanie z Italią. Dzięki wciąż doskonalonej znajomości języka włoskiego rozwijam swoje muzyczne zainteresowania (podczas zagranicznych kursów) zawierając równocześnie nowe międzynarodowe przyjaźnie i nabywając jeszcze większych umiejętności językowych. Dzięki studiom w WSSM w Łodzi moja znajomość języka nie ograniczyła się jedynie do wyjazdów i muzycznych tematów, lecz poszerzyłam swoje umiejętności w zakresie translatoryki, języka biznesu, polityki czy mediów. Od 2013 roku prowadzę zajęcia z języka włoskiego w Centrum Edukacji Muzycznej w Łowiczu. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą i cenię sobie kontakt z ludźmi, dzięki czemu nauczanie języka jest dla mnie pracą pełną inspiracji i radości.
5 Anianouk włoski
Brak informacji
6 Anna.K angielski, polski dla cudzoziemców, włoski
Uczę angielskiego i włoskiego, bo wierzę, że znajomość języków obcych otwiera nas na świat. Sama po tym świecie podróżuję od kilku lat, zwiedziłam Azję Południowo-Wschodnią, Europę, Amerykę Południową. Przywiezione materiały wykorzystuję na moich zajęciach. Każda lekcja jest dostosowana do potrzeb i zainteresowań ucznia czy uczennicy, zwracam szczególną uwagę na komunikację - ona jest dla mnie najważniejsza. Ze względu na częste wyjazdy preferuję pracę online lub mieszaną - część zajęć stacjonarnie w Łodzi lub w Warszawie, część online.
7 anna1401 włoski
Brak informacji
8 ArlettaJurkiewicz włoski
Praca lektora daje mi wiele radości, dlatego wykonuję ją z zapałem i całą energią jaką posiadam. Wierzę ,że dlatego moi słuchacze nie nudzą sie na zajęciach. Staram sie dostosowywać metody przekazywania wiedzy do poziomu i wieku słuchacza.
9 beatab włoski
Jestem studentką trzeciego roku filologii klasycznej na Uniwersytecie Łódzkim. Kontakt z językiem włoskim mam od 15 lat ze względu na rodzinę we Włoszech. Obecnie odbyłam roczne stypendium w Mediolanie, we Włoszech na Università degli Studi di Milano, gdzie bardzo podniosłam swoje kwalifikacje. Oprócz tego sama prowadzę zajęcia z języka włoskiego oraz nauczam w Centrum Języków Obcych.
10 ciao_k8 włoski
Brak informacji
0-100