korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka włoskiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 10 lektorów.
język włoski kujawsko-pomorskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 ania_78 włoski
Brak informacji
3 emiital włoski
Brak informacji
4 EwaEmilia angielski, hiszpański, włoski
Brak informacji
5 jarekjarek77 włoski
Witam, jestem obywatelem wloski i polski,pisze,czytam i mowie na 90% Polski jedzyk i na 100% wloski jedzyk. Pozdrawiam
6 KOREPETYCJEFRANCUSKIWLOSKI francuski, włoski
Nazywam się Barbara Michaluk. Udzielam korepetycji z języków romańskich : francuskiego i włoskiego. Wieloletnia praca z uczniami w różnym wieku od małych aż po starszych sprawiła, że nauczanie stało się łatwe, przyjemne i dające dużo radości:). Staram się dotrzeć do każdego poprzez realizowanie indywidualnych potrzeb ucznia i znalezienie wspólnego pola działania:) Jestem za współpracą z uczniem i otworzeniem się na jego oczekiwania. Program zajęć jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb ucznia. Przygotowuję również do rozmaitych egzaminów na różnych poziomach zarówno z francuskiego i włoskiego:). Jest możliwość nauki francuskiego i włoskiego przez skype:). Dokonuję również tłumaczeń w tych językach.
7 marcelinajulia angielski, rosyjski, włoski
Jestem osobą, która kocha uczyć i odnajduje w tym radość oraz czerpie ogromną satysfakcję. Od wielu lat zajmuję się uczeniem języków obcych. Prowadzę ciekawe, urozmaicone zajęcia, do każdej lekcji przygotowuję się solidnie oraz wciąż poszukuję nowych, ciekawych materiałów. Uczniowie mnie lubią, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.
8 MarioBarbaliscia włoski
Native Speaker z Włoch udziela korepetycji przez Skype
9 martita hiszpański, włoski
Uczę, żeby nauczyć:)
10 pelicorossa hiszpański, włoski
Brak informacji
0-100