korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 62 lektorów.
język włoski Kraków
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 11111111 włoski
Witam Nauczanie to moja pasja, w którą wkładam całe serce. Kocham wszystko co włoskie. Zapraszam na moje zajęcia. Ilona Wolska
2 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
3 agamemnon francuski, niemiecki, polski dla cudzoziemców, włoski
Najwazniejsza rzecza w moich roznorodnych doswiadczeniach zawodowych jest kontakt z ludzmi. Najwazniejsza dziedzina mojej dzialalnosci zawodowej jest uczenie jezykow ( polski, polski dla obcokrajowcow, francuski, niemiecki, wloski). Lacze w tym wiele moich pasji - do jezykow, literatury, kultury, tlumaczenia, podrozowania, spotykania i poznawania ludzi innych kultur i mentalnosci. Lubie cos komus wyjasniac, tlumaczyc i sprawia mi radosc, kiedy to sie uda. Nie nuzy mnie zaczynanie wciaz od nowa kursow z poczatkujacymi, a kursy z zaawansowanymi czesto mnie ucza i inspiruja do doksztalcania sie. Chetnie korzystam na lekcjach z wlasnych materialow i jest dla mnie wyzwaniem znalezienie najlepszego podejscia i technik dla danego ucznia czy grupy uczniow. Jestem cierpliwa, pogodna, z poczuciem humoru. Lubie gory i podrozowanie autostopem.
4 agatata angielski, włoski
Uczę j.angielskiego przede wszystkim dzieci w wieku 3-14 lat a także indywidualnie - osoby dorosłe. Najbardziej preferuję zajęcia dla przedszkolaków, ponieważ mogę w nie wpleść elementy ruchowe i muzyczne. Poza tym, spontaniczność dzieci i ich nieprzewidywalne reakcje sprawiają, że cały czas się uczę i rozwijam swoją kreatywność.
5 AnkaMonika angielski, włoski
Jestem osobą sumienną, obowiązkową i cierpliwą. Uczenie języków obcych jest moją pasją i podchodzę do niego z wielkim entuzjazmem. Stale poszukuję też nowych rozwiązań i kreatywnych metod nauczania oraz staram się doskonalić pod względem zawodowym. Pracuję z wszystkimi grupami wiekowymi.
6 annaalessio włoski
Brak informacji
7 AnnaCz włoski
Nauczanie języka włoskiego jest jedna z moich największych pasji. Moim niezawodnym sposobem jest indywidualne podejście do każdej grupy, każdej osoby. Wychodzę z założenia, ze nauka języka obcego ma być przede wszystkim przyjemnością a moim zadaniem jako filologa i italianisty z wykształcenia i zamiłowania jest zarażenie pasja do tego języka oraz do tego kraju. Stad tez największą satysfakcje daje mi obserwacja jak z lekcji na lekcje moi uczniowie coraz bardziej angażują się w naukę języka i kultury Włoch. Zawsze staram się przygotować zajęcia zgodnie z potrzebami kursantów. Jestem otwarta na sugestie ze strony grupy, dlatego tez zwykle oprócz kanonu przewidzianego przez program kursu staram się poruszać tematy zgłoszone przez kursantów. Na zajęciach największy nacisk kładę na komunikacje .Już od pierwszych zajęć uczniowie przyzwyczajani są ,ze na zajęciach mówimy tylko po włosku (język polski brzmi sporadycznie, głównie na początkowych lekcjach). Moimi największymi atutami jako lektora języka włoskiego są : cierpliwość, kreatywność, otwartość, dynamiczność oraz umiejętność skutecznego motywowania.
8 arturpawel włoski
Nauczę Cię włoskiego - w moim studio lub u Ciebie. Gwarantuję, że nabierzesz płynności w posługiwaniu się językiem. Posiadam 8 - letnie doświadczenie jako trener językowy ze specjalnością nauczania języka włoskiego. Stosuję metodę “całkowitego zanurzenia”, dzięki której będziesz po każdych zajęciach czuł, że mówisz swobodniej i płynniej. Podczas mojej pracy zawodowej zrealizowałem ponad 2000 dni szkoleniowych (!) Kładę szczególny nacisk na komunikację oraz poprawną wymowę. Zapraszam Cię na bezpłatną lekcję próbną! :-)
9 Barbara5 włoski
Moim atutem jest 11 letni pobyt we Włoszech, dzięki temu mam doskonałą wiedzę na temat kultury i obyczajów tegoż kraju jak i i ich mieszkańców. Język włoski jest moja pasją i staram się ja przekazywać moim uczniom najlepiej jak potrafię.
10 basiaroska francuski, hiszpański, włoski
Pracuję z ogromnym entuzjazmem!
0-100