korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 57 lektorów.
język włoski Katowice
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a-italia włoski
Jestem osobą biegle posługującą się językiem włoskim. Uczę innych z pasji i z przekonania, że nie ma złych uczniów - są jedynie źli nauczyciele. Osobiście staram się prowadzić zajęcia w sposób zróżnicowany, interesujący i intensywny, oferuję również bogate i ciekawe materiały dydaktyczne.
2 a.kanska włoski
Brak informacji
3 AGA8510 włoski
Brak informacji
4 agnese_s włoski
Brak informacji
5 aledesimone włoski
Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym. Ukończyłem studia na uniwersytecie w Palermo i po złożeniu stosownych egzaminów państwowych zostałem wpisany na krajową listę pracowników socjalnych. Ze względu na brak szczegółowej znajomości systemu opieki społecznej w Polsce oraz ograniczone umiejętności w zakresie języka polskiego, nie mogę ubiegać się o posadę bezpośrednio związaną z moimi kwalifikacjami. Jednakże na podstawie mojego doświadczenia zawodowego w pracy z dziećmi i młodzieżą w charakterze edukatora oraz animatora, jak również pracy z osobami władającymi innym językiem (edukator uchodźców) oraz umiejętności nawiązania relacji i pracy z osobami starszymi – mogę zapewnić, że z powodzeniem mogę podjąć się nauczania języka włoskiego osób w różnym wieku. Ponadto moja wieloletnia praca umożliwiła mi zdobycie takich umiejętności miękkich jak: dobra organizacja pracy grupy, zdolność do reagowania i rozwiązywania sytuacji konfliktowych, kreatywność w działaniu. Jestem postrzegany jako osoba kontaktowa, bezkonfliktowa, z dużymi zdolnościami asymilacyjnymi.
6 Alftree włoski
Brak informacji
7 Alicja1503 włoski
Brak informacji
8 annatlumaczka francuski, włoski
Brak informacji
9 aquiss włoski
Jestem doświadczoną lektorką z wielkim zapałem do pracy. Moje zajęcia są dobrze przemyślne, dopasowane do potrzeb słuchaczy, ciekawe, wesołe i panuje na nich zawsze bardzo dobra atmosfera. Jestem osobą otwartą, komunikatywną i również sumienną i rzetelnie wykonująca powierzone mi obowiązki.
10 baia1511 włoski
Brak informacji
0-100