korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: włoski
- miasto: Gdynia
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka włoskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka włoskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język włoski Gdynia
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 ciao_k8 włoski
Brak informacji
3 dolcenera włoski
Brak informacji
4 Ewani77 włoski
Brak informacji
5 hawiak angielski, włoski
Uważam, że posiadam wszelkie predyspozycje osobowościowe do rzetelnego spełnienia zadań na stanowisku lektora j.angielskiego, ponieważ posiadam kompetencje i potencjał pożądany dla kultury organizacyjnej firmy, co gwarantuje, iż osoba moja będzie powodowała, że obraz firmy zostanie podtrzymany. Interesujące i odpowiedzialne stanowisko da mi sposobność osobistego rozwoju i spełnienia moich oczekiwań zawodowych. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć oraz nauczaniu języka angielskiego, ponieważ od 1989 roku zajmuję się udzielaniem korepetycji oraz przygotowywaniem uczniów i osób dorosłych do matury i innych egzaminów na wszystkich poziomach zaawansowania. Biorąc pod uwagę moje doświadczenie oraz fakt, że w latach 1992 - 1997 prowadziłam zajęcia z dziećmi z języka angielskiego w przedszkolu oraz w szkole podstawowej uważam, że w pełni spełniam wymagania stawiane kandydatowi do pracy na stanowisku lektora. Mając wiele do czynienia z ludźmi posiadam umiejętności obcowania z ludźmi potrzebne w tej pracy. Łatwo nawiązuję kontakty i udaje mi się utrzymywać dobre stosunki także później. W gruncie rzeczy lubię spotykać się z ludźmi. Jestem przyzwyczajona do zmiany otoczenia i pracy poza regularnymi godzinami. Nie wpadam w panikę, kiedy coś się nie udaje. Potrafię walczyć ze stresem i działać mimo wszystko. Lubię uczyć się nowych rzeczy i myślę, że potrafię uczyć się szybko. I wreszcie, co istotne, wolę wyzwanie od bezbarwnej rutynowej pracy. Działam z zaangażowaniem, które udziela się innym. Mam dar przekonywania innych do swoich planów i zamierzeń. Optymizm pozwala mi ciągle angażować się w nowe sprawy, stale być w ruchu i nigdy nie spoczywać na laurach. Mam wielu przyjaciół i jestem bardzo towarzyska. Z łatwością zawieram nowe znajomości, nie wiem, co to nieśmiałość, szerokie horyzonty i poczucie humoru to moje osobiste cechy, jestem wesoła i aktywna. Jestem przekonana, że takie moje cechy jak odpowiedzialność, skuteczność w działaniu, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole a także podejmowanie inicjatywy w stawiającym wysokie wymagania otoczeniu pozwolą mi w pełni sprostać oczekiwaniom. Jestem osobą ambitną, o entuzjastycznym nastawieniu do życia. Moja dotychczasowa praca, poza łatwością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, wymagała samodzielności i odpowiedzialności. Wierzę, że mój entuzjazm, zdolność do kreatywnego myślenia i dynamizm w wykonywaniu powierzonych obowiązków, da mi możliwości dalszego rozwoju zawodowego, przyczyniając się jednocześnie do sukcesów.
6 isamod włoski
Brak informacji
7 kliti109 albański, angielski, włoski
Brak informacji
8 MarioBarbaliscia włoski
Native Speaker z Włoch udziela korepetycji przez Skype
9 sl4v3fly włoski
Gdynia Nauka języka włoskiego: indywidualna lub w małych grupach. Zajęcia na wszystkich poziomach. Możliwość zajęć tylko po włosku (lezioni solo in lingua italiana). Koszt pierwszej lekcji - 25 zł od osoby. Lekcje indywidualne: 30 zl 1 osoba ( dla osób uczacych sie 25 zl). W grupach: 25 zl od osoby, 20 zl dla osób uczacych się (gruypy minimum 2 osoby). Mozliwos zniżek. (1 lekcja = 60 minut) lub 45 min 22.50zl O mnie - Mam 24 lata - Uczę już dwie osoby od miesiąca - Mieszkałam we Włoszech 16 lat , skończyłam tam Szkoły. - Zajęcia prowadzę przyjeżdżając do klienta. - Wracam często do Włoch bo mam tam mamę - W czerwcu bede zdawać na certyfikat UE. Hai qualche domanda da farmi?Pytania?
0-100