korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język ukraiński warmińsko-mazurskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AnnaKowaliszyn ukraiński
Języka ukraińskiego uczyłam się od najmłodszych lat, zaczynając od dodatkowych zajęć w szkole podstawowej, poprzez liceum z wykładowym językiem ukraińskim, kończąc na studiowaniu filologii ukraińskiej. Przez 3,5 roku pracowałam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Prowadziłam zajęcia praktyczne z gramatyki oraz fonetyki, a także tłumaczenie ustne i pisemne. Jeszcze będąc na studiach udzielałam korepetycji z języka ukraińskiego, tak jest do dzisiaj. Zajmuję się tłumaczeniami, wzbogacając swoje konto o nowe realizacje, a tym samym zdobywam kolejne doświadczenie. Ponadto, posiadam uprawnienia pilota wycieczek. Współpracując ze znanym biurem turystycznym mam okazję wykorzystywać swoją znajomość języka obsługując wycieczki na Ukrainę. Do swoich zadań podchodzę sumiennie; dostosowuję się do potrzeb i tempa nauki osoby zainteresowanej. Mam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych, nauczaniu grupowym i indywidualnym. Z korzyścią dla siebie i innych – to moje hasło przewodnie!
2 kamilaukrainski ukraiński
Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Ukończyłam studia na kierunku filologia ukraińsko-polska. Językiem ukraińskim władam w stopniu zaawansowanym w mowie i w piśmie. Znam również język rosyjski na poziomie komunikatywnym. Podczas studiów zdobywałam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z ekonomii i handlu. Odbyłam semestralną praktykę językową na Uniwersytecie im. J. Fedkowycza w Czerniowcach (Ukraina). Tłumaczyłam tam teksty z zakresu literatury i językoznawstwa. Dzięki zajęciom z Kultury i stylistyki języka polskiego posługuję się poprawną polszczyzną, także obróbka tekstów pod względem normy językowej nie jest mi obca. W załączonym CV znajdziecie Państwo szczegółowe informacje, dotyczące moich kwalifikacji. Szukam pracodawcy, który zapewniłby mi ciekawą, stabilną i rozwijającą pracę. Ze swojej strony oferuję wiedzę, kreatywność, pracowitość, uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność w dostosowaniu do wymagań. Ambitnie podchodzę do każdego powierzonego mi zadania, szybko i chętnie uczę się nowych rzeczy. Cechuje mnie wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
3 Serafima polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Moje doświadczenie i znajomość kilku języków obcych oraz mentalności różnych narodów pozwala mi na znalezienie podejścia do każdego ucznia. Lubię to czym się zajmuję i lubię tych kogo uczę.
4 Ukrainian_language polski dla cudzoziemców, ukraiński
Brak informacji
5 vinnvick rosyjski, ukraiński
Brak informacji
6 yosyp1 angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
0-100