korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język ukraiński łódzkie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 canislupus ukraiński
Brak informacji
2 Diana-Eva angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 dimtet rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 filologrusycysta rosyjski, ukraiński
Jestem młodą, dyspozycyjną osobą. Jestem ambitna i pracowita o czym świadczą moje wyniki w nauce. Skończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia rosyjska z wynikiem bardzo dobrym. Studia licencjackie na kierunku Filologia rosyjska z językiem ukraińskim również skończyłam z oceną bardzo dobrą. Warto dodać, że według statystyk filologia rosyjska na Uniwersytecie Łódzkim jest na najwyższym poziomie w Polsce. Jestem wymagającym i motywującym nauczycielem co zwiększa efektywność mojej pracy.
5 hanpasado ukraiński
Uważam, że w każdej pracy liczy się przede wszystkim profesjonalizm. Nie tylko ja nauczam, ale i sam się uczę. Praca z ludźmi, niezależnie od wieku jest zawsze wielkim wyzwaniem. Trzeba być otwartym i wyrozumiałym. Trzeba umieć słuchać i trzeba być pasjonatem. Uważam, że pasją można zarazić nawet najmniej zainteresowaną osobę, jeśli tylko okaże się minimum charyzmy.
6 Helenn angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
7 holets rosyjski, ukraiński
Brak informacji
8 Kasia24 rosyjski, ukraiński
Moją pasją są języki obce, zwłaszcza język rosyjski i ukraiński. Staram się nią zarazić moich uczniów, przekazując im nie tylko wiadomości z zakresu gramatyki, leksyki, fonetyki i ortografii danego języka, lecz również opowiadając im ciekawostki dotyczące kultury, historii i zwyczajów Rosji i Ukrainy. Dotychczas przygotowałam kilkoro moich uczniów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Oprócz tego w marcu b.r. odbyłam praktykę nauczycielską w Zaocznej Szkole Zawodowej w Łowiczu. Zajęcia prowadziłam z osobami dorosłymi, co pozwoliło mi zyskać nowe doświadczenie. W ubiegłym roku odbyłam miesięczną praktykę w Ambasadzie RP w Kijowie w Dziale Edukacji i Oświaty. Jednym z powierzonych mi zadań była pomoc w organizacji Ogólnoukraińskiego Dyktanda. Jestem osobą cierpliwą, otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z młodzieżą i dziećmi. W liceum pracowałam jako wolontariusz, pomagając dzieciom ze Szkoły Specjalnej w odrabianiu lekcji, organizując im zajęcia sportowe. Nauczanie dzieci i młodzieży daje mi dużą satysfakcję.
9 kurekvioleta ukraiński
Brak informacji
10 nataliya1981 angielski, rosyjski, ukraiński
pracuje nauczycielem jezyka angielskiego od 2000r.2000-2008 praca w Ukrainie, z dziecmi od 6 do 18lat .Od 2008 prcuje w Polsce, szkoly prywatne oraz firmy.Jezyki rosyjski oraz ukrainski sa ojczystymi. Sumienna, odpowiedzialna, uczciwa.
0-100