korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język ukraiński łódzkie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 canislupus ukraiński
Brak informacji
2 Diana-Eva angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 dimtet rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 hanpasado ukraiński
Uważam, że w każdej pracy liczy się przede wszystkim profesjonalizm. Nie tylko ja nauczam, ale i sam się uczę. Praca z ludźmi, niezależnie od wieku jest zawsze wielkim wyzwaniem. Trzeba być otwartym i wyrozumiałym. Trzeba umieć słuchać i trzeba być pasjonatem. Uważam, że pasją można zarazić nawet najmniej zainteresowaną osobę, jeśli tylko okaże się minimum charyzmy.
5 Helenn angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
6 holets rosyjski, ukraiński
Brak informacji
7 Kasia24 rosyjski, ukraiński
Moją pasją są języki obce, zwłaszcza język rosyjski i ukraiński. Staram się nią zarazić moich uczniów, przekazując im nie tylko wiadomości z zakresu gramatyki, leksyki, fonetyki i ortografii danego języka, lecz również opowiadając im ciekawostki dotyczące kultury, historii i zwyczajów Rosji i Ukrainy. Dotychczas przygotowałam kilkoro moich uczniów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Oprócz tego w marcu b.r. odbyłam praktykę nauczycielską w Zaocznej Szkole Zawodowej w Łowiczu. Zajęcia prowadziłam z osobami dorosłymi, co pozwoliło mi zyskać nowe doświadczenie. W ubiegłym roku odbyłam miesięczną praktykę w Ambasadzie RP w Kijowie w Dziale Edukacji i Oświaty. Jednym z powierzonych mi zadań była pomoc w organizacji Ogólnoukraińskiego Dyktanda. Jestem osobą cierpliwą, otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z młodzieżą i dziećmi. W liceum pracowałam jako wolontariusz, pomagając dzieciom ze Szkoły Specjalnej w odrabianiu lekcji, organizując im zajęcia sportowe. Nauczanie dzieci i młodzieży daje mi dużą satysfakcję.
8 kurekvioleta ukraiński
Brak informacji
9 nataliya1981 angielski, rosyjski, ukraiński
pracuje nauczycielem jezyka angielskiego od 2000r.2000-2008 praca w Ukrainie, z dziecmi od 6 do 18lat .Od 2008 prcuje w Polsce, szkoly prywatne oraz firmy.Jezyki rosyjski oraz ukrainski sa ojczystymi. Sumienna, odpowiedzialna, uczciwa.
10 ojsnawostok białoruski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Ośrodek Języków Słowiańskich został założony przez miłośników kultury naszych wschodnich sąsiadów. U nas możesz nauczyć się rosyjskiego, białoruskiego, ukraińskiego, ale działamy obustronnie! W naszej ofercie znajdziesz kursy języka rosyjskiego na różnych poziomach, kursy języka ukraińskiego (prowadzone zarówno po polsku dla grup podstawowych, jak i po rosyjsku dla wszystkich władających językiem w stopniu komunikatywnym), języka białoruskiego, ale także języka polskiego!
0-100