korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język ukraiński Katowice
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1959mila rosyjski, ukraiński
Brak informacji
2 ariesiren ukraiński
Brak informacji
3 Jana_B angielski, hiszpański, rosyjski, ukraiński
Objective_________________________________________________________ English Lector • Business English (negotiations, business correspondence, contracts) • Communication, Role Plays and Creative Tasks for advanced level students • English for beginners, English for children Russian Lector (native speaker) • Business Russian (negotiations, business correspondence, contracts) • Communication, Role Plays and Creative Tasks for advanced level students • Russian as a Foreign Language for Foreign students • Russian for beginners, Russian for children Translator:Polish-Russian-Ukrainian-English. Checking/Editing
4 olena119 angielski, rosyjski, ukraiński
Kocham życie, ludzi i siebie. Bardzo lubię swoja pracę, ciągle się uczę języków obcych. Nie wyobrażam sobie życia bez przyjaciół, muzyki, książek, spacerów, kawy i deszczu ;) Jestem kreatywna i mam poczucie humoru. To tyle.
5 pani_ania polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Jestem osobą staranna, cierpliwą i rzetelną z szerokim zakresem zainteresowań (literatura, turystyka sportowa itd.). Mam zdolności organizatorskie, łatwo nawiązuję kontakt z rozmówcą.
6 Ruslanka angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
7 Svitlana-rosyjski rosyjski, ukraiński
Witam, jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Udzielam korepetycji z języka rosyjskiego oraz ukraińskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno młodszym jak i starszym osobom. Oferuję pomoc w nauce zgodnej z bieżącym programem szkolnym (przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek, objaśnianie zagadnień gramatycznych, poszerzenie materiału), pomoc w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego oraz możliwość realizowania indywidualnego programu nauczania dostosowanego do potrzeb i możliwości ucznia.
8 Taisiia2205 rosyjski, ukraiński
Jestem ekstawertykiem, dlatego łatwo mi jest nawiązywać kontakt z ludźmi, bez względu na wiek i narodowość, dlatego też łatwo i przyjemnie było mi pracować w szkole z dziećmi i nastolatkami. Angażuję się całkowicie w to, co robię, szczególnie jeśli jest żywy ludzi kontakt. Jeśli chodzi o naukę moich ojczystych języków, to zaangażowanie moje rośnie razem z uświadomieniem, że ktoś jest szczerze zainteresowany językiem i kulturą mojego kraju. (P.S.: mówiąc \"mój kraj\" ciężko mi jest powiedzieć, czy to jest Ukraina, czy Rosja, ponieważ pochodzę z rodziny mieszanej i mieszkam na kresach).
9 Wigor5 polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Jestem osobą z dużym doświadczeniem. Kompetentna, skuteczna, obowiązkowa, kreatywna. Mam dobry kontakt z kursantami, uczniami.
0-100