korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 8 lektorów.
język ukraiński Gdańsk
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Anastazja1991 rosyjski, ukraiński
Jestem native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczeniu. Posiadam umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z uczniami w każdym wieku.
2 IrinaGdansk rosyjski, ukraiński
Pochodzę z Ukrainy i mieszkam w Polsce już od 6 lat, dlatego też biegle posługuję się zarówno językiem ukraińskim jak i rosyjskim. Chętnie przekażę swoją wiedzę osobą zainteresowanym nauką tychże języków. Uczę na różnych poziomach zaawansowania zależnie od potrzeb uczniów.
3 irynapodoliak1 ukraiński
Brak informacji
4 julia-kaczor polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Магістр філології. Польська мова для іноземців - усі рівні навчання. 14-літній досвід. (в тому числі навчання по Скайпу). Магистр филологии. Польский язык для иностранцев. 14-летний опыт обучения (в том числе лекции по Скайпу). Języki obce są moją pasją. Jestem nativem języka rosyjskiego i ukraińskiego. Od 14 lat mieszkam w Polsce, gdzie ukończyłam studia prawnicze. Ponadto jestem magistrem filologii słowiańskiej, tłumaczę teksty z różnych branż od 14 lat.  Na własnym przykładzie przekonałam się, że nauka języka, w tym języka polskiego może być przyjemna i skuteczna.  GWARANTUJĘ szybkie postępy w nauce i płynne mówienie. Lekcje w miłej bezstresowej atmosferze, na wesoło i na poważnie, bez nudy i stresu :). Udowodnię już na pierwszych zajęciach, że nauka może być łatwa i efektowna, a zarazem miła i skuteczna. :-) Zajmuję się nauczaniem języka od 14 lat i gwarantuję szybkie postępy w nauce. Świadczę usługi dla firm, szkół języków obcych, biur tłumaczeń i osób fizycznych, urzędów i instytucji państwowych (Placówka Straży Granicznej, Sąd Rejonowy w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni itp.) Zapraszam do nauki języków rosyjskiego, ukraińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.
5 Roszpunka ukraiński
Jestem osobą, która ciągle się rozwija, chce poznawać nowe języki oraz zachęcać innych do ich nauki. Dzięki językowi poznajemy daną kulturę, jej obraz świata. W czasie lekcji staram się właśnie przez ten pryzmat ułatwić uczniom naukę języka. Spotkania odbywają się zawsze w przyjaznej atmosferze. Bardzo lubię podróże (w czasie studiów przemierzyłam Ukrainę wzdłuż i wszerz). Mam również wiele innych zainteresowań, np. epigrafika Majów, fotografia, rękodzieło. Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem. Obecnie piszę rozprawę doktorską z zakresu językoznawstwa. Uczestniczę w zagranicznych konferencjach naukowych.
6 Ukrainian_language polski dla cudzoziemców, ukraiński
Brak informacji
7 ula_litke polski dla cudzoziemców, ukraiński
Brak informacji
8 Viktoria89 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Jestem osobą kreatywną i podchodzę do swoich obowiązków z pomysłem - moje zajęcia zawsze wywoływały zainteresowanie. Chciałabym uczyć młodzież i dorosłych, jak najlepiej wykorzystywać język obcy w codziennych i profesjonalnych sytuacjach.
0-100