korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: ukraiński
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka ukaraińskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka ukaraińskiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język ukraiński dolnośląskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Alicijeju ukraiński
Jestem absolwentką filologii słowiańskiej, profilu ukraińskim o ukończonych specjalizacjach językoznawczej (licencjat) oraz literaturoznawczej i translatorycznej (studia magisterskie). Udzielam od około kilku miesięcy prywatnych korepetycji w zakresie nauczania języka ukraińskiego. Zajęcia trwają od 45-60 minut zależnie od wymagań klienta i obejmują wiedzę nie tylko z zakresu poznania języka ale także informacje kulturoznawcze i krajoznawcze. Mam doświadczenie także w tłumaczeniach biznesowych z lub na język ukraiński z polskiego. Podejmę się także tłumaczeń na ukraiński z języka angielskiego. Nauczanie ukraińskiego- wszystkie poziomy w tym biznesowe. Pracowałam ponad rok czasu w przedszkolu państwowym jako lektor języka angielskiego dla grup 3-6 latków. Mam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego także osób starszych. Angielski nauczanie od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego.
2 AnnFlvr angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 dymitrnox ukraiński
Brak informacji
4 Katiaszym polski dla cudzoziemców, ukraiński
Szanowni Państwo, Jako nauczyciel cechuję się przede wszystkim cierpliwością oraz zrozumieniem. Jestem osobą rzetelnie wykonującą swe obowiązki, ceniącą punktualność i dokładność. Potrafię doskonale zaplanować czas, co pozwoliło mi na jednoczesne studiowanie dwóch kierunków w trybie dziennym oraz pracę.
5 lektor2018 rosyjski, ukraiński
Pochodzę ze Wschodniej Ukrainy i jestem osobą, która mieszka w Polsce od 25 lat. Mogę podzielić się swoja wiedzą języka rosyjskiego i ukraińskiego.
6 marcia007 czeski, ukraiński
Jestem osobą odpowiedzialną, punktualną, pogodną :)
7 marysia15101 polski dla cudzoziemców, ukraiński
Witam,nazywam się Marianna,jestem Ukrainką, żoną Polaka,od 4lat mieszkam w Polsce,znam dobrze język polski w mowie i piśmie, ponieważ studiowałam polonistykę przez 5lat. W okresie studiów uczestniczyłam w Szkole Letniej Kultury i Języka Polskiego w Rzeszowie ( 2003 ) i Częstochowie ( 2004 ) . Znam też język rosyjski, dlatego zapraszam do współpracy studentów ze Wschodu. Jestem osobą komunikatywną, otwartą, odpowiedzialną i zdyscyplinowaną, wszystkie powierzone mi obowiązki wykonuję sumiennie i z entuzjazmem. Proszę o kontakt! Pozdrawiam!
8 Nalnix ukraiński
Jestem studentem we Wrocławiu. Studiuję się na uniwersitecie. Przyjechalem z Ukrainy. Na Ukrainie studiowałem prawo 4 lata. We Wrocławiu studiuję logistyki.
9 obarabash ukraiński
Brak informacji
10 Olga-Jota polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
0-100