korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: serbski
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka serbskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka serbskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język serbski Katowice
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 adrianajodko bośniacki, chorwacki, czarnogórski, serbski
Jestem magister filologii chorwackiej. Jestem osobą otwartą, optymistyczną, bardzo lubię uczyć, prowadzę zajęcia w sposób interesujący i przystępny. Staram się korzystać z różnych metod nauczania. Nie opieram się na \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"suchym\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" materiale papierowym, ale także z prezentacji, piosenek, gier i zabawa. Mam także możliwość konsultacji z native speakerem.
2 Alutka66 serbski
Witam, przed laty skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim. Moim językiem kierunkowym był język serbochorwacki. Przez pierwsze lata po studiach pracowałam w UAM jako asystent w Instytucie Filologii Słowiańskiej gdzie min. prowadziłam lektorat języka serbskiego. Następnie przez 6 lat mieszkałąm w Belgradzie co pozwoliło mi na perfekcyjne opanowanie języka. Po powrocie do Polski w roku akademickim 2003/2004 prowadziłam lektorat j. serbskiego na UŚ. Teraz uczę osoby prywatne j. serbskiego i chorwackiego. W życiu codziennym posługuję się serbskim, co najmniej raz w roku wyjeżdżam do Serbii tak więc cały czas pozostaję w kontakcie z żywym językiem. W związku z "rozpadem"serbochorwackiego na klika innych języków- serbski,chorwacki,bośniacki i czarnogórski jestem w stanie podołać nauczaniu każdego z nich. Lubię uczyć innych i pomagać w poznawaniu odmiennej kultury bo nauka języka nierozerwalnie się z tym wiąże.
3 Anilorak serbski
Posiadam biegłą znajomość języka serbskiego, chorwackiego oraz angielskiego jak też podstawy języka czeskiego. W roku 2010 pracowałam w Czarnogórze w środowisku wielokulturowym i wielojęzycznym. Posiadam umiejętność pracy w zespole, a kreatywność i samodyscyplina pozwalają mi skutecznie organizować czas oraz pracować samodzielnie. Na co dzień zajmuję się obsługą klienta, sprzedażą i eksportem na rynki krajów bałkańskich. Zajmuję się także tłumaczeniami z języka polskiego na serbski i chorwacki jak również z tych języków na polski oraz z angielskiego na wyżej wymieniowe języki i odwrotnie. Jestem komunikatywna, nie boję się wyzwań, pragnę ciągle poszerzać moją wiedzę oraz zdobywać nowe doświadczenia. Do tej pory uczyłam osoby młode, wszystkie były innych narodowości niż polska, co w najmniejszym stopniu nie utrudniało zadania.
4 anja_su chorwacki, niemiecki, polski dla cudzoziemców, serbski
Jestem 100% humanistką. Języki to moja pasja. Udało mi się zostać tłumaczem przysięgłym jęzka chorwackiego i serbskiego, nauczycielką i egzaminatorką języka polskiego, lektorką języka niemieckiego.
5 ilic76 serbski
Brak informacji
6 MagdaAnna88 bośniacki, chorwacki, rosyjski, serbski
Jestem osoba rzetelną, obowiązkową, zaangażowaną w tym co robię. Moja pasja sa języki obce oraz kultura innych krajów. Do swoich osiagnięc zaliczam: -współautorstwo w tłumaczeniu chorwackiego dramatu pt. Svećenikova djeca; -udział w konferencjach naukowych (Zagrzeb, Zadar, Kaliningrad, Krzemieniec).
7 mijatprag czeski, norweski, serbski
Brak informacji
8 milos_prag angielski, czeski, norweski, serbski
Brak informacji
9 oladomanagic bośniacki, chorwacki, macedoński, serbski, słoweński
Jestem profesjonalnym tłumaczem i lektorem jezyków południowosłowiańskich, w tym: serbskiego, chorwackiego, bośniackiego, słoweńskiego i macedońskiego. Posiadam 10 letnie doświadczenie w pracy tłumacza. W ramach prowadzonej działalności gospodarczej świadczę m.in. usługi: -tłumaczeń -organizacji wyjazdów na Bałkany Zachodnie - przygotowywanie analiz rynków poszczególnych państw Bałkanów Zachodnich - organizacja i przeprowadzanie kursów językowych, w tym dla firm wysyłających swoich pracowników do państw Bałkanów Zachodnich - prowadzenie korespondencji w w/w językach, jak i wiele innych. Czekam na kontakt, pozdrawiam.
10 ulka1988 chorwacki, serbski
Brak informacji
0-100