korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 145 lektorów.
język rosyjski wielkopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 .uliqe. rosyjski
Jestem lektorem języka rosyjskiego. Od ponad czterech lat udzielam korepetycji oraz indywidualnych lekcji. Uczę zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych. Prowadziłam także zajęcia w zakresie biznesowego języka rosyjskiego. Staram się brać udział w różnego typu szkoleniach i warsztatach, które pozwalają mi rozwijać się jako nauczyciel. Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną, obdarzoną dużym poczuciem humoru. Staram się prowadzić ciekawe i niebanalne zajęcia, dostosowane do do potrzeb uczniów. Nauczanie języka rosyjskiego to moja pasja, która sprawia mi ogromną przyjemność.
2 111987 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Prowadzę lekcje języka rosyjskiego dla osób w każdym wieku oraz języka w sferze biznesu na każdym poziomie zaawansowania. Swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpoczęłam w liceum, następnie kontynuowałam naukę w Państwowym Instytucie Języka Rosyjskiego w Moskwie, na licznych kursach i obecnie na filologii rosyjskiej (studia dzienne). Od blisko 5 lat prowadzę zajęcia z języka rosyjskiego na każdym poziomie, uczę zarówno DZIECI (od 8 r.ż.), MŁODZIEŻ jak i DOROSŁYCH. Udzielam korepetycji z: - języka ogólnego, - języka w sferze biznesu, również prowadzę konwersacje. Indywidualnie, dla każdego swojego kursanta, układam program pracy i przygotowuję materiały do każdych zajęć. Przy tym staram się rozwijać wszystkie zdolności, tj. zarówno mówienie, gramatykę, redagowanie tekstu i czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Największy nacisk kładę na umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy, ponieważ dziś płynna komunikacja językowa jest najważniejsza. Przygotowywałam (i nadal przygotowuję) m. in. do: - MATURY na poziomie podstawowym i rozszerzonym; - egzaminu TELC, - egzaminu TRKI, - egzaminu resortowego w MSZ, - egzaminu \"Język rosyjski w biznesie\". Oferuję również bieżącą pomoc w nadrabianiu zaległości szkolnych i naukę języka. Język rosyjski jest moją pasją, jestem w stałym kontakcie z mieszkańcami Rosji co sprawia, że mój rosyjski jest barwny i żywy. Zapraszam na zajęcia tych wszystkich, którzy chcą poznać język naszych wschodnich sąsiadów.
3 abcgreen angielski, rosyjski
Brak informacji
4 Aguleczka rosyjski
Poza doświadczeniem nauczania w szkole, na korepetycjach posiadam wieloletnią praktykę pracy w firmach, z klientami zagranicznymi co pozwoliło mi osiągnąć wysoki stopień znajomości języków obcych: rosyjskiego, hiszpańskiego i angielskiego. W związku z powyższym, poza standardowym nauczaniem, mogę pomóc osobom zainteresowanym rozszerzaniem słownictwa biznesowego w zakresie wymienionych języków. Obecnie przygotowuję się do egzaminu na tłumacza przysięgłego z j.rosyjskiego.
5 aist_biuro rosyjski
www.aist.com.pl
6 akyl_k77 rosyjski
Pochodzę z Kirgistanu, ukończyłem studia w Biszkeku. Następnie pracowałem na tamtejszym uniwersytecie jako wykladowca języka rosyjskiego. Specjalizuję się w komunikacji międzykulturowej, psychologii komunikacji, języku ekonomicznym i prawniczym. Jestem współautorem szeregu pozycji naukowo-metodycznych w zakresie języka rosyjskiego. Obecnie przebywam w Polsce i piszę pracę doktorską na temat sytuacji językowej w krajach byłego ZSRR. Języka rosyjskiego używam także w sytuacjach życia codziennego, wykorzystując go na równi z moim ojczystym językiem.
7 Alain928 czeski, francuski, niemiecki, rosyjski
Brak informacji
8 aloost rosyjski
Brak informacji
9 Andrzej1 rosyjski
Brak informacji
10 Angelikarus rosyjski
Witam, chciałabym przybliżyć swoją osobę. Jestem pracowitym, sumiennym, konsekwentnym człowiekiem, z dużą dozą cierpliwości oraz tolerancji. Nie jest mi obce poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Jako nauczyciel, szybko znajduję wspólny język z moimi uczniami. Często moi uczniowie powierzają mi swoje sekrety, zwracają się z prośba o pomoc, mają do mnie zaufanie. Do każdej osoby odnoszę się z głębokim szacunkiem,taktem i uśmiechem. Uczniom nie przypinam łatek, każdemu jestem chętna pomóc i poświęcić maksimum uwagi i energii. Praca nauczyciela to moja pasja. Nauczam z prawdziwą pasją, nie wprowadzam rutyny, jestem chętna do innowacji procesu nauczania. Aktywnie uczestniczę w różnych formach doskonalenia własnego warsztatu pracy.
0-100 100-200