korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 182 lektorów.
język rosyjski śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 .-slavi-. rosyjski
Brak informacji
2 1234567d rosyjski
Brak informacji
3 1359-LKTK angielski, rosyjski
Jestem emerytowanym nauczycielem języka angielskiego. Pracowałem na różnych szczeblach, od wychowania przedszkolnego i szkoły podstawowej poprzez gimnazjum aż po szkołę średnią. Znam więc wymagania edukacyjne na poszczególnych etapach kształcenia. Nadal bardzo uważnie śledzę zmiany w systemie nauczania jakie zachodzą w oświacie. Uczestniczę w spotkaniach indywidualnych i konferencjach organizowanych przez wydawnictwa edukacyjne. Potrafię przekazywać wiedzę i kształtować umiejętności uczniów w przystępny sposób. Dbam o miłą, życzliwą atmosferę. Jestem otwarty na nowinki technologiczne. W swojej pracy zawodowej byłem koordynatorem wielu międzynarodowych projektów edukacyjnych Comenius, Leonardo da Vinci a potem Erasmus+. Moi uczniowie uczestniczyli w międzynarodowych wymianach i stażach zawodowych w Anglii i Hiszpanii.
4 1959mila rosyjski, ukraiński
Brak informacji
5 28051207 rosyjski
Brak informacji
6 600500400 rosyjski
Posiadam wszechstronne doświadczenie w zakresie nauczania języka rosyjskiego zarówno w szkołach publicznych jak i na kursach językowych. Pracowałam z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Osiągałam bardzo dobre rezultaty w zakresie nauczania języka. Prowadzony przeze mnie kurs języka rosyjskiego w ZDZ w Katowicach w oparciu o mój autorski program nauczania zakończony egzaminem (TELC) zdało 100% słuchaczy. Preferuję prezentację języka rosyjskiego jako zjawiska żywego, kreatywnego i funkcjonalnego. Podczas realizacji programu stosuję podejście komunikacyjne w ścisłym powiązaniu z kognitywnym. Dobieram w zależności od rodzaju kształtowanych umiejętności językowych różne metody i techniki nauczania.
7 a.kubala86 rosyjski
Jestem absolwentką filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Opolskim. W tym roku zaczynam studia podyplomowe w trybie zaocznym na kierunku Handel zagraniczny. Udzielam korepetycji od pół roku, ale interesują mnie również tłumaczenia i praca w firmie. Dwa razy odwiedziłam Moskwę uczęszczając tam na kursy języka rosyjskiego w Instytucie im. Puszkina.
8 agatas7 rosyjski
Brak informacji
9 Agnieszkapl rosyjski
Jestem człowiekiem z pasją. Znajomość języków obcych wykorzystuję głównie w podróżach po całym świecie. Swoimi zainteresowaniami zarażam młodzież, przekonując, że kluczem do odkrycia świata są umiejętności językowe. Organizuję zarówno wycieczki zagraniczne jak i wyprawy zagraniczne, głównie w rejony górskie. Staję się wówczas przewodnikiem i tłumaczem.
10 AgnieszkaX rosyjski
Jestem osobą komunikatywną, lubiącą kontakt z ludźmi. Jestem również miła, uśmiechnięta, odpowiedzialna, punktualna, szczera, tolerancyjna, kulturalna, ambitna, pracowita, lubię pomagać innym. Szybko i łatwo uczę się nowych rzeczy, dążę do realizacji wyznaczonych celów. Jako nauczyciel jestem cierpliwa, sprawiedliwa, wymagająca-wiem też i rozumiem, że uczniowie wymagają ode mnie, aby nauczyciel nauczył ich w sposób skuteczny, ciekawy i nie nudny języka obcego. W czasie studiów, praktyk zawodowych (przedmiotowo-metodycznych) otrzymywałam pozytywne opinie od wykładowców za swoje umiejętności, zaangażowanie w naukę. Uczę się języka rosyjskiego od 14 lat, więc jego znajomość określam jako zaawansowaną. Moje zainteresowania to języki obce, moda i podróże.
0-100 100-200