korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 180 lektorów.
język rosyjski śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 .-slavi-. rosyjski
Brak informacji
2 1234567d rosyjski
Brak informacji
3 1959mila rosyjski, ukraiński
Brak informacji
4 28051207 rosyjski
Brak informacji
5 600500400 rosyjski
Posiadam wszechstronne doświadczenie w zakresie nauczania języka rosyjskiego zarówno w szkołach publicznych jak i na kursach językowych. Pracowałam z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Osiągałam bardzo dobre rezultaty w zakresie nauczania języka. Prowadzony przeze mnie kurs języka rosyjskiego w ZDZ w Katowicach w oparciu o mój autorski program nauczania zakończony egzaminem (TELC) zdało 100% słuchaczy. Preferuję prezentację języka rosyjskiego jako zjawiska żywego, kreatywnego i funkcjonalnego. Podczas realizacji programu stosuję podejście komunikacyjne w ścisłym powiązaniu z kognitywnym. Dobieram w zależności od rodzaju kształtowanych umiejętności językowych różne metody i techniki nauczania.
6 agatas7 rosyjski
Brak informacji
7 Agnieszka.ru rosyjski
Jestem lektorką języka rosyjskiego. Skończyłam filologię rosyjską na Uniwersytecie Pedagogicznym (licencjat - specjalizacja nauczycielska) i Uniwersytet Jagielloński (magister - kulturologia). Prowadzę lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania, nauczam również języka biznesowego. Wymagania dostosowuje do preferencji kursantów (matura, egzaminy TRKI, praca, nauka dla siebie itp.). Posiadam doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych i grupowych, osób w różnym przedziale wiekowym (dzieci, młodzież, osoby dorosłe). Dużo podróżowałam po wschodzie (Ukraina, Białoruś, Rosja). Język rosyjski jest od wielu lat moją ogromna pasją.
8 Agnieszkapl rosyjski
Jestem człowiekiem z pasją. Znajomość języków obcych wykorzystuję głównie w podróżach po całym świecie. Swoimi zainteresowaniami zarażam młodzież, przekonując, że kluczem do odkrycia świata są umiejętności językowe. Organizuję zarówno wycieczki zagraniczne jak i wyprawy zagraniczne, głównie w rejony górskie. Staję się wówczas przewodnikiem i tłumaczem.
9 AgnieszkaX rosyjski
Jestem osobą komunikatywną, lubiącą kontakt z ludźmi. Jestem również miła, uśmiechnięta, odpowiedzialna, punktualna, szczera, tolerancyjna, kulturalna, ambitna, pracowita, lubię pomagać innym. Szybko i łatwo uczę się nowych rzeczy, dążę do realizacji wyznaczonych celów. Jako nauczyciel jestem cierpliwa, sprawiedliwa, wymagająca-wiem też i rozumiem, że uczniowie wymagają ode mnie, aby nauczyciel nauczył ich w sposób skuteczny, ciekawy i nie nudny języka obcego. W czasie studiów, praktyk zawodowych (przedmiotowo-metodycznych) otrzymywałam pozytywne opinie od wykładowców za swoje umiejętności, zaangażowanie w naukę. Uczę się języka rosyjskiego od 14 lat, więc jego znajomość określam jako zaawansowaną. Moje zainteresowania to języki obce, moda i podróże.
10 aguaya rosyjski
jestem osobą spokojną, lubiącą dzieci; nauczanie jest moją pasją; kontakt z ludźmi chcącymi uczyć się języka obcego daje mi wiele satysfakcji, szczególnie kiedy widzę efekty swojej pracy!
0-100 100-200