korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Poznań
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie wielkopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 97 lektorów.
język rosyjski Poznań
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 111987 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem filologiem, studiowałam w Polsce i w Rosji (w Moskwie) prowadzę kursy języka rosyjskiego dla osób w każdym wieku oraz języka w sferze biznesu na każdym poziomie zaawansowania. Od czterech lat nauczam również języka polskiego jako obcego osoby rosyjskojęzyczne w wielu przedsiębiorstwach i szkołach językowych. Zajmuję się również tłumaczeniami z/na rosyjski. Uczę zarówno DZIECI (od 8 r.ż.), MŁODZIEŻ jak i DOROSŁYCH języka ogólnego jak i w sferze biznesu, czy terminologii specjalistycznej (np. chemia, medycyna). Kursy i zajęcia indywidualne zawsze dopasowuję do potrzeb i możliwości osób uczących się. Przy tym staram się rozwijać wszystkie zdolności, tj. zarówno mówienie, gramatykę, redagowanie tekstu i czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Największy nacisk kładę na umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy, ponieważ dziś płynna komunikacja językowa jest najważniejsza. Przygotowywałam (i nadal przygotowuję) m. in. do: - MATURY na poziomie podstawowym i rozszerzonym; - egzaminu na certyfikat TELC, - egzaminu na certyfikat TRKI, - egzaminu resortowego w MSZ (STANAG), - egzaminu \"Język rosyjski w biznesie\". Język rosyjski jest moją pasją, jestem w stałym kontakcie z mieszkańcami Rosji co sprawia, że mój rosyjski jest barwny i żywy. Zapraszam na zajęcia tych wszystkich, którzy chcą poznać język naszych wschodnich sąsiadów. Obcokrajowców przygotowuję m. in. do egzaminu na certyfikat z języka polskiego (poziomy B1, B2, C1, C2), językowego egzaminu lekarskiego i in. Zapraszam serdecznie do kontaktu.
2 abcgreen angielski, rosyjski
Brak informacji
3 Aguleczka rosyjski
Poza doświadczeniem nauczania w szkole, na korepetycjach posiadam wieloletnią praktykę pracy w firmach, z klientami zagranicznymi co pozwoliło mi osiągnąć wysoki stopień znajomości języków obcych: rosyjskiego, hiszpańskiego i angielskiego. W związku z powyższym, poza standardowym nauczaniem, mogę pomóc osobom zainteresowanym rozszerzaniem słownictwa biznesowego w zakresie wymienionych języków. Obecnie przygotowuję się do egzaminu na tłumacza przysięgłego z j.rosyjskiego.
4 aist_biuro rosyjski
www.aist.com.pl
5 akyl_k77 rosyjski
Pochodzę z Kirgistanu, ukończyłem studia w Biszkeku. Następnie pracowałem na tamtejszym uniwersytecie jako wykladowca języka rosyjskiego. Specjalizuję się w komunikacji międzykulturowej, psychologii komunikacji, języku ekonomicznym i prawniczym. Jestem współautorem szeregu pozycji naukowo-metodycznych w zakresie języka rosyjskiego. Obecnie przebywam w Polsce i piszę pracę doktorską na temat sytuacji językowej w krajach byłego ZSRR. Języka rosyjskiego używam także w sytuacjach życia codziennego, wykorzystując go na równi z moim ojczystym językiem.
6 aloost rosyjski
Brak informacji
7 AniaWisniewska rosyjski
Brak informacji
8 anitaskowronska rosyjski
Brak informacji
9 AnnaKlisz angielski, rosyjski
Jestem pasjonatką języków obcych i miłośniczką podróży. Pracuję jako lektor od początku studiów, więcej informacji o mnie znajdą Państwo na stronie: https://annaklisz.pl/
10 AnnaPiskunova rosyjski
Urodziłam się i wychowałam w Moskwie, w Polsce mieszkam od 6 lat. Dobrze mówię po polsku i chętnie nauczę języka rosyjskiego na każdym poziomie. Mam doświadczenie w korepetycjach i zajęciach In-company z osobami dorosłymi. Dojeżdżam na terenie Poznania oraz uczę zdalnie przez skype. Prowadzę własną działalność gospodarczą.
0-100