korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 68 lektorów.
język rosyjski podkarpackie
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 alicja24 angielski, rosyjski
Brak informacji
2 alicja91 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
3 ana2186 rosyjski
W 2010 roku ukończyłam kierunek studiów - filologia rosyjska i otrzymałam stopień magistra. W toku studiów przeszłam kurs „Język rosyjski w biznesie”. Po jego zakończeniu otrzymałam międzynarodowy certyfikat na poziomie średnim. W czasie nauki miałam możliwość odbycia praktyk w szkole podstawowej, gimnazjum i w szkole średniej. Posiadam również certyfikaty szkoły języka angielskiego „Speak Up”. Jestem postrzegana jako osoba komunikatywna, łatwo nawiązuję kontakty. Jestem osobą młodą, energiczną - szybko się uczę i szukam nowych wyzwań. W czasie studiów nauczyłam się odpowiedzialności i podejmowania ważnych decyzji pod presją czasu i ludzi. ZALETY: Umiejętność pracy w grupie i indywidualnie, a także w warunkach stresu, punktualność, komunikatywność, kreatywność, dobra pamięć, gotowość do wyjazdu
4 AnaAzja rosyjski
Brak informacji
5 aneczkad angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Nauczanie jest moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia w kraju jak i pobyt i szkolenia zagranicą. Bardzo interesuje mnie nauczanie z wykorzystaniem technologii informacyjnych. Mam również doświadczenie pracy w projektach unijnych tak dla młodzieży jak i pracowników firm. Jestem osobą pracowitą, sumienną i odpowiedzialną. Charakteryzuje mnie pogodne usposobienie, cierpliwość i poczucie humoru.
6 anna.lukasik rosyjski
Jestem osobą zdeterminowaną do działania. Cechuje mnie duża cierpliwość, umiejętność pracy w zespole, a także odnajdywania się w trudnych sutuacjach. Swoim uczniom zawsze staram się wpoić jak największą ilość wiedzy. Umiejętność dobrego tłumaczenia i moje pogodnie usposobienie mogą okazać się przydatne na stanowisku nauczyciela, lektora, lub tłumacza. Również doświadczenie jakie już zdobyłam w pracy z uczniami na pewno pomoże w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników, oraz pokaże nad czy jeszcze muszę popracować, aby nauka ze mną była przyjemna.
7 Anna74 niemiecki, rosyjski
Brak informacji
8 AnnaBester rosyjski
Jestem osobą dobrą i serdeczną a zarazem odpowiedzialną i sprawiedliwą, która w rzetelny sposób potrafi przekazać nabytą wiedzę i umiejętności potrzebne w pracy z uczniem. Cechuje mnie na pewno również zdolność do nawiazywania kontaktów co procentuje w nabywaniu wiedzy. Potrafię okazać pomoc poprzez którą uczeń znalazłby w mojej osobie \\\\\\\"oparcie\\\\\\\". Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, ale oczywiście bywaja sytuacje, które wymagają stanowczości i jednocześnie opanowania. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Praca z innymi i pomoc w nauce jak i po prostu w życiu to jest moje spełnienie jako osoby i pedagoga.
9 anthos rosyjski
Brak informacji
10 astolarska1 rosyjski
Brak informacji
0-100