korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Opole
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie opolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język rosyjski Opole
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 choinka75 rosyjski
Jestem otwartą i komunikatywną osobą, posiadam ciekawe materiały do nauki języka rosyjskiego na każdym etapie. Zajęcia mogą odbywać się u klienta (dopłata za dojazd) lub w wyznaczonym przez mnie miejscu.
2 Gloria_Gusto angielski, rosyjski, ukraiński
Jestem nauczycielem języka angielskiego od 10 lat. Uważam, że dobrze wykonuję swój zawód i mam spore doświadczenie pracując w różnych placówkach oświatowych w Polsce. Ucząc ludzi różnych kategorii wiekowych stosuję odpowiednie dla nich metody i formy pracy. Uważam, że jednym z najważniejszych elementów w nauczaniu języka obcego jest mówienie, umiejętnośc posługiwania się językiem obcym w konkretnych praktycznych sytuacjach. Jestem sumiennym nauczycielem, pracowitym i solidnym. Wiem, że uczenie się języka obcego czasem może byc stresującym i dla niektórych wymaga dużego wysiłku, żeby pokonac barierę psychologiczną. Dlatego jestem nauczycielem cierpliwym, wyrozumiałym, jednak wymagającym. Nie jestem osobą konfliktową, cechują mnie uprzejmośc i pogodne usposobienie.
3 Joanna73 rosyjski
Nauczanie języka rosyjskiego i przekazywanie wiedzy o bogatej kulturze Rosji zawsze było moją pasją. Znajomość języka rosyjskiego mogłam doskonalić, wyjeżdżając kilkakrotnie do Moskwy na studia semestralne oraz prywatnie, uczestnicząc w kursach językowych. W swojej pracy jako lektor pragnę pokazać, że jest to nie tylko piękny język, ale również potrzebny i modny, szczególnie język rosyjski w sferze biznesu, który pozostaje w obszarze moich zainteresowań.Jednak oprócz specjalistycznego języka rosyjskiego w wolnych chwilach bardzo cenię sobie spotkanie ze współczesną literaturą rosyjską (np.: Wiktor Jerofiejew czy Borys Akunin).
4 keram1969 angielski, rosyjski
Jestem absolwentem Filologii Wschodniosłowiańskiej (język rosyjski) na Wższej Szkole Pedagogicznej, oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu (język angielski). Posiadam dyplomy ukończenia obu tych uczelni oraz dodatkowo dyplom Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (studia podyplomowe w zakresie zarządzania firmą) Praktyczne doświadczenie z języka angielskiego nabyłem w USA, podczas 2,5 letniego pobytu w tym kraju oraz pracy w niemieckim Koncernie przez okres 11-tu lat (język Grupy to język angielski) Praktyczne doświadczenie z rosyjskiego języka nabyłem podczas projektów na Ukrainie i w Kazachstanie na samodzielnych stanowiskach (łącznie 5 lat). Posiadam również doświadczenie pedagogiczne w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych - 4 letnia praca w liceum ogólnokształcącym, roczna w gimnazjum (nauczyciel mianowany) oraz kursy językowe dla młodzieży i dorosłych prowadzone w Opolu (szkoła podstawowa nr 5) Stowarzyszenie Oświatowców Polskich, Plac Wolności, Opole. Z tytułu doświadczenia zawodowego posiadam także teoretyczne i praktyczne przygotowanie do prowadzenia kursów języka biznesowego angielskiego jak i rosyjskiego. Jestem osobą sumienną i rzetelną w swoim fachu, zależy mi na rezultatach mojej pracy, które niewątpliwie dają osobistą satysfakcję.Do każdego uczącego się czy kursu podchodzę indywidualnie tak by osiągnąć maksymalny efekt, oraz satysfakcję uczących się z osiąganych postępów.
5 kira_zy polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
6 Kwiatuszek1 rosyjski
Brak informacji
7 NataliaLyga rosyjski, ukraiński
Brak informacji
8 sylwia_krakow polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem filologiem rosyjskim, język rosyjski oraz podróże na wschód to moje dwie największe pasje. W ciągu kilku lat prowadzenia zajęć zgromadziłam wiele ciekawych materiałów książkowych, filmowych oraz muzycznych. Zajmuję się również tłumaczeniami. Uczę języka polskiego jako obcego. Wystawiam faktury. Zapraszam do zapoznania się z moim profilem.
9 wierzbowski.julian rosyjski
Brak informacji
0-100