korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 29 lektorów.
język rosyjski Olsztyn
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 andrzejs45 rosyjski
Jestem mgr filologii rosyjskiej z 28 - letnim stażem pracy jako nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej, od trzech lat na wczesniejszej emeryturze z powodu redukcji etatów. Mam 53 lata i wiele chęci do aktywności zawodowej. Jestem n-lem dyplomowanym, oprócz tego ukończyłem studia polonistyczne - jestem egzaminatorem maturalnym. Pracowałem przez 25 lat w szkole dla dorosłych, na Wydziale Zaocznym, w szkole wieczorowej dla pracujących, w technikum i w szkole prywatnej - w liceum.
2 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
3 ArletaS rosyjski
Brak informacji
4 Artiem rosyjski
- w czasie studiów udział w kołach: naukowym, teatralnym i filmowym, - skuteczne przygotowywanie do matury, - tłumaczenia katalogów firmowych, stron internetowych, - 4 lata pracy na wyższej uczelni, - opracowanie własnych metod przekazywania zasad gramatycznych i ortograficznych w sposób prosty i zrozumiały, - szacunek dla ucznia, -dbanie o życzliwą atmosferę, która sprzyja procesowi uczenia się, -sposób na dyscyplinę- konsekwencja, -uczenie fonetyki przez śpiew, -podróże do Petersburga, Moskwy, Kaliningradu.
5 asiaczek10 niemiecki, rosyjski
Jestem osobą, która potrafi nauczać języka niemieckiego i rosyjskiego skutecznie, bez stresu i w przyjemnej atmosferze. Mam doświadczenie w nauczaniu praktycznie w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie językowym. Indywidualnie dobieram program dla każdej osoby, tak by w jak najkrótszym czasie osiągnęła wymagany cel.
6 czajunia1701 rosyjski
Jestem osobą otwartą i pogodną. Zawsze próbuję dotrzeć do uczniów i zapoznać się z ich możliwościami i umiejętnościami. Konsekwentnie dążę do wyznaczonego celu. Stawiam wymagania wobec uczniów i doceniam ich postępy.
7 ewazegarowicz1986 rosyjski
Uwielbiam pracę z ludźmi. Język rosyjski jest moją olbrzymią pasją i uczenie innych tego języka daje mi dużo radości. Bardzo chcę uczyć i zajmować się językiem rosyjskim. To dla mnie niebywała radość, że mogę innych nauczyć tego czego ja z pasją i ochotą uczyłam się. Studia w Moskwie to był dla mnie najpiękniejszy czas. Obcowałam z tą kulturą i ludźmi rozmawiając tylko w ich języku. Tam też zdałam egzamin biznesowy z ładnym wynikiem i pochwałą ekspertów.
8 fire82 rosyjski
Jestem native-speaker`em języka rosyjskiego, każdę wolną chwilę poświęcam językowi rosyjskiemu i staram się być w tym zakresie najlepszą. Jestem osobą punktual`ną, szybko nawiązuję kontakt z nowymi ludźmi i posiadam umiejętność przekazywania wiedzy. Jestem wymagająca nie tylko wobec innych, ale również wobec siebie.
9 foton171 rosyjski
Brak informacji
10 hmalecka angielski, rosyjski
Jestem dyplomowanym nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim stażem pracy w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Jestem rzetelną i sumienną nauczycielką z dużymi kwalifikacjami do pracy z dziećmi. Moi uczniowie wielokrotni zajmowali czołowe lokaty w konkursach językowych
0-100