korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Olsztyn
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie warmińsko-mazurskim


Przejdź do:
  Znaleziono 30 lektorów.
język rosyjski Olsztyn
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agnieszkab829 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą odpowiedzialną, lojalną, uczciwą i pozytywną. Prowadząc zajęcia ze studentami lub kursantami staram się zapoznać ich z polską kulturą, tradycją (jeśli są to zajęcia z języka polskiego jako obcego). Na zajęciach korzystam z danych książek dopasowanych do kursu, ale również z własnych materiałów dodatkowych, pokazuję im również piosenki dopasowane do lekcji. Na wyższych poziomach próbuję rozszerzać maksymalnie słownictwo. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie. Jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu, uwagi, cierpliwości to próbuję z taką osobą pracować wolniej, pokazać inne przykłady, żeby było mu łatwiej coś zrozumieć.
2 andrzejs45 rosyjski
Jestem mgr filologii rosyjskiej z 28 - letnim stażem pracy jako nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej, od trzech lat na wczesniejszej emeryturze z powodu redukcji etatów. Mam 53 lata i wiele chęci do aktywności zawodowej. Jestem n-lem dyplomowanym, oprócz tego ukończyłem studia polonistyczne - jestem egzaminatorem maturalnym. Pracowałem przez 25 lat w szkole dla dorosłych, na Wydziale Zaocznym, w szkole wieczorowej dla pracujących, w technikum i w szkole prywatnej - w liceum.
3 Ania2000 angielski, rosyjski
Brak informacji
4 annaherman rosyjski
Brak informacji
5 ArletaS rosyjski
Brak informacji
6 Artiem rosyjski
- w czasie studiów udział w kołach: naukowym, teatralnym i filmowym, - skuteczne przygotowywanie do matury, - tłumaczenia katalogów firmowych, stron internetowych, - 4 lata pracy na wyższej uczelni, - opracowanie własnych metod przekazywania zasad gramatycznych i ortograficznych w sposób prosty i zrozumiały, - szacunek dla ucznia, -dbanie o życzliwą atmosferę, która sprzyja procesowi uczenia się, -sposób na dyscyplinę- konsekwencja, -uczenie fonetyki przez śpiew, -podróże do Petersburga, Moskwy, Kaliningradu.
7 asiaczek10 niemiecki, rosyjski
Jestem osobą, która potrafi nauczać języka niemieckiego i rosyjskiego skutecznie, bez stresu i w przyjemnej atmosferze. Mam doświadczenie w nauczaniu praktycznie w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie językowym. Indywidualnie dobieram program dla każdej osoby, tak by w jak najkrótszym czasie osiągnęła wymagany cel.
8 czajunia1701 rosyjski
Jestem osobą otwartą i pogodną. Zawsze próbuję dotrzeć do uczniów i zapoznać się z ich możliwościami i umiejętnościami. Konsekwentnie dążę do wyznaczonego celu. Stawiam wymagania wobec uczniów i doceniam ich postępy.
9 ewazegarowicz1986 rosyjski
Uwielbiam pracę z ludźmi. Język rosyjski jest moją olbrzymią pasją i uczenie innych tego języka daje mi dużo radości. Bardzo chcę uczyć i zajmować się językiem rosyjskim. To dla mnie niebywała radość, że mogę innych nauczyć tego czego ja z pasją i ochotą uczyłam się. Studia w Moskwie to był dla mnie najpiękniejszy czas. Obcowałam z tą kulturą i ludźmi rozmawiając tylko w ich języku. Tam też zdałam egzamin biznesowy z ładnym wynikiem i pochwałą ekspertów.
10 fire82 rosyjski
Jestem native-speaker`em języka rosyjskiego, każdę wolną chwilę poświęcam językowi rosyjskiemu i staram się być w tym zakresie najlepszą. Jestem osobą punktual`ną, szybko nawiązuję kontakt z nowymi ludźmi i posiadam umiejętność przekazywania wiedzy. Jestem wymagająca nie tylko wobec innych, ale również wobec siebie.
0-100