korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: mazowieckie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Warszawa


Przejdź do:
  Znaleziono 591 lektorów.
język rosyjski mazowieckie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Żenella niemiecki, rosyjski
Очень долго работала в школе. А теперь мне хотелось бы попробовать себя в других сферах, например курсы преподавания иностранных языков. Хочется развиваться и двигаться дальше.
2 -kajka-8 rosyjski
Jestem absolwentką Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, który ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Swoją przyszłość zawodową wiążę z nauczaniem języka rosyjskiego. Dzięki wykształceniu filologicznemu posiadam wiedzę praktyczną oraz teoretyczną z zakresu tłumaczeń tekstów ruskojęzycznych. Dotychczas swoją wiedzę z zakresu kultury rosyjskiej i j.rosyjskiego rozwijałam w trakcie studiów udzielając korepetycji z j.rosyjskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, a także tłumacząc strony internetowe z języka polskiego na język rosyjski. Ponadto odbyłam praktyki zawodowe w Instytucie Języka Rosyjskiego im. A.S.Puszkina w Moskwie, gdzie prowadziłam zajęcia z praktycznej nauki języka rosyjskiego oraz z przekładu dla studentów obcojęzycznych. W czasie studiów nauczyłam się rzetelności i odpowiedzialności. Powierzone mi obowiązki wykonuję w terminie, potrafię odpowiednio zorganizować sobie czas pracy. Jestem przekonana, że moje wykształcenie, zamiłowanie językiem rosyjskim oraz literaturą rosyjską z pewnością pozwolą mi sprostać wyzwaniom pracy.
3 0405maj rosyjski
Posiadam bogaty dorobek naukowy. Uczestniczyłam w kilkunastu konferencjach naukowych dotyczących metodyki i dydaktyki nauczania języków obcych. Posiadam też własne publikacje naukowa wydane przez uniwersytety w Mińsku (Białoruś), Kijów (Ukraina), Bukareszt (Rumunia), Białystok (Polska) i inne.
4 1234mpie rosyjski
Brak informacji
5 128913445 rosyjski
Brak informacji
6 185elcia rosyjski
Brak informacji
7 1948i1961 polski dla cudzoziemców, rosyjski, włoski
Brak informacji
8 1_ol_ru_8 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Posiadam umiejętność prowadzenia zajęć z j. rosyjskiego dla każdej grupy wiekowej (indywidualnie i grupowo) o różnym stopniu zaawansowania i tematyce – od języka ogólnego po biznesowy. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych oraz lektoratów specjalistycznych z j. rosyjskiego dla osób dorosłych „in-company” (ponad 500 godzin samodzielnego prowadzenia kursów językowych).
9 222ogony rosyjski
Jestem native speakerem, osobą w pełni dwujęzyczną. Dzięki gruntownemu wykształceniu slawistycznemu oraz wieloletniej praktyce edukacyjnej i translatorskiej z powodzeniem stosuję różne formy i metody nauczania z uwzględnieniem poziomu wiedzy i potrzeb studentów. Uczę rosyjskiego od podstaw, jak również pomagam osobom zaawansowanym w skutecznym i szybkim podnoszeniu kompetencji językowych. Potrafię zmotywować do nauki ludzi dorosłych. Jestem w stanie stworzyć indywidualny program intensywnego nauczania z wykorzystaniem oryginalnych materiałów rosyjskojęzycznych.
10 2kairkair2 rosyjski
Mam dobre przygotowanie pedagogiczne i spore doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego oraz polskiego. Uważam, że mój bagaż wiedzy oraz doświadczenie mogą dobrze się przysłużyć tym, komu zależy na ambitnym i zapalonym nauczycielu potrafiącym w przystępny sposób przekazywać wiedzę. Irena