korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 202 lektorów.
język rosyjski małopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 12345678a rosyjski
Brak informacji
2 15091979 rosyjski
Jestem nauczycielem i prowadzę lektorat j.rosyjskiego na wyższej uczelni w Nowym Targu. Jestem osobą kreatywną stosującą na zajęciach różne metody aktywizujące. Uczę dzieci, młodzież i dorosłych.
3 1nauczyciel angielski, rosyjski
Brak informacji
4 5wwwww rosyjski
Brak informacji
5 90Aleksandra rosyjski
Brak informacji
6 a.tumidajewicz rosyjski
Brak informacji
7 AaaEliza rosyjski
Jestem mgr filologii rosyjskiej. Od 2007 roku pracuję jako lektor w szkołach językowych, od 2010 do 2013 roku prowadziłam również własną działalność edukacyjną. Uczę od podstaw, udzielam korepetycji na każdym poziomie zaawansowania,pomagam w zrozumieniu trudniejszych partii materiału, przygotowuję do matury. Prowadzę zajęcia w firmach, kursy grupowe języka ogólnego, ogólnego z elementami biznesu, maturalne. Dzięki przygotowaniu pedagogicznemu znam wymogi egzaminacyjne i program nauczania języka rosyjskiego w szkołach. Uczę również języka od podstaw tych, którzy uczą się dla własnej satysfakcji lub chcą zainwestować w swoją przyszłość. Na zajęciach wykorzystuję różnorodne materiały dydaktyczne, które od lat sama przygotowuję, a także multimedia. Przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną przyjemność. Mój zawód jest moją pasją, która nie tylko pozwala mi się ciągle rozwijać ale także inspiruje do innowacji pedagogicznych.
8 abadek rosyjski
Jestem filologiem i tłumaczem z zamiłowania. Nauka języka rosyjskiego już od dziecka sprawiała mi ogromną przyjemność . Dzięki swoim filologicznym zdolnościom i wytrwałości w dążeniu do celu w 2001 roku zdobyłam I miejsce na X Międzynarodowej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego w Moskwie, w której brało udział ponad 300 uczestników z około 100 krajów całego świata. Będąc studentką zawsze osiągałam bardzo dobre wyniki w nauce. Lubię dzielić się innymi zdobytą wiedzą. Do każdego ucznia zawsze podchodzę indywidualnie, dlatego też osiągają oni bardzo dobre rezultaty. Kontakt z językiem rosyjskim oraz przekazywanie go innym to moja pasja. O moich predyspozycjach filologicznych świadczy fakt, iż ukończyłam specjalizację translatologiczną, w związku, z czym posiadam wiedzę, która jest niezbędna każdemu lektorowi i tłumaczowi. Zajmuję się tłumaczeniami z rożnych dziedzin. Ostatnio stale tłumaczę teksty techniczne, w zakresie elektroniki i elektrotechniki. Zapewniam wysoką jakość korepetycji i tłumaczeń, ponieważ oprócz tego, że jest to moja praca, jest to przede wszystkim moja pasja. Gwarantuję także jednocześnie atrakcyjne ceny.
9 AdrianaB rosyjski
Brak informacji
10 Agnieszka rosyjski
Jestem osobą rzetelną i otwartą. Odznaczam się miłą aparycją i kulturą osobistą. Moja dotychczasowa praca była jedynie pracą dorywczą z tego względu, że poświęcałam swój czas głównie studiom dziennym. Moja specjalizacja to nauczycielstwo. Mam świetne przygotowanie pedagogiczne. Odbyłam praktykę w szkole podstawowej i średniej, a także praktykę ogólnopedagogiczną w gimnazjum. Języka rosyjskiego uczę od paru lat ludzi w różnym przedziale wiekowym. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu indywidualnym języka rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym również języka biznesu (ekonomiczno-handlowego). Nauczanie jest moją pasją, wobec czego współpraca z osobami, które uczą się „dla siebie”, a nie chcą jedynie zdać egzamin poprawkowy, sprawia mi szczególną satysfakcję. W praktyce spotykam się z uczniami o różnorodnych preferencjach językowych, dlatego też doświadczenie nauczyło mnie stosować różnorodne materiały i pomoce naukowe, a także ciekawe i skuteczne metody nauczania. Uczniom udostępniam książki, filmy, muzykę, artykuły prasowe zarówno do pracy na zajęciach jak i nauki samodzielnej. Solidnie i z dużym zaangażowaniem przygotowuję się do każdych zajęć, ale też wymagam. Uważam, że żywy język i dynamiczna praca z ludźmi to podstawa w naucznaniu języków obcych. Mam również doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń na język rosyjski, jak również z rosyjskiego na polski, egzamin z przedmiotu Teoria i praktyka przekładu zdałam na 5. Jestem bardzo zainteresowana możliwością podjęcia pracy w szkole językowej w charakterze lektora języka rosyjskiego, nauczyciela w placówkach państwowych, jak również tłumacza.