korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: lubuskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Gorzów Wielkopolski
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Zielona Góra


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język rosyjski lubuskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 54PRIWET rosyjski
Jestem osobą która odpowiedzialnie traktuje podejmowane obowiązki.Zawsze rzetelnie podchodzę do każdego zadania.Cechuje mnie:pracowitość,sumienność,lojalność,kompetentność.W danym momencie jestem na emeryturze.Poszukuje atrakcyjnej pracy, w której mogła bym rozwijać swoje umiejętności i dzielić się z innymi.
2 Galina18 rosyjski
Brak informacji
3 Halavina_Hanna angielski, rosyjski
Brak informacji
4 izameli rosyjski
Obecnie wykładam język rosyjski on-line dla menedżerów średniego i wyższego szczebla , uwzględniając specyfikę firmy.Na zakończenie roku szkolnego otrzymałam bardzo wysokie oceny od moich uczniów. Klienci uważają ,że lekcje on-line wcale nie są miej efektywne od lekcji stacjonarnych. najważniejsza jest dobra współpraca między uczniami i lektorem .Moim sukcesem są również zdane na 100% matury i przygotowanie kilku osób , wyjeżdżających do pracy na Wschód. Duże doświadczenie , jeżeli chodzi o tłumaczenia kontraktów, umów i tego typu dokumentów , również tłumaczenia budowlane ( katalogi , ulotki , foldery , strony internetowe).
5 Magda1980 angielski, rosyjski
Lubię pracować z dziećmi. Uważam, że posiadam predyspozycje i zdolności komunikacyjne pozwalające na pracę lektora. Ważne jest dla mnie, aby zajęcia które prowadzę były interesujące i zachęcały dzieci do aktywnego uczestniczenia w ćwiczeniach czy też w zabawach, dlatego dużo czasu poświęcam na opracowanie narzędzi i scenariuszy, dzięki którym realizowany program jest ciekawszy i łatwiejszy do przyswojenia. Staram się, aby lekcje nie były nudne i monotonne, tylko zabawne oraz radosne, co sprawia, że uczniowie chętnie poznają nowe słówka i wyrażenia. Nauka dzieci często odbywa się poprzez zabawę, dlatego niezwykle ważne jest zaangażowanie i kreatywność nauczyciela.
6 pro-bud rosyjski
Brak informacji
7 Rosjanna rosyjski
Brak informacji
8 sienia66 niemiecki, rosyjski
Jestem osobą otwartą , kontaktową. Pracuję w szkole , ale przez 10 lat pełniłam funkcję radnej( przewodniczącej rady) , dlatego prowadzenie zajęć z dorosłymi to umiejętność, którą posiadam i mam dobrze opanowaną. Występowanie na forum ludzi dorosłych wymaga dużej wiedzy i opanowania pewnych sprawności komunikacyjnych. Jestem nauczycielem dyplomowanym . Prowadziłam zajęcia w systemie modułowym w kierunkach : hotelarz, kucharz, logistyk. Ukończyłam kurs z zakresu pdst. wiedzy ksiegowej, gdyż taki kurs językowy tez swego czasu prowadziłam
9 stefan rosyjski
Brak informacji
10 zaqwert rosyjski
Od 25 lat pracuję w oświacie mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Jestem egzaminatorem maturalnym. Chcę i potrafię uczyć. Robię to co lubię i robię to z pasją.
0-100