korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 75 lektorów.
język rosyjski Lublin
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agnieszka123 rosyjski
Jestem nauczycielką mianowaną. W szkole uczę od 1979 roku. Moi uczniowie biorą udział w wymianach międzyszkolnych, konkursach i olimpiadach. Moja uczennica została finalistką olimpiady języka rosyjskiego na szczeblu centralnym. W pracy jestem cierpliwa i wymagająca, przygotowuję ciekawe materiały dodatkowe i dopasowuję ćwiczenia/zadania do potrzeb ucznia. Mam wieloletnie doświadczenie, a przy tym wdrażam nowe metody nauczania. Jestem człowiekiem otwartym i z poczuciem humoru.
2 Agnieszka180678 rosyjski
W Oświacie pracowałam od 2004 do 2014 roku z 3 letnią przerwą na urlop wychowawczy. Oprócz tego udzielałam korepetycji zarówno w szkole prywatnej jak i nieodplatnie wśród najbliższych członków rodziny. Bardzo lubię pracę nauczyciela i podchodzę bardzo sumiennie i z oddaniem do powierzonych mi zadań. Jestem osobą punktualną, odpowiedzialną i lubiącą się uczyć. Łatwo nawiązuję kontakty międzyludzkie. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
3 AlinaG81 rosyjski
Witam! Mam obywatelstwo polską ale urodziłam się na Ukrainie Wschodniej gdzie mieszkałam przez 21 lat. Od roku 2000 na stałe mieszkam w Polsce. Język rosyjski i ukraiński - to są dla mnie języki ojczyste w związku z tym pozwalają mi na swobodny kontakt w każdej dziedzinie i na każdym poziomie zaawansowania. Udzielam korepetycji prywatnie oraz dokonuje tłumaczeń pisemnych i ustnych.
4 Alina_T angielski, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
5 allegroviczka angielski, łacina, rosyjski, ukraiński
Brak informacji
6 Anichka rosyjski, ukraiński
Prowadzę firmę tłumaczeniową DAtranslations.pl i oferuję tłumaczenia+nauka języka rosyjskiego i ukraińskiego.
7 AnnaBester rosyjski
Jestem osobą dobrą i serdeczną a zarazem odpowiedzialną i sprawiedliwą, która w rzetelny sposób potrafi przekazać nabytą wiedzę i umiejętności potrzebne w pracy z uczniem. Cechuje mnie na pewno również zdolność do nawiazywania kontaktów co procentuje w nabywaniu wiedzy. Potrafię okazać pomoc poprzez którą uczeń znalazłby w mojej osobie \\\\\\\"oparcie\\\\\\\". Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, ale oczywiście bywaja sytuacje, które wymagają stanowczości i jednocześnie opanowania. Zawód nauczyciela od zawsze mnie pasjonował. Praca z innymi i pomoc w nauce jak i po prostu w życiu to jest moje spełnienie jako osoby i pedagoga.
8 barbara_dec rosyjski
Jestem nauczycielem z dwudziestoletnim stażem. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi , młodzieżą a także z osobami dorosłymi . Lubię uczyć i znam się na tym co robię .W codziennej pracy zawsze planuję proces uczenia i wspomagam go pomocami dydaktycznymi. Stosuję metody aktywne , bowiem odgrywają one ważna rolę w opanowaniu nauczanych treści i mają pozytywny wpływ na inspirowanie do nauki języka . Cechuje mnie chęć ciągłego rozwoju , dobra organizacja pracy , łatwość nawiązywania kontaktów .Swoje zajęcia prowadzę w sposób rzetelny i przemyślany. Dużą wagę przywiązuję do praktycznej znajomości języka i umiejętności posługiwania się nim w sytuacjach codziennych .
9 basiakus rosyjski
-dwukrotne wystąpienie w Ogólnopolskim Studenckim Okrągłym Stole, organizowanym przez Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej UMCS (wygłoszenie referatów) -odbyte przygotowanie pedagogiczne -bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office -stały dostęp do komputera i łącza Internet -biegła obsługa komputera
10 beatakowalska angielski, rosyjski
Brak informacji
0-100