korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- województwo: lubelskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w mieście Lublin


Przejdź do:
  Znaleziono 144 lektorów.
język rosyjski lubelskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1968.01.18 rosyjski
Brak informacji
2 210685 rosyjski
Brak informacji
3 2kairkair2 rosyjski
Mam dobre przygotowanie pedagogiczne i spore doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego oraz polskiego. Uważam, że mój bagaż wiedzy oraz doświadczenie mogą dobrze się przysłużyć tym, komu zależy na ambitnym i zapalonym nauczycielu potrafiącym w przystępny sposób przekazywać wiedzę. Irena
4 a.kozilewicz rosyjski
Nauczanie języków obcych zawsze było moją pasją. Ukończyłam studia filologiczne na kierunku filologia rosyjska na Uniwersytecie w Białymstoku. Ponadto odbyłam kurs praktyczny z zakresu języka rosyjskiego i jego aspektów w Instytucie im. Aleksandra Siergiejewicza Puszkina w Moskwie. Ukończyłam cykl kształcenia pedagogicznego z wynikiem bardzo dobrym. Dał mi on możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami z metodyki nauczania języków obcych. Jego istotnym uzupełnieniem były praktyki pedagogiczne z języka rosyjskiego, które regularnie realizowałam w czasie studiów. Cykl pedagogiczny w połączeniu z praktykami dostarczyły mi niezbędnej wiedzy na temat nauczania oraz dały mi możliwość spróbowania pracy w zawodzie. Ze swojej strony oferuję wiedzę, kreatywność, sumienność oraz pracowitość. Jestem młodą, komunikatywną, ambitną i pełną zapału osobą, mam głowę zawsze pełną nowych pomysłów, chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy.
5 Agat005 angielski, rosyjski
Witam serdecznie, Jestem nauczycielem z powołania, praca ta jest moją pasję i tym, w czym się realizuję. Ponadto jestem czynnym pilotem wycieczek i wychowawcą kolonijnym z kilkuletnim doświadczeniem. Nieobca jest mi praca z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku i pochodzącą z różnych grup społecznych. Najlepsza nagrodą w takiej pracy jest dla mnie uśmiech na twarzy dziecka, zdobyta przez nie nowa wiedza i umiejętności, a także zaufanie rodziców oraz trwały, dobry kontakt z podopiecznymi. Potrzebne do pracy nauczyciela doświadczenie zdobyłam podczas kilkuletniego udzielania korepetycji w zakresie języka angielskiego i rosyjskiego. Wielu moich zadowolonych uczniów,którzy osiągnęli zamierzone cele- zdane egzaminy maturalne, gimnazjalne czy tez na studiach utwierdza mnie w przekonaniu, że robię to co umiem najlepiej. Sukcesy moich uczniów i dobry kontakt z nimi są dla mnie bardzo ważne. Jestem osobą kompetentną, otwartą i komunikatywną, pełną optymizmu i empatii, co jest niezwykle istotne w budowaniu relacji z uczniami w każdym wieku. Nie jest mi obce rozwiązywanie problemów, odpowiedzi na „trudne pytania” czy podejmowanie nietypowych wyzwań. Dzięki posiadanej wiedzy, pracowitości i kreatywności potrafię bardzo dobrze organizować swą pracę, tak by przynosiła pożądane rezultaty. Z sukcesem uczę najmłodszych, szkolę młodzież i buduję w nich często na nowo chęć nauki języka, a także udzielam lekcji osobom dorosłym, którzy potrzebują fachowej pomocy. Z chęcią sprawdzę się jako nauczyciel w Państwa szkole.
6 agatal86 angielski, rosyjski
Jestem miłym, cierpliwym, wymagającym nauczycielem. Nigdy nie spóźniam się na spotkanie. Lubię uczyć i staram się wykonywać swoją pracę sumiennie. Dbam, aby obie strony były zadowolone. W kontaktach z ludźmi staram się być wyrozumiała. Nie lubię nudy.
7 Aga_law rosyjski
Witajcie! Mam na imię Agnieszka. Język rosyjski i wszystko co z nim związane jest moją pasją. Dlatego też gwarantuję, iż oferowane przeze mnie zajęcia nie powieją nudą. Przyjemne łączę z pożytecznym, zawsze wprowadzam ciekawostki, newsy. Lekcje są atrakcyjne również dlatego, że stosuję techniki werbalno-poglądowe. Zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Jestem przekonana, że rozbudzę twoją ciekawość poznawczą :) Do zobaczenia!
8 Agnieszka123 rosyjski
Jestem nauczycielką mianowaną. W szkole uczę od 1979 roku. Moi uczniowie biorą udział w wymianach międzyszkolnych, konkursach i olimpiadach. Moja uczennica została finalistką olimpiady języka rosyjskiego na szczeblu centralnym. W pracy jestem cierpliwa i wymagająca, przygotowuję ciekawe materiały dodatkowe i dopasowuję ćwiczenia/zadania do potrzeb ucznia. Mam wieloletnie doświadczenie, a przy tym wdrażam nowe metody nauczania. Jestem człowiekiem otwartym i z poczuciem humoru.
9 Agnieszka180678 rosyjski
W Oświacie pracowałam od 2004 do 2014 roku z 3 letnią przerwą na urlop wychowawczy. Oprócz tego udzielałam korepetycji zarówno w szkole prywatnej jak i nieodplatnie wśród najbliższych członków rodziny. Bardzo lubię pracę nauczyciela i podchodzę bardzo sumiennie i z oddaniem do powierzonych mi zadań. Jestem osobą punktualną, odpowiedzialną i lubiącą się uczyć. Łatwo nawiązuję kontakty międzyludzkie. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
10 AlinaG81 rosyjski
Witam! Mam obywatelstwo polską ale urodziłam się na Ukrainie Wschodniej gdzie mieszkałam przez 21 lat. Od roku 2000 na stałe mieszkam w Polsce. Język rosyjski i ukraiński - to są dla mnie języki ojczyste w związku z tym pozwalają mi na swobodny kontakt w każdej dziedzinie i na każdym poziomie zaawansowania. Udzielam korepetycji prywatnie oraz dokonuje tłumaczeń pisemnych i ustnych.
0-100 100-200