korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: rosyjski
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka rosyjskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka rosyjskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 80 lektorów.
język rosyjski Katowice
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1234567d rosyjski
Brak informacji
2 1959mila rosyjski, ukraiński
Brak informacji
3 600500400 rosyjski
Posiadam wszechstronne doświadczenie w zakresie nauczania języka rosyjskiego zarówno w szkołach publicznych jak i na kursach językowych. Pracowałam z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Osiągałam bardzo dobre rezultaty w zakresie nauczania języka. Prowadzony przeze mnie kurs języka rosyjskiego w ZDZ w Katowicach w oparciu o mój autorski program nauczania zakończony egzaminem (TELC) zdało 100% słuchaczy. Preferuję prezentację języka rosyjskiego jako zjawiska żywego, kreatywnego i funkcjonalnego. Podczas realizacji programu stosuję podejście komunikacyjne w ścisłym powiązaniu z kognitywnym. Dobieram w zależności od rodzaju kształtowanych umiejętności językowych różne metody i techniki nauczania.
4 Agnieszka.ru rosyjski
Jestem lektorką języka rosyjskiego. Skończyłam filologię rosyjską na Uniwersytecie Pedagogicznym (licencjat - specjalizacja nauczycielska) i Uniwersytet Jagielloński (magister - kulturologia). Prowadzę lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania, nauczam również języka biznesowego. Wymagania dostosowuje do preferencji kursantów (matura, egzaminy TRKI, praca, nauka dla siebie itp.). Posiadam doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych i grupowych, osób w różnym przedziale wiekowym (dzieci, młodzież, osoby dorosłe). Dużo podróżowałam po wschodzie (Ukraina, Białoruś, Rosja). Język rosyjski jest od wielu lat moją ogromna pasją.
5 aguaya rosyjski
jestem osobą spokojną, lubiącą dzieci; nauczanie jest moją pasją; kontakt z ludźmi chcącymi uczyć się języka obcego daje mi wiele satysfakcji, szczególnie kiedy widzę efekty swojej pracy!
6 aleksa_m rosyjski
Miałam problem z określeniem, na ile rosyjski jest dla mnie naturalnym sposobem komunikowania się. Wychowałam się w środowisku rosyjskojęzycznym i na rosyjskiej literaturze. Jestem Polką i polski jest jednak dla mnie językiem podstawowym. Jako nauczyciel rosyjskiego cieszę się sympatią i uznaniem.
7 an41220 rosyjski
Ukończyłam studia filologiczne o specjalności język rosyjski z wynikiem bardzo dobrym, posiadam gruntowną wiedzę na temat języka rosyjskiego, którym się biegle posługuję. Języki obce to moja największa pasja, a ich nauka to dla mnie przyjemność. Chętnie nie tylko poznaję nowe języki, ale dzielę się moją pasją z innymi. Jestem osobą młodą, bardzo cierpliwą i niezwykle kreatywną. Potrafię naukę przemienić w zabawę, co wielokrotnie wykorzystywałam prowadząc zajęcia językowe w przedszkolu. Mam indywidualne podejście ucznia. Potrafię każdego zachęcić do nauki języka obcego, a zajęcia zawsze prowadzę z uśmiechem.
8 ania69g rosyjski
Brak informacji
9 anikeyamomoto rosyjski
Doswiadczony korepetytor, native speaker, z wieloletnim doswiadczeniem w korepetycjach, tlumaczeniach. Osobne podejscie. Rozne poziomy jezyka. Wysoka skuteczność języka biznesowego( doswiadczenia - absolwent studiow wyzszych w jezyku rosyjskim (ekonomia i zarzadzanie przedsiebiorstwem przemyslowym) , praca w jezyku rosyjskim(branza FMCG, branza retail) poza Polska, rozne tlumaczenia (wsrod nich tlumaczenie podczas III Europejskiego Kongresu Maluch i Srednich Przedsiebiorstw) Pomoge ze wszystkim , tematy korepetycji do ustalania (Matura, certyfikaty, tlumaczenia,prace, rozne zadania, wszystko). Nauka przez skype, dojazd do ucznia
10 czeburaszka rosyjski
Szanowni Państwo! Mam zaszczyt przedstawić Państwu swój talent. Bowiem uważam za owy posługiwanie się obydwoma językami w równym stopniu. Zapewniam Państwa, że z wielką radością wykorzystam swój talent, ucząc języka rosyjskiego jako oficjalnego, technicznego oraz potocznego jak nikt inny. Zrobię to z jeszcze większą radością, ponieważ jak wtedy, gdy Wy, drodzy Państwo, uczyliście mnie polskiego na ulicy, w mediach, w teatrach, teraz ja Was nauczę rosyjskiego, opowiadając o ludziach, o historii, o muzyce i wielu innych interesujących Państwa tematach! Z wyrazami szacunku polecający się z całego serca Rusłan Mikhnovich.
0-100