korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: zachodniopomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Szczecin


Przejdź do:
  Znaleziono 16 lektorów.
język polski dla cudzoziemców zachodniopomorskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
2 aquair angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 bozena001 angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczonym pedagogiem, korepetytorem i lektorem. Potrafię z łatwością przekazać wymaganą wiedzę jak również skutecznie zachęcić uczniów do konwersacji w języku angielskim. Ukończyłam uzupełniające studia magisterskie w zakresie filologii angielskiej. W sierpniu 2008 r. byłam na Malcie na dwu tygodniowym kursie dla nauczycieli języka angielskiego w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego, a w 2010 r. byłam w Irlandii, w 2011 r. na Cyprze, w 2012 r. w Irlandii i w 2013 r. w Anglii na podobnych kursach. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zajęć indywidualnych i grupowych w ramach zajęć na platformie edukacyjnej www.clickmeeting.com, na której prowadzę klasy internetowe, jak również przez Skype.
4 dakotarum polski dla cudzoziemców, rosyjski
Native Speaker języka rosyjskiego Jestem lektorem oraz tłumaczem z sześcioletnim doświadczeniem. Jestem cierpliwa, lecz stanowcza, potrafię nauczyć każdego!
5 DawidKal polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 doniaole polski dla cudzoziemców
Jestem spokojną osobą , żoną i matką dwojga dzieci. Cenię sobie prawdę, szczerość, otwartość, doświadczenie, przyjaciół. Moją pasją jest muzyka i uczenie się, nauczanie dzieci, ludzi, podpatrywanie i analizowanie sposobów myślenia innych, sposobów pokonywania trudności i pomoc w ich pokonywaniu. W pracy zawodowej łączę zdobytą wiedzę z terapią muzyką oraz inne metody wspomagające uczenie i nauczanie( np. kinezjologia edukacyjna). Dotychczas wiele lat pomagałam ludziom społecznie. Moi wychowankowie byli laureatami konkursów rejonowych, wojewódzkich, ogólnopolskich. Za swoją pracę otrzymałam wiele podziękowań, wyróżnień. Zostałam wyróżniona odznaczeniem Ministra Oświaty ,,Zasłużony Działacz Kultury". W sądzie pracy pełnię funkcję lawnika, uzyskałam stopień awansu - nauczyciel dyplomowany.
7 dors_dors polski dla cudzoziemców
Jestem osobą bardzo otwartą i komunikatywną. Potrafię szybko przystosowywać się do nowych sytuacji i chętnie podejmuję wyzwania. Nauczanie i nauka języków to moja pasja, uwielbiam mieć kontakt z innymi kulturami. Od marca 2014 r. uczę studentów Erasmusa w Szkole Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studentów prywatnych. Od kwietnia 2018 prowadzę własną działalność gospodarczą.
8 I.teachEP angielski, polski dla cudzoziemców
Anglistka i polonistka, doświadczony nauczyciel i tłumacz. Uczę żywego języka i układam program według potrzeb kursantów. Porozumiewałam się skutecznie z pracownikami dużych firm, indywidualistami samotnymi i w grupie, nastolatkami i dziećmi. Nie lubię przymusu, lubię inspirację. Przygotowuję się do każdych zajęć starannie, ale efekty zależą też od udziału kursantów. Wykorzystuję różne techniki pracy i elementy kilku \"metod\", nie wyznaję żadnej jedynie słusznej.
9 iwan38 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 JustynaR angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100