korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 125 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Wrocław
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 5rose666 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem człowiekiem wesołym, posiadającym duże poczucie humoru, takim też jestem w swojej pracy:-) Cechuję mnie duża kreatywność, niebanalność, nietuzinkowość w nauczaniu..) Nie lubię schematów i szkolnej \"staroświeckiej \" metody nauczania...)
2 AdamWoland polski dla cudzoziemców
Ukończyłem specjalność nauczanie j. polskiego jako obcego na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracowałem przez 4 miesiące jako lektor j. polskiego na Abo Akademi w Turku (Finlandia), w ramach praktyk uczyłem zagranicznych studentów w Szkole j. polskiego i kultury polskiej dla Obcokrajowców przy Uniwersytecie wrocławskim. Poza pracą lektora jestem dziennikarzem.
3 agaa.m polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 Agata2323 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 AgataASK niemiecki, polski dla cudzoziemców
Witam serdecznie, kilka słów o mnie: Całe moje życie zawodowe związane jest z językiem niemieckim, nie tylko jako lektora- posługuję się tym językiem również niejako \\\"przy okazji\\\", służy mi jako narzędzie w codziennej pracy nie związanej z nauczaniem. Prowadząc zajęcia skupiam się przede wszystkim na trenowaniu umiejętności mówienia, dlatego najchętniej uczę grupy konwersacyjne. Korzystam z gier i zabaw językowych, platform internetowych; priorytetowo traktuję rozszerzanie słownictwa. Moją dewizą w nauczaniu języka jest to, że każde zajęcia mają konkretny cel komunikacyjny. Dlatego właśnie moi uczniowie po każdej lekcji potrafią konkretnie określić, czego się nauczyli, w jakiej sytuacji komunikacyjnej będą mogli z powodzeniem wykorzystać znajomość języka. Specjalizuję się w nauczaniu języka biznesowego zarówno niemieckiego jak i polskiego dla obcokrajowców. Największą satysfakcję sprawia mi, kiedy moi uczniowie odkrywają jak prosty i logiczny jest język niemiecki, kiedy zaczynają po prostu mówić:) Pozdrawiam i zachęcam do nauki tego pięknego języka:)
6 AggieDark angielski, polski dla cudzoziemców
Moje wykształcenie filologiczne poparte długoletnim doświadczeniem na stanowisku nauczycielki spełnia wymagania kandydatki na stanowisko lektorki języków obcych Podczas realizacji ścieżki zawodowej zdobyłam umiejętności i kwalifikacje potrzebne do pracy na różnych szczeblach edukacji, zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi . Systematycznie uzupełniam moja wiedzę merytoryczną na kursach i szkoleniach metodycznych oraz studiach podyplomowych, a prowadząc różnorodne zajęcia w pełni wykorzystują ją w praktyce. Umiem pracować w międzynarodowym środowisku, swobodnie posługuję się językiem angielskim, znam rosyjski na poziomie konwersacyjnym. Dbam o kulturę języka, mam umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z grupą. Zwracam uwagę na aspekt komunikatywny oraz trudności adaptacji kulturowej. Pomagam pracować uczniom nad intonacją. Wypracowana przez lata metodyka pomaga mi w rozwiązywaniu problemów z językiem polskim, które mają cudzoziemcy mieszkający w Polsce, odwołuję się do swoich doświadczeń przyswajania języka obcego. W przypadku osób rosyjsko- i ukraińskojęzycznych zwracam szczególną uwagę na unikanie interferencji . Posiadane kwalifikacje, zdobyte umiejętności, a także szerokie zainteresowania humanistyczne pozwolą prawidłowo wykonywać powierzone mi obowiązki. Gwarantuję pełne zaangażowanie do przydzielonych zajęć oraz dążenie do wysokiej skuteczności i atrakcyjności nauczania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii . Chętnie umówię się na spotkanie, aby omówić możliwość mojego zatrudnienia podczas rozmowy merytorycznej - obecnie jestem zainteresowana praca w charakterze lektorki języka polskiego Agnieszka Pałac
7 Agnieszka-polonistka polski dla cudzoziemców
Fascynuję się językiem polskim i jego nauczaniem. Z praktyką zetknęłam się po raz pierwszy podczas pobytu w Sztokholmie, gdzie próbowałam przekonać do słowiańskiej mowy Banglijczyka oraz Szweda. Obecnie prowadzę zajęcia indywidualne oraz w firmach. Byłam również lektorką w projekcie unijnym „Kontynenty Wrocławia - Kompleksowy program wsparcia obywateli państw trzecich zamieszkałych we Wrocławiu”
8 agnieszka81 polski dla cudzoziemców
Od czterech lat uczę języka polskiego w szkole podstawowej we Wrocławiu. W tym czasie ukończyłam studia podyplomowe \\\"Nauczanie języka polskiego jako obcego\\\", co pozwoliło mi na inne spojrzenie na język polski, jego nauczanie. Praca lektora daje mi dużo satysfakcji.
9 agulinka_a polski dla cudzoziemców
Moje doświadczenie w nauczaniu języka polskiego nie jest duże, jednak lubię nauczać, jest to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja. Jestem osobą aktywną, pomysłową i precyzyjną, więc powierzane mi obowiązki wypełniam pieczołowicie i dokładnie. W nauczaniu najważniejsza jest jakość usług, a ja staram się swoim uczniom/ studentom zapewnić niezbędną wiedzę i praktykę.
10 ajk0106 polski dla cudzoziemców
Mam bardzo duże doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i pracowałam z uczniami dysfunkcyjnymi, nadpobudliwymi, niesprawnymi fizycznie oraz intelektualnie.
0-100 100-200