korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Szczecin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie zachodniopomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie zachodniopomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Szczecin
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aquair angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 bozena001 angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczonym pedagogiem, korepetytorem i lektorem. Potrafię z łatwością przekazać wymaganą wiedzę jak również skutecznie zachęcić uczniów do konwersacji w języku angielskim. Ukończyłam uzupełniające studia magisterskie w zakresie filologii angielskiej. W sierpniu 2008 r. byłam na Malcie na dwu tygodniowym kursie dla nauczycieli języka angielskiego w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego, a w 2010 r. byłam w Irlandii, w 2011 r. na Cyprze, w 2012 r. w Irlandii i w 2013 r. w Anglii na podobnych kursach. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zajęć indywidualnych i grupowych w ramach zajęć na platformie edukacyjnej www.clickmeeting.com, na której prowadzę klasy internetowe, jak również przez Skype.
3 dakotarum polski dla cudzoziemców, rosyjski
Native Speaker języka rosyjskiego Jestem lektorem oraz tłumaczem z sześcioletnim doświadczeniem. Jestem cierpliwa, lecz stanowcza, potrafię nauczyć każdego!
4 dors_dors polski dla cudzoziemców
Jestem osobą bardzo otwartą i komunikatywną. Potrafię szybko przystosowywać się do nowych sytuacji i chętnie podejmuję wyzwania. Nauczanie i nauka języków to moja pasja, uwielbiam mieć kontakt z innymi kulturami. Od marca 2014 r. uczę studentów Erasmusa w Szkole Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studentów prywatnych. Od kwietnia 2018 prowadzę własną działalność gospodarczą.
5 JustynaR angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 meganne francuski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 njpjo0 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Od kilku lat uczę języka rosyjskiego, który jest moją pasja, nie tylko sposobem zarabiania pieniędzy. Jestem również nauczycielką jezyka polskiego. Ponadto uczę obcokrajowców języka polskiego. Jestem osobą kontaktową, przyjaźnie nastawioną do świata i ludzi.
8 Polonistka22 polski dla cudzoziemców
Praca nauczyciela ciągle pozostaje moją pasją, nie zrażają mnie kolejne reformy i trudne warunki pracy. Lubię kontakt z młodzieżą, to motywuje mnie do działania. W swojej pracy najbardziej cenię fakt, że każdy dzień jest nieprzewidywalny, stawia przede mną nowe wyzwania, co daje mi energię i sens życia. Chcę rozwijać się zawodowo, aby nigdy nie popaść w rutynę. Staram się być wymagająca, ale jednocześnie wyrozumiała dla ludzkich słabości. Zawsze jestem przygotowana do zajęć i nigdy nie spóźniłam się do pracy. Anna Wiśniewska
9 Polskina5 polski dla cudzoziemców
Lubię to, co robię, i robię to, co lubię -- nauczanie języka polskiego (i jako ojczystego, i jako obcego) sprawia mi ogromną frajdę i satysfakcję. To połączenie wszystkich moich pasji i zainteresowań: lubię spotkania z ludźmi i rozmowy z nimi, lubię literaturę (szczególnie dobre kryminały i powieści psychologiczne) i psychologię (osobowości i emocji), lubię działać i robić nowe, ciekawe rzeczy. To wszystko sprawia, że odnajduję radość zarówno w codziennym życiu, jak i w pracy z uczniami.
10 Sylwia11 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100